Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina i Deepika zagrają razem w filmie 'Bajirao Mastani'.

#1 2013-04-14 11:17:54

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Katrina i Deepika zagrają razem w filmie 'Bajirao Mastani'.

Katrina i Deepika zagrają razem w filmie 'Bajirao Mastani'http://www.mid-day.com/imagedata/2010/sep/Deepika-Katrina.jpgJeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to wymarzony projekt Sanjay Leela Bhasali'ego wreszcie po 14 latach ma szansę zostać zrealizowany. Do filmu zatytułowanego "Bajirao Mastani", reżyser najwyraźniej postawił na dwie czołowe aktorki: Deeepikę Padukone i Katrinę Kaif , które miałyby zagrać główne role żeńskie. Bhansali planował już film w 1999 r. z Salmanem Khan i Aishwaryą Rai, ale ich związek, a właściwie jego rozpad, spowodował przerwanie zdjęć do filmu.

Historyczny epos oparty będzie na życiu Peshwa Bajirao i jego miłości do Mastani. Ten wysokobudżetowy film zostanie wyprodukowany przez Eros International. Źródło zbliżone mówi: "Ram Leela będzie wydany w październiku 2013 r. później Bhansali rozpocznie wstępną produkcję 'Bajirao Mastani'. Zdjęcia z kolei rozpoczną się w kwietniu 2014 roku."

Źródło dodaje: "Eros i Bhansali świetnie ze sobą współpracowali podczas 'Ram Leela'. Ich wspólna praca nad 'Bajirao Mastani' wzmocni tylko ich dalsze działanie."

Sanjay Leela Bhasali mówił, że zarówno Katrina Kaif jak i Deepika Padukone wyrażają chęć gry w jego nadchodzącym filmie. Jednak, kto zagra rolę Bajirao jest jeszcze tajemnicą, ale prawdopodobnie pod uwagę brany jest Ranbir Kapoor.

Wstępnie mówi się też, że Deepika zagra Mastani, a Katrina Kaif żonę Bajirao - Kashibai.

"Najwyraźniej Bhansali rozmawiał już z Deepiką i Katriną. Dziewczyny wykazały ogromne zainteresowanie", mówi źródło.
Chociaż może to być pierwszy film Katriny z Bhansalim, Deepika oczekuje już na drugą współpracę z reżyserem. Byłoby więc interesujące zobaczyć, jak obie panie się dogadują na planie, biorąc pod uwagę zwłaszcza to, ile mają ze sobą wspólnego.

"Wszystko, czego teraz potrzebujemy to Ranbira Kapoor do roli Bajirao by wszystko zaczęło się od nowa", uśmiecha się informator, dodając: "Bhansali jednak jeszcze nie zakończył poszukiwań aktora do roli Bajirao".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2013-04-14 14:54:06

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10263
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Katrina i Deepika zagrają razem w filmie 'Bajirao Mastani'.

Jak zagrają obie i Ranbir na dokładkę, to może być interesująco...


https://3.bp.blogspot.com/-e_Bq8O9r9lo/WJYcIgl_G1I/AAAAAAAAOEU/ehlSoA1xYZAjJ8wP01lJA6KUeEBnHXykwCLcB/s1600/32.gifhttps://2.bp.blogspot.com/-6f-3MSJl8Vs/WJYcBejg-2I/AAAAAAAAODk/OeoY1a7zl4YmhsF7Hz_AkJ-dq_M-gIpuACLcB/s1600/21.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina i Deepika zagrają razem w filmie 'Bajirao Mastani'.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora