Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-04-12 15:08:40

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sushmita Sen wyjdzie za mąż za Wasima Akram.

Sushmita Sen wyjdzie za mąż za Wasima Akram



http://www.hindustantimes.com/Images/2011/4/20e48dfc-a493-4546-a4d1-8d6b870ea4a4HiRes.JPG



Cóż, świeże plotki dotyczące małżeństwa Sushmity Sen krążą wszędzie. Jedna ze stron opublikowała wiadomość, że była Miss Universe i aktorka Bollywood Sushmita Sen spotyka się z byłym pakistańskim krykiecistą Wasimem Akram i coraz bliżej do ich małżeństwa.

Tych dwoje podobno widuje się już od kilku lat. Wiele razy pojawiały się też, pogłoski o małżeństwie Sushmity, ale nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia. Ponadto, Sushmita Sen niedawno oświadczyła, że ​​wkrótce wyjdzie za mąż. W zeszłym roku, Sushmita oświadczyła: "Tak, mam zamiar wziąć ślub w przyszłym roku. Myślę, że nadszedł na to odpowiedni czas."

Sushmita Sen była wiązana już z takimi mężczyznami jak: Vikram Bhatt, Mudassar Aziz i aktorem Randeep Hooda. Kilkakrotnie mówiło się także niby o jej romansie z 23-letnim biznesmenem Imtiyaz Khatri.

Sushmita przyjmuje, że ma kogoś: "To jest mój czas, aby powiedzieć tak, te słowo będzie jedyne i na zawsze, ja bardzo mocno wierzę w instytucję jaką jest małżeństwo", powiedziała Sush.

Sushmita zaadoptowała dwie dziewczynki i jak sama mówi, ​​jej córki też chcą zobaczyć ślub swojej mamy: "Alisah jest zbyt młoda, ale Renee jest raczej spokojna co do mojego bycia singlem. Chciałaby jednak zobaczyć mnie jako pannę młodą, ale nie namawia mnie zbyt mocno do tego. Ona ma 13 lat i jesteśmy bardziej jak przyjaciółki, teraz rozumie mnie jako kobieta. Dopiero gdy ma jakieś lekcje, zadanie staje się matką".

Choć plotki wokół małżeństwa Sushmity i Akrama nie cichną to, dodatkowo pojawiła się informacja jakoby Akram mieszka razem z nią w Karaczi.

Rzecznik Sushmity zaprzeczył wiadomością, mówiąc: "To nie jest prawda. Właściwie Sushmita jest teraz w Bombaju. Nie sądzę, że może ona jednocześnie pracować w Bombaju i planować swoje wesele!"


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-04-12 19:41:56

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Sushmita Sen wyjdzie za mąż za Wasima Akram.

Nie wiedziałam że Sushmita miała tyle romansów, ciekawe czy plotki o ślubie to prawda


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora