Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Lara
  •  » Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".

#1 2013-04-08 18:02:02

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".

Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu" (wrzesień 2012)



http://www.showbizprofile.com/sites/default/files/profile-photos/Lara-Dutta0003_0.jpg



Lara Dutta, mama siedmiomiesięcznej Sairy jak sama mówi jest praktyczną matką. Jej dzień zaczyna się i kończy z dzieckiem. Od zmiany pieluszki po karmienie, Lara robi wszystko sama. Chociaż chce szybko wrócić z powrotem do pracy po urodzeniu dziecka, Lara  bardzo dokładnie przegląda wszystkie oferty i chce wybrać tylko te projekty, które nie wymagają spędzania sporego czasu z dala od dziecka.

"Szczerze mówiąc, chciałabym zagrać w nowym filmie tylko jeśli scenariusz będzie naprawdę fantastyczny i nie będzie zbyt pracochłonny, gdyż trudno jest być z dala od córeczki", powiedziała Lara.

"Odkładam wszystko na drugi plan, dlatego moje dziecko jest moim priorytetem",dodała.

Aktorka ma zagrać w filmie Bejoya Nambiar 'David' i jak sama mówi, wybrała ten film ponieważ nie wymaga on tego, żeby pracować ponadto, co grywała do tej pory.

"Moja rola w 'David`nie była czasochłonna w zakresie nagrywania zdjęć, dlatego zgodziłam się być jego częścią", powiedziała.

Aktorka mówi, o wyzwaniu jakim jest macierzyństwo:

"Macierzyństwo jest wspaniałe i trudne zarazem. Jest jednak całkowicie satysfakcjonujące. Saira to wspaniałe dziecko", powiedziała 34-latka.
"Mimo, że jestem matką, żoną, to staram się też myśleć o sobie. Dla mnie, być matką, i cieszyć macierzyństwem jest również ważne jak to aby móc pracować" mówi.

Lara, która jest maniaczką fitness powoli wraca do formy: "Wrócenie do formy to trudne zadanie dla każdej młodej matki, musisz być dla siebie surowa w diecie i treningu. Ale dla mnie najważniejszym kryterium było to, że nie muszę tego zrobić w cztery czy pięć miesięcy, dałam sobie po prostu czas; nic na siłę".

"Niektóre kobiety mają to szczęście, że zaraz po porodzie z powrotem wracają do dawnej figury, ale dla nas, indyjskich kobiet natura nie jest tak łaskawa, więc trzeba uważać na to co jesz, ale nie kosztem swojego zdrowia, tym bardziej jak karmisz dziecko".

Po 'Chalo Dilli', Lara pracuje nad dwoma kolejnymi scenariuszami.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-04-08 20:20:37

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".

Bardzo podoba mi się Jej podejście.

Offline

#3 2013-04-08 20:43:30

 Jacca

Bollymaniak

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 1305
Aktorka: Rani, Anushka, Deepika
Aktor: Shahid, SRK

Re: Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".

Prawda sianokos, jej podejście bardzo mi się podoba

Offline

#4 2013-04-09 12:37:08

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".

Zawsze dziecko no i zdrowie powinno być najważniejsze.
Dobrze Lara myśli.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Lara
  •  » Lara Dutta - "Moje dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu".
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora