Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-01-25 23:08:19

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora
http://img560.imageshack.us/img560/9422/anushkasharma16258x300.jpg

    Pierwszy raz romansowała z nim w swym debiucie filmowym, mianowicie „Ran Ne Bana Di Jodi” , a następnie partnerowała mu w „Jab Tak Hain Jaan”. Anushka Sharma mówi, że Shahrukh Khan jest jednym z najbardziej romantycznych aktorów na ekranie jak i poza nim.

”Koniecznie musisz zadawać mi to pytanie? Ależ oczywiście, że Shahrukh Khan. Na ekranie jak  i poza nim, gdziekolwiek Shahrukh Khan.”- powiedziała dziennikarzom pytana o najbardziej romantycznego aktora w trakcie prezentacji nowej kolekcji biżuterii w Mumbaju.

”On [SRK] bardzo szanuje kobiety i moim zdaniem jest w tym coś naprawdę niezwykłego.  Jest naprawdę bardzo czarujący i uroczy.”

Wyrażanie miłości w filmach bywa większe niż w rzeczywistości, jednak w prawdziwym życiu Anushka dostrzega miłość w niewielkich codziennych gestach.
”Miłość to subiektywna sprawa. Osobiście wolę prostotę. Odnajdę miłość w niewielkich gestach, a nie na wielkich afiszach lub poprzez rezerwowanie całej restauracji.” – powiedziała Anushka.
”Myślę, że  małe gesty znaczą więcej- jak wtedy gdy niespodziewanie ktoś obdarzy cię deszczem miłości. Dla mnie jest to bardziej szczególne.”- dodała aktorka.
Często widziana w filmach jako energiczna i przezabawna, ostatnio w filmie ”Matru Ki Bijlee Ka Mandola” gdzie grała odważną i zadziorną dziewczynę.
Najbliższymi projektami aktorki są: ”Bombay Velvet”, a także ”P.K.” z samym Aamirem Khanem.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2013-01-26 14:15:43

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

zgadzam się z Anushką że SRK jest najbardziej romantycznym aktorem

Offline

#3 2013-01-26 14:26:45

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

Nie wiem jaki SRK jest naprawdę, więc pozostaje mi się tylko domyślać. ; )
Myślę również że dla kogoś innego mógłby być to inny mężczyzna. Anushka debiutowała u boku Khana, więc
pewnie ma do niego duży sentyment.


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

#4 2013-01-26 17:12:31

 MyNameIsKhan

Wkręca się

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 173
Opis: Fanka Bolly :)
Aktorka: Kajol/Priyanka/Anushka
Aktor: SRK/Imran/Ranbir
Duet: SRK&Kajol/SRK&Anushka

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

Kiciaaa9 napisał:

Nie wiem jaki SRK jest naprawdę, więc pozostaje mi się tylko domyślać. ; )
Myślę również że dla kogoś innego mógłby być to inny mężczyzna. Anushka debiutowała u boku Khana, więc
pewnie ma do niego duży sentyment.

Nie wydaje mi się, aby chodziło tylko o sentyment. To prawda, że nikt z nas nie zna go osobiście, ale wiele można wywnioskować po tym jak odnosi się on do innych i inni do niego. Nigdy też nie widziałam, aby SRK był uwikłany w jakiś większy skandal. Na każdym kroku podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina i jak kocha swoje dzieci i żonę. I to właśnie oni są dla niego najważniejsi. Myślę, że Anushka miała rację- mało kto może dorównać Szaru w jego uprzejmości, życzliwości i ciepłu, jakie okazuje ludziom


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqtjrxJOUe1qk6u2uo1_500.jpg

Offline

#5 2013-01-27 21:15:14

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

Oj to prawda w wielu wywiadach Anushka wspominała, że ma słabość do SRK najważniejsze jednak że dobrze im się razem współpracowało ;>


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#6 2013-01-28 09:32:27

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

Po wielu obejrzanych filmach wnioskuję że SRK najbardziej umie zagrać romantycznego kochanka ze wszystkich aktorów Wydaję mi się że w życiu jest taki sam, kochającym mężem i ojcem, a do tego dobrym przyjacielem dla swoich znajomych


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#7 2013-01-28 15:00:54

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Anushka Sharma określa SRK jako najbardziej romantycznego aktora

MyNameIsKhan napisał:

Kiciaaa9 napisał:

Nie wiem jaki SRK jest naprawdę, więc pozostaje mi się tylko domyślać. ; )
Myślę również że dla kogoś innego mógłby być to inny mężczyzna. Anushka debiutowała u boku Khana, więc
pewnie ma do niego duży sentyment.

Nie wydaje mi się, aby chodziło tylko o sentyment. To prawda, że nikt z nas nie zna go osobiście, ale wiele można wywnioskować po tym jak odnosi się on do innych i inni do niego. Nigdy też nie widziałam, aby SRK był uwikłany w jakiś większy skandal. Na każdym kroku podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina i jak kocha swoje dzieci i żonę. I to właśnie oni są dla niego najważniejsi. Myślę, że Anushka miała rację- mało kto może dorównać Szaru w jego uprzejmości, życzliwości i ciepłu, jakie okazuje ludziom

My nigdy nie będziemy mogły się dowiedzieć jaka jest prawda. ;]
SRK naprawdę wydaje się miły,ciepły,romantyczny.. Tylko, że my go nie znamy.


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora