Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Rani
  •  » Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

#1 2012-09-19 17:10:48

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Rani: „Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką.".
http://imageshack.us/a/img600/209/ranimukherjee20120924.jpg
    W swym nadchodzącym filmie ”Aiyya”, Rani Mukherji gra dziewczynę, której wyjście za mąż jest największym problemem jej rodziców.
Aktorka twierdzi, że każda dziewczyna będąca w takiej sytuacji może identyfikować się z główną bohaterką - Meenakshi Deshpande.

”Myślę, że Meenakshi jest właśnie taka jak większość dziewczyn, których rodzice chcą wydać je za mąż, z pewnością dziewczyny będą się z nią identyfikować. Nawet ja w pewnym stopniu utożsamiam się z tą postacią.” – powiedziała trzydziestoczteroletnia aktorka.

Rani gra w filmie dziewczynę z Maharasztry, która zakochuje się w mężczyźnie, który smakowicie pachnie. Film trafi do kin w październiku, będziemy mogli zobaczyć jak Rani radzi sobie w trzech różnych stylach tańca. Aktorka naprawdę polubiła je wszystkie.

”Dla mnie kręcenie piosenek do tego filmu było niezapomniane. Każdy utwór jest wyjątkowy i zupełnie inny. Jedna piosenka składa się z tańca brzucha, druga z typowo tolywoodzkim tańcem, a jeszcze inny to Lavani.’

”Bardzo się cieszyłam mogąc je zrobić, gdyż nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tańcem brzucha, a na potrzeby filmu nauczyłam się go.
Wtedy też nauczyłam się Lavani  i tańca Tollywood.”
– dodała Rani.

”Aiyya” wyreżyserowana została przez  Sachina Kundalkara, a na ekranie Rani towarzyszy Prithviraj.



źródło
byPauliAnjaliFy

Ostatnio edytowany przez PauliAnjaliFy (2012-09-19 20:47:57)


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-09-19 19:14:42

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Rani218 masz co do tego rację, aż dziwnie było to tłumaczyć ;P

A film ocenimy jak zobaczymy^^ na razie zaczynają się wielkie promocje w różnych 'reality-show' więc zobaczymy co Rani w nich powie


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#3 2012-09-19 19:54:49

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Ale przecież w oryginalnym newsie nie ma nic o 'smakowitości' (żadnego 'tasty' itp), tylko po prostu 'smells good', więc to nie w TOI 'machnęli kwiatek' jak już:P
A w nazwie 'lavani' (które to bardzo się zrobiło ostatnio modne w filmach bolly) jest brakuje 'a' (które też w oryginale jest:-P)

Offline

#4 2012-09-19 20:40:44

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Dlaczego niepoważnie? 'Dobrze pachnieć' (może u nas raczej 'ładnie', ale po angielsku jednak 'dobrze') to normalnie używane wyrażenie, jak najbardziej używane do opisywania także naszych wrażeń z kontaktów z innymi ludźmi (jeśli chcemy opisać, iż akurat ten aspekt zwrócił naszą uwagę)

Offline

#5 2012-09-19 20:47:21

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Dzięki mariola to moja literówka z tym lavani sori
a z tym dobrze pachnieć to kiepsko wyglądało może trochę ubarwiłam przez smakowicie ;> ale i tak rozumiecie o co chodzi więc nie widzę żadnego problemu ;]


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#6 2012-09-19 21:22:51

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

brzmi to tak, jakby to zapach był tym co zadecydowało, że zakochała się akurat w tym, a nie w innym mężczyźnie - no chyba, że w tym wypadku tak będzie

No właśnie tak będzie  - serio, nie słyszałaś nic o tym projekcie jeszcze?
I czemu niby zakochanie się 'od pierwszego zapachu' miałoby być gorsze (mniej poważne) od - jakże częstego w filmach bolly (i nie tylko) - zakochania się 'od pierwszego wejrzenia'?^^ To i to zmysł:P Na pewno natomiast jest bardziej oryginalne:) (czyli ciekawsze dla filmu)

PauliAnjaliFy, problem polegał nie tyle na tym, jak przetłumaczyłaś (tłumaczenia to naprawdę sztuka), co na wytknięciu kwiatków 'redaktorkom z TOI" (czego zresztą nie sprostowałaś, a wręcz pod czym się 'podpisałaś'), kiedy z ich strony akurat jest napisane jak najbardziej poprawnie, tak jak ma być to po angielsku - nie żeby tak zawsze się to temu portalowi zdarzało, ale to wtedy można się czepiać:)

Ostatnio edytowany przez mariola (2012-09-19 21:37:01)

Offline

#7 2012-10-07 15:51:51

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."

Jesli chodzi o utożsamianie się z bohaterką, to pewnie i ja bym mogła się z nią utożsamić, ponieważ również jestem panną na wydaniu, niestety bez drugiej połówki. Pewnie łączyć mnie z nią będą wieczne pytania rodziny o ślub i ustatkowanie się... może jak obejrzę film będę mogła powiedzieć, czy faktycznie się z nią utożsamiłam.

A z drugiej strony to podziwiam, że Rani nauczyła się w tak krótkim czasie trzech nowych tańców, brawo   

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Rani
  •  » Rani:„Każda dziewczyna na wydaniu może utożsamiać się z tą bohaterką."
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora