Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie."

#1 2012-09-11 23:15:08

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie."

Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie.”
http://img690.imageshack.us/img690/830/shilpashettyphotoshoot3.jpg



    Aktorka Shilpa Shetty przyznaje, że robi sobie przerwę od filmów, by móc zająć się swym trzymiesięcznym synkiem Viaanem.
Trzydziestosiedmioletnia aktorka będąca częścią show-biznesu od bardzo młodego wieku, mówi że jej rodzina zajęła przednie miejsce w opiece nad maluszkiem.

”Macierzyństwo to piękne doświadczenie, prawdą jest, że posiadając dziecko wszystkie inne sprawy przestają się nagle liczyć. Robię sobie przerwę od filmów by móc zająć się Viaanem. Swoją drogą to stresujące, czasem daję z siebie 100%, by wszystko zapewnić Viaanowi.” – powiedziała aktorka  podczas promocji kosmetyków do pielęgnacji skóry.

”Będąc w show-biznesie, zdaję sobie sprawę ze stałej obserwacji mediów. Jednak dla matki tak jak dla dziecka pierwsze cztery miesiące są najważniejsze. Nie powinno się temu sprzeciwiać. Zjadam rzeczy, które są niezbędne dla prawidłowego zdrowia mojego dziecka, nie przejmując się kaloriami. Zacznę pracę nad swoim ciałem po jakimś czasie, zaczynając od lekkiej jogi.”- mówi Shilpa.

Aktorka dodaje, że jej mąż jest raczej praktycznym ojcem.

”Raj nie bardzo lubi zmieniać pieluszki, lecz poza tym robi wszystko. Choć nie ma zbyt wiele czasu, gdyż zajęty jest firmą produkcyjną, stara się jednak byśmy byli zadowoleni.” – mówi aktorka.

Shilpa, która jest współwłaścicielem radżasthańskiej drużyny IPL - Rajasthan Royals, mówi, że jest bardzo dumna ze swego zespołu i chciałaby by inne dyscypliny sportu nie tylko krykiet były promowane na taką skalę.

”Jako, że właśnie rozpoczęły się SFL – rozgrywki kick boxingu, chciałabym zrobić coś dla futbolu. Jest tak wiele genialnych piłkarzy w Indiach, lecz nie mają oni należytego uznania. Chce coś dla nich zrobić.” – powiedziała aktorka.



źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-10-05 22:46:29

 ♥Shanti♥

Zakręcony

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 1133
Punkty: +35

Re: Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie."

Jeju..Wiadomo że podczas macierzyństwa życie staje do góry nogami. A i to, że mąż nie chce zmieniać pieluszek nie jest dla mnie nowością.

Ostatnio edytowany przez ♥Shanti♥ (2012-10-05 22:46:38)


http://31.media.tumblr.com/da779ce2d0a1c0e3211e7d8930909050/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo1_250.gif   http://25.media.tumblr.com/80af1f9c801e8bc959d9a71f8359ea4b/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo6_r1_250.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shilpa Shetty: “Poprzez macierzyństwo moje priorytety uległy zmianie."
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora