Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

#1 2012-09-04 22:31:57

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

Skręcona kostka Preity skutkiem  „napaści” paparazzi.
http://img208.imageshack.us/img208/882/preityzintaphotoshoot2.jpg


Aktorka Preity Zinta mówi, że została przywitana przez „błysk 40 fleszy”, tuż po przybyciu na lotnisko  Chatrapati Shivaji, co skończyło się skręconą kostką przy próbie sfotografowania jej przez paparazzi.

”Siedzę w domu ze skręconą kostką po napaści fotografów na lotnisku. Najpierw przez całą noc kręciłam zdjęcia, potem wreszcie wsiadłam do samolotu, a na lotnisku mnie popchnięto.”- tweetowała Preity, która w niedzielę wylądowała po zdjęciach w Pradze, do jej debiutanckiej produkcji „Ishq in Paris” .

Fotografowie znaleźli się na tym lotnisku w oczekiwaniu na przybycie hollywoodzkiej super gwiazdy Ashtona  Kutchera.  Jednak spostrzegli Preity, która w luźnych ciuchach, rozwianych włosach i bez makijażu przemierzała lotnisko. Paparazzi długo się nie wahali.

”Popchnięto mnie na lotnisku. Padało więc się poślizgnęłam. Nie zakrywałam twarzy, chciałam się tylko otrząsnąć po takiej ilości blasków fleszy. Na końcu byłam wkurzona, więc nie chciałam pokazywać swej twarzy.” – dodała.

37-letnia aktorka, której samochód został uszkodzony podczas przyjazdu Oprah’y  Winfrey w styczniu tego roku, jest zła.

”Jeśli fotografowie zapytają grzecznie o fotografowanie to dlaczego nie, ale następnym razem przy takim ataku wniosę skargę na policję, gdyż to jest nie fair. Jestem człowiekiem, a nie jakimś zwierzęciem w zoo ! Jeśli moja ochrona by nadmiernie zareagowała, gazety donosiłyby, że to oni napadli na media.”- dodała aktorka.

Aktorka jest tylko wdzięczna, że kręcenie zdjęć do „Ishq in Paris” dobiegło końca.

”W innym przypadku musiałabym kuśtykać na planie ze skręconą kostką.”- napisała Preity, podkreślając, że użyła portalu społecznościowego by ukazać, iż każda historia jak medal ma dwie strony.

Życzymy Preity szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości przy zbliżającej się promocji filmu



źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-09-05 12:58:16

 simran-ji

Zaczyna się rozkręcać

10497282
Skąd: Jarosław/Katowice
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 926
Punkty: +5
Opis: Kal Ho Naa Ho <3
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK&Kajol

Re: Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

Biedna... Ja też nie rozumiem tych fotografów. Nie można zapytać czy można zrobić zdjęcie, tylko od razu się rozpychać, popychać i w efekcie tego Preity ma skręconą kostkę... I ma rację, jakby to było w drugą stronę to media oskarżyłyby jej ochronę o napaść na fotoreporterów. Co za świat!


"...each day's a gift and not a given right"

Offline

#3 2012-09-05 14:17:17

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

oj biedna ja nie rozumiem tych paparazzi za wszelką cenę chcą zrobić zdjęcie i nie patrzą na zdrowie i prywatność gwiazdy

Offline

#4 2012-09-05 15:31:16

 Mina

Zakręcony

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 1235
Punkty: +1
Opis: Emocjonalnie nie wyrabia
Aktorka: Rani, Depika
Aktor: JI Chang Wook i Srk
Duet: Ja i mój Yixing :P

Re: Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

Bo miała roztargane włosy i lużne ciuchy a to przeciez materiła na super fote
Może tez niekoniecznie  wszyscy tacy sa ... ja bym z tego zrobiła afere żeby mieli za te wszystkie afery w których to oni byli tymi poszkodowanymi.


http://i66.tinypic.com/33vdl3d.gifhttp://i65.tinypic.com/2mead7o.gifhttp://i63.tinypic.com/2wdd20k.gif

Offline

#5 2012-09-07 17:47:16

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

Biedna Preity. Szybkiego powrotu do zdrowia. Ale z drugiej strony była w Pradze, a do Pragi jest znacznie bliżej niż do Bombaju. Jejku chciałabym mieć jej autograf


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

#6 2012-09-08 13:08:48

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.

Paparazzi są okropni, nic ich nie powstrzyma, ale jak sami doznają urazu to zaraz wnoszą oskarżenie, co za niesprawiedliwość.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Skręcona kostka Preity skutkiem „napaści” paparazzi.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora