Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

#1 2012-05-31 17:23:22

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”
http://img35.imageshack.us/img35/1039/first20look20of202020sh.jpg
Diva tańca Madhuri Dixit zaprezentowała first look’u filmu Shirin Farhad Ki Toh Nikal Padi będącego debitem reżyserskim Beli Bhansali Sehgal, mówiąc że będzie to historia inna niż wszystkie i zapewniając, że na pewno będzie dobra.

”Moja dzisiejsza obecność tutaj jest dla mnie niezwykłą przyjemnością. Mój związek z Sanjayji (Sanjay Leela Bhansali) sięga samego ’Devdasa”, gdzie również mogłam  współpracować z Beląji. To naprawdę niezwykła historia. Myśląc o Shirin i Farhad, widzisz klasyczną historię miłosną. Ale tutaj są dwa urocze charaktery, i myślę że będzie to naprawdę dobry film. - powiedziała dziennikarzom Madhuri w trakcie prezentacji first look’u filmu.

Eros International we współpracy z  Bhansali Productions stworzyli film, gdzie główne postacie odgrywane są przez Bomana Irani i Farahę Khan.

” Chciałabym życzyć Farah i Bomanowiji wszystkiego dobrego. Miałam okazję współpracować z Farahą przy filmie Hum Tumhare Hain Sanam gdzie była choreografką. Jest niezwykle pełna zapału i uwielbia swoją pracę.” - powiedziała Madhuri.

Warto zauważyć, że jest to pierwszy film wyreżyserowany przez Belę Bhansali Sehgal, gdzie także Farah Khan debiutuje  jako aktorka.

Bhansali powiedział: ”Chciałbym niezwykle podziękować Madhuri za przybycie. To bardzo szczególny gest, gdyż wiem jak ciężko
jest powiedzieć Madhuri “tak”.  Znam to, ponieważ odczuwam podobnie. Dzisiejszy dzień to naprawdę szczególny dla mnie moment”

A tutaj pierwszy zwiastun filmu:


źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-05-31 17:47:09

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

Hm... nie wiem czy się przekonam do Farah jako aktorki... No i trailer jakoś mnie nie zachwycił nie wiadomo jak Mimo wszystko pewnie kiedyś obejrzę, chociaż żeby zobaczyć jak Farah wypadła, bo Bomana ubóstwiam
A co do fabuły, z tego co wyłapałam w zwiastunie, to niby jest to taka zwykła historia miłosna, ale jednak ma coś oryginalnego, jak choćby bohaterów - nie są 'odpicowani' że tak powiem, no i kto by w ogóle pomyślał, że Boman jeszcze będzie grać romantycznego bohatera
A tak w ogóle to jaki udział w tym filmie ma Madhuri? Bo na trailerze jej nie było...


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#3 2012-05-31 19:34:20

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

Jestem zachwycona !!!! : D
Historia miłosna dojrzałych osób, którzy będę walczyć o swoją miłość na swój zabawny sposób. Właśnie takiego
filmu brakowało ostatnio w Bollywood. Żadnych młodych aktorów.. Jeszcze do tego wspaniały debiut Farah. Czego chcieć więcej ?
Zobaczę film na 100 %


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

#4 2012-05-31 19:37:08

 Tashan

Nabijacz

Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 655
Opis: Denerwować się to karać siebie
Aktorka: Kajol,Rani,Deepi,Amrita,Preity
Aktor: Shahrukh Khan, Saif Ali Khan
WWW

Re: Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

1:56 to mnie rozwaliło Ale Farah jako aktorka... no cóż pożyjemy zobaczymy

Offline

#5 2012-05-31 22:47:22

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.

Madhuri miała po prostu uświetnic odsłonięcie trailera.... a ja z chęcią obejrzę chociażby dla samego Bomana ;>


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora