Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol ponownie na małym ekranie?

#1 2012-05-23 16:17:22

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Kajol ponownie na małym ekranie?

Kajol ponownie na małym ekranie?
http://img109.imageshack.us/img109/8254/hpsenormal2887023435kaj.jpg
Niedawna królowa Bollywoodu Kajol, poświęca ostatnio swój czas przede wszystkim dzieciom.  I choć minęło kilka lat od jej ostatniego filmu, aktorka czynnie bierze udział w reklamach wybranych przez siebie produktów, jest skłonna również pracować w telewizji, jeżeli otrzyma ciekawy projekt.

Według raportu DNA, aktorka ujawniła, że bardzo cieszy się udzielając się w telewizji, jest również otwarta na wszelkie inne propozycje płynące z telewizji, ale nie otrzymała na razie nic ekscytującego.

”Zawsze uważałam, ze moim priorytetem są moje dzieci, ale jeśli otrzymam ofertę, która pozwoli mi podzielić czas możliwie jak najodpowiedniej dla nich, chciałabym ponownie rozważyć telewizję. Jednak co do wyboru mam zamiar być bardzo wybredna” - powiedziała Kajol.

Kajol już wcześniej pojawiła się w telewizyjnym show ZEE TV, a mianowicie programie Rock-n-Roll Family , gdzie występowała wraz z matką Tanują i mężem Ajayem. Jednak pytana o to czy wystąpiłaby z Ajayem w kolejnym tego typu programie odpowiedziała:

” Obecnie Ajay jest bardzo zajęty swymi filmami, w dalszym ciągu zajmuje się “Bol Bachchan” czy “Son of Sardar”, wkrótce dojdzie do nich również “Himmatwala” i kilka innych filmów. On właściwie nie ma ostatnio  czasu dla rodziny, więc raczej nie poświeci się teraz telewizji.  Najprawdopodobniej będzie brał udział w programach, ale tylko w celach promocji swoich filmów.” -dodaje Kajol.

Mówiąc w jakiego rodzaju programach aktorka chciałaby wziąć udział, aktorka mówi, że nie ma nic konkretnego na myśli i weźmie udział w tym co wydaje jej się najbardziej interesujące, jednak z całą pewnością nie będą to telewizyjne opery mydlane.

Kajol, która jest twarzą wielu marek powiedziała również:
”Jedną  z przyczyn dla których występuję w reklamach jest to, że mają one ruchomy czas pracy, a to pozwala mi na swobodę.”



źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-05-23 16:49:56

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22856

Re: Kajol ponownie na małym ekranie?

Ale z tego wynika, że ona tylko ma na myśli jakieś programy typu show, czy reklamy?
chętnie zobaczyłabym ją w jakimś serialu (jeśli filmy odpadają), jeszcze nigdy nie oglądałam indyjskiego serialu, a na pewno Kajol by mnie do niego "wciągnęła"  ale jak nie da rady to trudno.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2012-05-23 17:00:02

 VeeraIsia

Robi postęp

Skąd: ze słonecznego miasta :)
Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 333
Opis: My Dil Bole Hadippa! <3
Aktorka: Anushka, Rani:)
Aktor: Shahid, Ranveer, SRK;)
Duet: Ranveer i Anushka <3
WWW

Re: Kajol ponownie na małym ekranie?

Zawsze lepiej widzieć Kajol chociaż w reklamie/show, niż wcale Jeśli w jakimś wystąpi, chętnie obejrzę ;]


http://iv.pl/images/79120880900855024345.jpg

Offline

#4 2012-05-23 19:16:32

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Kajol ponownie na małym ekranie?

myślę że miała tu na myśli programy telewizyjne, na innych portalach informacyjnych znalazłam, że nie byłyby to indyjskie opery mydlane [czytaj: seriale] ;P
miło było by zobaczyc w telewizji jednakja wciąż czekam na film


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#5 2012-05-29 16:34:55

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kajol ponownie na małym ekranie?

Czekam z utęsknieniem na Jej powrót.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#6 2012-07-04 23:45:18

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Kajol ponownie na małym ekranie?

czekam z niecierpliwością na jej powrót

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol ponownie na małym ekranie?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora