Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

#1 2012-03-27 22:32:10

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

http://img18.imageshack.us/img18/9409/kadssssssssss.jpgKajol: "Bardzo chciałabym pracować z mamą”

Aktorka mówi, że  uwielbia współpracować ze swą matką Tanują na ekranie, jednak podkreśla, że przeraża ją dopasowanie się do tej perfekcjonizmu.

Kajol, która pracowała wraz z Tanują w 1992 roku przy “Bekhudi”, mówi że matka jest perfekcjonistką i przeraża ją dopasowanie się do tej doskonałości.

”Moja mama naprawdę mnie przeraziła gdy pracowałyśmy nad “Bekhudi”… Była fantastyczna, wykonując świetne zdjęcia, a ja - był to mój pierwszy film”

”Miałam gęsią skórkę na myśl, że będę z nią współpracować i robić to co ona do tej pory.” powiedziała aktorka, która była w stolicy w celu promocji najnowszej książki  Bhaichanda Patela o 20 gwiazdach indyjskiego kina.

Kajol powiedziała również, że nie została zaangażowana w jakikolwiek projekt z Tanują, ale chciałaby, aby razem pracowały. 

”Nie mam żadnych scenariuszy, ale chciałabym z nią współpracować. Ona jest najlepszą aktorką jaką znam.” - powiedziała.

Aktorka, której ostatnimi czasy brakuje na ekranie po premierze ”We are family mówi, że nie tęskni do bycia częścią filmów.

”Cieszę się z tego, w jakim momencie znajduje się moje życie. Nie tęsknię za kręceniem filmów. Przebywanie w domu i opieka nad rodziną to także ciężka praca. Mam inne życie poza filmami, chcę poświecić je również rodzinie.” - mówi Kajol, której kariera trwa już prawie dwie dekady, a świetne filmy tj."Dilwale Dulhania Le Jayenge", "Karan Arjun", "Baazigar", "Kuch Kuch Hota Hai", "Kabhi Khushi Kabhie Gham" i "My Name Is Khan" udowadniają talent aktorki.

„Nie myślę o sobie jako osobie o statusie supergwiazdy. Każdy ma własne zdanie. Niektórzy twierdzą, że jestem gwiazdą, a niektórzy nie, to nie ma dla mnie znaczenia. Wszystko, co liczy się dla mnie to to co tak naprawdę ja mam do powiedzenia o sobie. Jeśli moja praca spełnia moje oczekiwania, jestem szczęśliwa" - powiedziała.

Aktorka zapewniła również, że nie podpisała jeszcze żadnego projektu, gdyż czeka na odpowiedni  film.

”Nie podpisałam na razie żadnej umowy na film… Jestem w trakcie czytania scenariuszy  i czekam na odpowiedni rodzaj opowieści. Będę robić tylko to co mnie przekonuje’ - powiedziała Kajol.


by PauliAnjaliFy
źródło


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-03-28 12:48:47

 ♥Shanti♥

Zakręcony

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 1133
Punkty: +35

Re: Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

to miło z jej strony...kto wie? może niedługo znowu zagrają w wspólnym filmie


http://31.media.tumblr.com/da779ce2d0a1c0e3211e7d8930909050/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo1_250.gif   http://25.media.tumblr.com/80af1f9c801e8bc959d9a71f8359ea4b/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo6_r1_250.gif

Offline

#3 2012-03-28 13:37:37

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

Chciałabym, aby wróciła z jakimś nowym filmem, w którym nas mile zaskoczy. Wyjdzie na to, że mam wymagania, ale jednak marzy mi się film, gdzie zagra razem z SRK. No i oczywiście ze swoją mamą.
Brakuje mi ich duetów bardzo, a wiadomo przecież, że jak grają to film będzie musiał być świetny i okazać się hitem. Innej sytuacji pod uwagę nie biorę.


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#4 2012-03-28 15:06:44

 Syll-Bolly96

Wkręca się

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 132
Opis: Zakochona w Bollywood
Aktorka: Kajol,Madhuri,Rani
Aktor: SRK,Abhi,Saif
Duet: Srk+Kajol,Rani+Abhi

Re: Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

Widać że Kajol jednak ma zamiar wrócić do grania z czego się bardzo cieszę ; )
Może za niedługo znajdzie odpowiedni dla siebie film i zagra w nim ; ) bo również nie mogę się już doczekać jak zobaczę Kajol w nowym filmie
Teraz może Rani,Preity i Kajol znowu powrócą na ekrany i będą miały taką pozycję jak kiedyś

Offline

#5 2012-03-29 19:46:13

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”

No przecież grały razem w Toonpur Ka Superhero, zapomniała? 

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol:“Bardzo chciałabym pracować z mamą”
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora