Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

#1 2012-03-17 14:46:57

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”




Reżyserka Zoya Akhtar jest zadowolona z uznania dla Zindagi Na Milegi Dobara zdobytego w ciągu ostatnich kwartałów. Twierdzi jednak, że do kręcenia sequelu filmu nie dojdzie tak szybko.

” W chwili obecnej nie mamy żadnych planów, by podjąć się sequelu ZNMD. Nie sądzę, aby robienie go już teraz było dobre. Damy mu kilka lat, po czym wznowimy postacie po pięciu latach” - powiedziała  dziennikarzom w Mumbaju podczas rozdania The FICCI Frames 2012.

Ten wakacyjny film, w którym, w rolach głównych wystąpili Hrithik Roshan, Farhan Akhtar, Abhay Deol, Katrina Kaif  i Kalki Koechlin był hitem i zdobył kilka znaczących nagród.

“Zindagi Na Milegi Dobara” był na pierwszych stronach gazet od samego początku czy to z powodu spekulacji na temat rywalizacji współpracujących gwiazd, czy też sceny pocałunku Hrithika i Katriny. Ponadto nie obyło się bez komentarzy jakoby film był podobny do ”Dil Chahta hai”.

Pomimo wszystko film zdobył dobre recenzje i nagrody. Dlatego późnej ogłoszono, że Zoya i Farhan planują sequel, ale reżyserka postanowiła zdementować tę plotkę.

Pytając reżyserkę czy myśli o podjęciu kolejnego filmu podróżniczego z Katriną Kaif w czołówce Zoya odpowiedziała:

” Nie, nie planuję na razie, żadnego filmu z Katriną.”, ale myśli o wyreżyserowaniu kolejnego filmu, choć nie ma jeszcze napisanego scenariusza ”Zrobię krótki film i dopiero potem rozpocznę pracę nad moim kolejnym filmem.”.


http://bollywoodimg.bollywoodnazar.com/cinema/images/zindagi%20na%20milegi%20dobara.jpg


by PauliAnjaliFy
źródło


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-03-17 20:49:31

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22856

Re: Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

ZNMD był bardzo pięknym filmem, miał ciekawy klimat.
Nie wiem czego tak się upierają na sequele rozumiem seria Dhoom, czy Krrish, czy Don ale takie filmy typu ZNMD powinny skończyć się na jednej części. Chociaż z drugiej strony jakby jednak nakręcili sequel i tak oglądnęłabym.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2012-03-17 21:14:16

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

Ja jeszcze nie oglądałam ale zaraz się za niego zabieram, tylko czekam na natchnienie Narazie słucham na okrągło piosenki Senorita Ale i tak już wiem że film mi się bardzo spodoba


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#4 2012-03-17 21:22:23

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

Svasti całkowicie Ci popieram też sądzę że "sequelowanie" tego filmu nie jest  dobrym pomysłem...
ma swe niezwykłe wartości i jakoś nie widzę części drugiej..


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#5 2012-03-18 11:04:52

 Syll-Bolly96

Wkręca się

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 132
Opis: Zakochona w Bollywood
Aktorka: Kajol,Madhuri,Rani
Aktor: SRK,Abhi,Saif
Duet: Srk+Kajol,Rani+Abhi

Re: Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”

Teraz chyba taka moda w Bollywood na te sequele,ale moim zdaniem to jest nie potrzebne,bo po co np: Dostana 2.Don,Dhoom to rozumiem bo to filmy akcji,ale takie zwykłe komedi romantyczne wcale nie potzebują dalszych części ;P

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Zoya Akhtar: ”Nie planuję na razie sequelu ZNMD”
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora