Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-06-03 23:18:35

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Priyanka pojechała na zakończenie studiów brata.

Priyanka pojechała na zakończenie studiów brata.
http://www.masala.com/images/tmp/full/prchp03_full.jpg



Priyanka Chopra która obecnie kręci film u Kunal Kohli otrzymała dwa dni wolnego z powodu ukończenia studiów jej brata Siddharth w Szwajcarii.

28-letnia aktorka nie chciała przegapić tak ważnego dnia dla jej brata więc zaplanowała ten wyjazd z wielkim uprzedzeniem.

"To było dla niej bardzo ważne. Jej rodzice również pojechali." - mówi źródło zbliżone do aktorki.

Siddharth jest o 7 lat młodszy od Priyanki. Kończy studia kulinarne na uniwersytecie w Genewie. Aktorka wróci do Mumbaju w weekend ponieważ będzie brać udział w Greenathon.

Wkrótce tez wznowi zdjęcia do produkcji Kohli w którym gra u boku Shahida Kapoora.

I to się nazywa siostrzana miłość!


____________________
Tłumaczyła-Asha
masala.com


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

#2 2011-06-04 19:29:47

Migra

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 36

Re: Priyanka pojechała na zakończenie studiów brata.

uuu, 21 lat i juz po studiach

Offline

#3 2011-06-04 22:55:13

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Priyanka pojechała na zakończenie studiów brata.

Bo u nas w kraju studia dosyć późno się zaczyna. Ale studia kulinarne? Są takie? Może to raczej studium jakieś, ale nie wiem, niekoniecznie muszę o wszystkim słyszeć i może akurat o takich studiach po prostu nie słyszałam. nieważne zresztą...
Tak tylko pomyślałam, ze dobrze dla brata Priyanki, że studiował w Szwajcarii a nie w kraju bo w Indiach uwaga skupiona byłaby na siostrze a tak może mieć swoje święto tylko dla siebie

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora