Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-03-13 09:53:33

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

"Niewidzialne kobiety" ---> Jacky Trevane

Niewidzialne kobiety.
Jacky Trevane




[http://molewksiazkach.pl/wp-content/uploads/2013/11/IMG_4532.jpg




Wydawnictwo: ALPRESS
Rok wydania: 2007
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 14.0x21.0cm
Język: polski
Ilość stron: 262


Szokująca i jednocześnie inspirująca książka. Po sukcesie "Łatwy" autorka tworzy następną, zniewalającą książkę o kobietach, których życie przemieniło się w piekło. Niejednokrotnie już w dzieciństwie były molestowane. Często zmuszano je do małżeństwa. Sponiewierane i upokorzone przez bliskich... Szokująca i jednocześnie inspirująca książka. Po sukcesie "Łatwy" autorka tworzy następną, zniewalającą książkę o kobietach, których życie przemieniło się w piekło. Niejednokrotnie już w dzieciństwie były molestowane. Często zmuszano je do małżeństwa. Sponiewierane i upokorzone przez bliskich pragną odnaleźć spokój. Chcą stać się "niewidzialnymi", aby uciec przed ciągle obecnym uczuciem strachu.

_________________________________
wysylkowa.pl


Moja opinia:

Książkę czyta się jednym tchem.W trakcie czytania historie poszczególnych kobiet są tak wzruszające,że przeżywamy je własnym wnętrzem.Książka pokazuje jakich cierpień doświadczają kobiety i to nie tylko przez różnicę religii.Podczas czytania przekonałam  się jeszcze bardziej jakie kruche z nas istotki.


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#2 2011-04-22 21:35:46

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: "Niewidzialne kobiety" ---> Jacky Trevane

Kocham tą księżkę. Zraz po przeczytaniu, dałam mamie, i na niej też zrobiła wielkie wrażenie, naprawde świetna ;]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora