Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-08-06 22:04:23

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Apartment (2010)

Apartment (2010)http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6b/Apartment-2010.jpg


Język: Hindi
Gatunek: Thriller/psychologiczny thriller
Czas trwania: 100 minut


Reżyseria: Jag Mundhra
Scenariusz: Jagmohan Mundhra
Producenci: Nari Hira, Vikram Hira
Muzyka: Bappi Lahiri


Obsada

Rohit Roy - Karan Malhotra
Tanushree Dutta - Preeti Sengupta
Neetu Chandra - Neha Bhardwaj
Anupam Kher - Madhusudan Tanha
Bobby Darling
Mushtaq Khan
Nassar Abdulla
Udita Goswami - występ gościnny


Fabuła

Preeti Sengupta (Dutta) jest hostessą żyjącą ze swym chłopakiem, Karanem Malhotrą (Roy). Dzielą razem mieszkanie we wschodnich przedmieściach Mumbaju, tuż obok starszego mężczyzny, Madhusudana Tanhy (Kher), poety i tekściarza żyjącego samotnie z kotem.
Jednak Preeti jest zaborcza i ma problem z zaufaniem. Pewnego dnia niesłusznie oskarża Karana o zdradę, po czym wyrzuca z mieszkania, by prędko zrozumieć, iż samej nie będzie w stanie opłacić czynszu. Idąc za radą koleżanki z pracy, daje w gazecie ogłoszenie, że poszukuje współlokatorki, którą, po licznych próbach, zostaje Neha Bhardwaj (Chandra), skromna dziewczyna ze wsi. Preeti, będąc pod wrażeniem skromności, prostoty oraz pełnej szacunku natury Nehi, wierzy, że odnalazła idealną współlokatorkę i dziewczyny prędko stają się sobie bliskimi koleżankami.
Dopóki sprawy nie zaczęły - powoli, acz pewnie - przybierać katastrofalnie złej postaci...


Trailer




Teledyski z filmu



Ghar Dil Mein



Aakhiya Na Mar


__________________________________________
Źródła: IMDB.com, Wikipedia
Tłumaczenie: Qausain


O filmie dowiedziałam się, kiedy przeglądałam stronę, z której pobieram znaczną większość filmów Bolly. Widniał na boku jako nowość, a skuszona opisem, plakatem oraz Tanushree Duttą (która miło mi się kojarzy, odkąd odkryłam, że to ona występowała w teledysku "Hitchki" z filmu "Risk" ), postanowiłam zdobyć.
Właśnie obejrzałam i jestem pod wielkim wrażeniem. Oczekiwałam czegoś o wiele gorszego, tymczasem film przerósł moje oczekiwania. Wszyscy aktorzy pokazali się z fantastycznej strony i widać, że włożyli w ten film serce, gdyż ani przez moment nie wątpiłam, że grają szczerze. Oglądałam z zapartym tchem, a chociaż niektóre drobne momenty były przewidywalne, to jednak mając w pamięci opis oraz trailer, nie spodziewałam się (do pewnego momentu ), iż całość pójdzie w tę stronę, w którą poszła. Zapewniam Was, po trailerze i opisie człowiek nie spodziewa się tego, co nadchodzi.
Oceniam "Apartment" na pięć. Oglądało się świetnie i pewnie jeszcze kiedyś sięgnę po ten film jeszcze raz. W dół pociągnęły ocenę dwie rzeczy: piosenki, które były, jak dla mnie, średnie (do posłuchania w filmie, ale bez żadnych zachwytów i nie takie, które bym ściągnęła) oraz fakt, że od filmów na szóstkę oczekuję poruszenia mnie aż do głębi serca, czego thrillery raczej nie zrobią (prędzej dramaty czy obyczajówki).
Jednak film polecam z czystym sercem wszystkim tym, którzy chcą czasem obejrzeć dobrego dreszczowca z solidną dawką elementów psychologicznych, które tylko dodadzą fabule grozy.

A co Wy myślicie?

Offline

#2 2015-07-06 23:58:22

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Apartment (2010)

Słaby i przewidywalny. W sumie od początku wiedziałam jak się to skończy, a muszę dodać że ja nie czytam opisów filmu przed obejrzeniem filmów, więc nie wiedziałam o czym jest. Tylko 2....

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora