Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-06-26 20:45:14

 Bebo0708

Wkręca się

24423759
Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 109
Punkty: +4
Opis: I love Bollywood!!!
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Juhi Chawla & Shah Rukh Khan

John i Bipasha odmawiają promowania Herbal Aphrodisiac.

John i Bipasha odmawiają promowania Herbal Aphrodisiac.

http://i50.tinypic.com/jaj0pg.jpg



Seksbombę Bollywood Bipashe Basu i jej chłopaka Johna Abrahama możemy zobaczyć popierających róźne produkty. Para pojawia się w reklamie Clear. Obecnośc tej gorącej pary zwiększa widoczność marki dowolnego produktu.

Ostatnio parze zaproponowano promowanie indyjskiego ziołowego afrodyzjaku, ale nie przyjęli oferty pomimo otrzymania olbrzymiej ilości pieniędzy. Bipasha powiedziała, że jako para będą promowac tylko zdrowe prodkty.

Źródło potwierdzające wiadomości powiedziało: ''Były one oferowane ogromną ilością aprobaty ale para odrzuciła propozycję. Produkt ten jest przygotowany z wysokiej jakości wyciągów z najegzotyczniejszych przypraw ziołowych, które są skutecznym naturalnym wzmacniaczem płciowym.''

Poinformowano, że ten afrodyzjak zawiera viagrę. Źródło dodaje: '' gorąca para Bollywood jest oddana zdrowiu i sprawności fizycznej i Bipasha zapewnia, że będą promować tylko produkty zdrowotne. Tak więc kiedy menadżer Johna podszedł do pary z aprobatą, powiedzieli że nie będą promować produktów zawierających viagrę.''

Bipasha powiedziała: ''Moją pasją jest zdrowie i sprawność fizyczna, które pozwalają mi popierać tylko wiarygodne produkty zdrowotne. Cieszę się, promowaniem produktów, które pozwalają ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia. Nigdy nie będę promować innych rzeczy.(afrodyzjaków).''

Dodała: ''Mogę także promować produkty, które pasują do mojej osobowości, takie jak samochody, kosmetyki, luksusowe produkty, sprzęt gospodarstwa domowego oraz modę.''

Bips promuje również markę miodu, ponieważ jest wycelowana w przewidywanie dobrego zdrowia.

Źródło:
www.bollywoodworld.com

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora