Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-05-13 09:58:58

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Hrithik Roshan wybredny w Hollywood.

Hrithik Roshan wybredny w Hollywood.




http://img217.imageshack.us/img217/5782/hrithikroshan3002.jpg




Wiele osób w Bollywood czuje ,że jesli istnieje indyjski aktor który może stać się wielki w  Hollywood to Hrithik Roshan.
Teraz okazało się ,że Hrithik jest w trakcie czytania sześciu miedzynarodowych scenariuszy do filmu.
Hrithik powieział-
"Nie będę zaprzeczał, że mam jeszcze wiele ofert i w rzeczywistości czytam scenariusze z wielu filmów.Ale jestem jeszcze niezdecydowany i spodziewam się perfekcyjnego hollywoodzkiego filmu, który  mnie zaekscytuje i pomoże zdobyć się na stanowczy krok.
Myślę ,że powód dla którego jestem uważany za najlepiej pasującego aktora do Hollywood to to ,że mam jasne oczy i mogę wyglądać jak jeden z aktorów Hollywood.
Ale nie sądzę ,że to powinno być punktem odniesienia dla każdego kto zrobi film w Hollywood.Aktor powinien być znany ze swojej pracy i rzetelnej  wydajności niezależnie od branży do której należy."


Aktor również szczerze przyznaje, że wielu ludzi próbuje sabotować jego przyszłe filmy.

"Sekcja przemysłu zrobiła wszystko  dla uzyskania mojej reakcji a ja pozwoliłem wszystkim pogłoskom wzrastać i stawać się tak ogromnymi że aż wybuchnęli w swoich twarzach.Ludzie mówili o opuszczeniu domy przez moją siostrę a nawet ,że dom opuściła moja żona.Nie byli związni z Barbarą a było zgłaszane,
że mój ojciec i dyrektor  Anurag Basu poróżnili się.
Kiedy zobaczyli ,że nie wstrząsło to mną ,doszło do przecieku zakończenia filmu"
-powiedział.

Hrithik  jednak dodaje, że jego relacje z żoną, rodzicami i siostrą  są bezpieczne, ze względu na poziom przejrzystości i uczciwość w rodzinie.
"Jesli nie ma wiary i uczciwości w związku to on nie może się ostać.Jesli plotka ma wpływ na rodzinę to na pewno jest wtedy gorzej.
Na szczęście w moim przypadku każdy wiedział, co jest dobre .
Moi rodzice i Sussanne są bardziej duchowi niż ja. Myślę, że może to być powód, dla którego mogę być spokojny"
-kończy


movies.indiainfo.com


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora