Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-04-14 00:06:30

dj sanaam

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 31

Poznań 17-18.04.2010 Warsztaty tańca bollywood

Agencja Twórcza OLE! zaprasza:

Zapraszam wszystkich chętnych na warsztaty tańca filmowego Bollywood z Magdaleną Inglot! Warsztaty będą obejmować naukę dwóch choreografii

Kiedy: 17 – 18 kwietnia 2010

Gdzie: Centrum Jogi, ul. Jarochowskiego 8 (naprzeciwko Areny)

Warsztat I:  17.04.2010, godz. 16.00–18.30 – choreografia do piosenki Nach Baliye z filmu Bunty i Babli (kontynuacja)

Warsztat II: 18.04.2010, godz. 9.30–12.00 – nazwa utworu podana zostanie w terminie późniejszym

Cennik

Jeden warsztat: 75 zł

Oba warsztaty: 140 zł



Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 kwietnia 2010 na adres biuro@taniec-ole.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata na konto:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza Ole!
Ul. Horacego 3/4
60-461 Poznań
tytuł: Warsztaty Bollywood


Magdalena Inglot o sobie:

Jestem tancerką zespołu tańca indyjskiego Alapadma. Prowadzę regularne zajęcia i warsztaty z tańca indyjskiego (Szkoła Tańca Indyjskiego Alapadma w Warszawie, Szkoła Tańca Riviera, Studio Tańców Orientalnych i Flamenco NTF, SalsHall Ortodox w Warszawie, Szkoła Tańca El Duende w Sopocie). Podczas regularnych wyjazdów szkoleniowych do Indii (2007, 2008, 2009) uczę się Bharatanatyam u Kapila Sharmy (tancerz z grupy Leeli Samson) i Kathaku u Rahula Pawar i Anindity Acharjee (Aditi Mangaldas Dance Company) w Delhi, brałam również udział w warsztatach Kathaku prowadzonych przez Aninditę Acharjee w Warszawie w lutym 2009. Wraz z zespołem Alapadma występowałam na wielu imprezach promujących kulturę Indii,  a także w programach TV oraz w wielu imprezach firmowych.

Bollywood dance

To jeden z najbardziej radosnych i ekspresyjnych tańców filmowych na świecie. Dynamika, energia, zmysłowy urzekający ruch przyczyniły się do ogromnej popularności tego tańca w szkołach tańca w Europie i Stanach Zjednoczonych.  Bollywood dance czyli hinduski taniec filmowy oparty jest z reguły na elementach tańca Bharata natyam, Kathak czy emocjonalnym tańcu ludowym Bhangra, tańcu orientalnym i tańcu współczesnym. W filmach hinduskich taniec wykorzystuje się w celu opowiedzenia historii, wyrażania uczuć bohaterów. Emocje w treści piosenek wyrażane są w ruchach tanecznych, pozach, gestach, mimice i spojrzeniu. Zapraszamy wszystkich tych, którzy oprócz poprawienia kondycji w tym energetycznym tańcu chcą się też wspaniale bawić.

Piosenkę pod tytułem Nach Baliye z wesołej komedii Bunty i Babli można zobaczyć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=2OHplyaqh5U



REGULAMIN warsztatów  tanecznych:

1. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sali i w wyjątkowym przypadku zmiany dnia i godziny zajęć.

3.  Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania poszczególnych zajęć, gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie ich kosztów. W takim przypadku zostanie zwrócona całość dokonanej wpłaty.

4. Opłata za zajęcia jest bezzwrotna.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników. Sugerujemy aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW 6. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji foto/video do celów archiwalnych



Zapraszam i pozdrawiam!

Agencja Twórcza OLE!

tel. 663 443 288

www.taniec-ole.pl

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora