Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-01-17 14:22:39

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Priyamana Thozhi (2003)

Priyamana Thozhi (2003)http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/50/PriyamanaThozhi.jpg/200px-PriyamanaThozhi.jpg


To Tamilski film wyreżyserowany przez Vikramana. Jak i inne filmy Vikramana Priyamana Tozhi opowiada o relacjach między ludźmi. 
Muzykę do filmu skomponował S.A. Rajkumar.
Produkcja - Oscar Ravichandran
Film okazał się wielkim flopem w Box office.
W filmie gościnnie zagrał indyjski krykiecista - Krishnamacharri Srikkanth.


Obsada

Madhavan - Ashok
Sreedevi Vijayakumar - Julie
Jyothika - Nandini
Vineeth - Michael
Srikkanth - Srikkanth
Manivannan - ojciec Julie
Livingston - Kumar
Ramesh Khanna - 'Kaka' Ramesh


Fabuła

Ashok (Madhavan) i Julie (Sridevi Vijaykumar) są przyjaciółmi od dzieciństwa. Nigdy jednak nie myśleli o sobie jako kimś więcej niż tylko przyjaciele. Po śmierci ojca Julie dziewczyna wprowadza się do domu rodzinnego Ashoka. Początkoworodzina Ashoka nie jest tym zachwycona, zwłaszcza ze ma Ashoka za lekkoducha który myśli jedynie o swoich przyjemnościach i grze w krykieta. Z czasem jednak cała rodzina przekonuje się do dziewczyny i nawet pragnie by to ona została żoną Ashoka. Para przyjaciół wyprowadza ich jednak z błędu tłumacząc, że mogą pozostać jedynie przyjaciółmi.
Tymczasem Ashok poznaje Nandini (Jyothika), w której się zakochuje. Młodzi mają się pobrać, ale czy przyjaźń Ashoka i Julie nie będzie stała temu na przeszkodzie szczęściu małżeńskiemu? Jaką rolę odegra w tym wszystkim Michael (Vineeth), rywal Ashoka w grze w krykieta? Czy prawdziwa przyjaźń potrafi przezwyciężyć wszelkie przeszkody? ...

____________________________________________


Moja ocena i wrażenia

Miałam ochotę obejrzeć coś z Madhavanem a że jak zobaczyłam w obsadzie była Jyothika to tym chętniej sięgnęłam po ten właśnie film.
Niestety nie jest to jakaś wybitna produkcja, film mnie zbytnio nie zachwycił, ale było kilka ciekawych momentów. Poza tym Jyothika z Madhavanem tworzyli taką wdzięczną parę Miło się na nich patrzyło razem, z osobna zresztą też
Film taki sobie, aktorka grająca Julie też średnia.
Piosenki w miarę mi się podobały, choć nie wszystkie. Aktor grający Michaela w ogóle nie przypadł mi do gustu.
Trochę zabrakło w tym filmie dramaturgi, można było akcje bardziej skomplikować, bo trochę to wszystko za gładko się układało. Ale generalnie oceniam na 4 bo nie było aż tak źle.

źródło: wikipedia ang. by milkaja oraz własny opis filmu

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora