Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-05-01 18:35:49

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

"Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

Plotkara
Cecily von Ziegesar

http://www.ebook3000.com/upimg/201012/06/10482968.jpeg

Tom 1 - Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy, uczymy się, bawimy i śpimy - czasami ze sobą nawzajem. Witajcie w świecie luksusu, najlepszych prywatnych szkół, ogromnych apartamentów na Piątej Alei, limuzyn, nieograniczonego dostępu do kasy, alkoholu i wszystkiego, czego chcemy. Możecie dowiedzieć się, co robimy. Wystarczy wklepać: plotkara.net. Kim jest Plotkara? Jedną z nas.

Tom 2 - Anonimowa Plotkara komentuje na stronie internetowej, co dzieje się w życiu grupy nastolatków z najbogatszej części Manhattanu - świata prywatnych szkół, luksusowych apartamentów, nieograniczonego dostępu do pieniędzy i alkoholu. Teraz bohaterowie przygotowują się do egzaminów do college'ów i przeżywają dalsze perypetie uczuciowe.

Tom 3 - Anonimowa Plotkara komentuje na stronie internetowej, co dzieje się w życiu grupy nastolatków z najbogatszej części Manhattanu. Teraz zbliża się Boże Narodzenie i wielka impreza sylwestrowa.

Tom 4 - W przeciwieństwie do większości miast na świecie Nowy Jork nie popada w lutową depresję i nie staje się zimny, szary i przygnębiający. Przecież doskonałym lekarstwem na ponuractwo jest szałowa sukienka, czarne satynowe szpilki i gruba warstwa samoopalacza od Estee Lauder...

Tom 5 - Dziękuję, że przyszliście na moją imprezę. Wiem, że to szalony pomysł: urządzać imprezę w poniedziałek, ale prawda, że dzięki temu reszta tygodnia przeleciała błyskawicznie?! Pewnie wciąż się zastanawiacie, czy byłam tą chudą blondynką w szmaragdowych szpilkach, czy tym wysokim facetem z szafirowymi sztucznymi rzęsami. Na razie zachowam swoją tożsamość dla siebie. Potraktujcie to jak coś, co oderwie waszą uwagę od wlokących się dni czekania na informację, czy dostaliście się do college'u. Puzzle do poskładania w czasie marcowych tygodni stresów i nudy.

Tom 6 - Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół. Skoro sprawa przyjęcia do college'u jest już za nami, nadszedł czas, żeby skupić się na czymś równie ważnym: naszym życiu miłosnym!

Tom 7 - Anonimowa Plotkara komentuje na stronie internetowej, co dzieje się się w życiu grupy nastolatków z najbogatszej części Manhattanu podczas ich ostatnich dni w szkole przed pójściem do colleg'u.

Tom 8 - Cały Manhattan jest i zawsze był nasz. Jednak w czerwcu dla nas, uczniów ostatnich klas, nadejdzie koniec szkoły i czas, by powiedzieć sobie „Do widzenia”. Ale na bok smętne miny. Teraz jest czas, żeby naprawdę dać się zapamiętać. Jeśli na zakończenie szkoły dostaniemy to, czego chcemy, już niedługo wszyscy będziemy tak sławni i tak piękni, jak nigdy dotąd!

Tom 9 - Mamy za sobą ciężkie cztery lata liceum: to niezły wysiłek, połączyć imprezowanie, zakupy i naukę. I to z takim wdziękiem, żeby wylądować w Ivy League. A teraz, gdy mamy nowe fantastyczne letnie ciuchy, czas się poważnie zabawić. Znacie nas i powiedzmy sobie szczerze: chcielibyście być jednym z nas. My to dziewczyny spacerujące po Manhattanie w klapkach od Jimmy'ego Choo. Zniszczą się? Co z tego? My to chłopcy opaleni po feriach na Karaibach, którzy sączą gin z tonikiem ze srebrnych piersiówek. Nadeszło lato i koniec z bzdurami typu testy i egzaminy. Najbliższe miesiące wypełnią same przyjemności: miłość i seks, sława i niesława. Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół - no ale przecież nie w wakacje!

Tom 10 - Wydaje wam się czasem, że jesteście największymi szczęściarzami pod słońcem? Cóż, pomyłka: to ja jestem największą szczęściarą. Właśnie opalam się na absolutnie przecudnej plaży w East Hampton i patrzę, jak śliczni chłopcy ściągają pastelowe koszulki Lacoste i wcierają w balsam w opalone ramiona. Nie bez powodu każdy nowojorczyk, który nie chce całkiem porzucić miasta, odpoczywa w Hamptons z tego samego powodu ludzie noszą buty Christiana Louboutina i latają pierwszą klasą. To po prostu jest najlepsze.

Tom 11 - Ludzie, zapomnijcie o łzawych pożegnaniach - skupmy się na bajecznych przyjęciach pożegnalnych! Już prawie wyjeżdżamy do college'ów i te ostatnie dni są jak niekończący się wieczór sylwestrowy z odliczaniem do północy - absolutne szaleństwo pod hasłem "całuj każdego, kogo masz pod ręką". No więc: czy wszyscy się złamią i w ostatniej chwili ujawnią swoje sekrety? Będę tam, żeby to sprawdzić. plotkara. Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w ekskluzywnych apartamentach - i dostajemy wszystko, co chcemy, kiedy chcemy i kogo chcemy - nawet jeśli ten ktoś jest już zajęty. W naszym świecie urządzenie imprezy oznacza wynajęcie Metropolitan Museum dla dwustu najbliższych przyjaciół, a zazdrość i zdrada są, jak zawsze, gośćmi honorowymi.

Tom 12 - Od czego zaczęły się perypetie bohaterów Plotkary? Co się działo, zanim Blair stała się najpopularniejszą dziewczyną w szkole, a Serena wyjechała do szkoły z internatem? Zanim jeden chłopak rozdzielił dwie najlepsze przyjaciółki...



__________________________________________________________
by: me


Moja opinia:

Czy ktoś już czytała losy Blair i Seleny?
Ja przeczytałam wszystkie części, i jestem zafascynowana
wspaniałe ksiażki czyta sie jednym tchem
polecam każdemu!


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#2 2009-07-23 20:46:38

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: "Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

Ja zaczęłam mam e-book! Zaintrygowana super ciekawym śmiesznym serialem postanowiłam przeczytać książkę. Troszkę jednak różni się od serialu, czytam w wolnej chwili, podoba mi się


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2009-07-24 20:54:09

 Audrey

Stały bywalec

9108945
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 2282
Punkty: +1
Opis: Powrót!:D
Aktorka: Kajol,Rani,Kareena
Aktor: SRK,Abhishek
Duet: Kajol&SRK, Rani&Abhishek
WWW

Re: "Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

O serialu słyszałam...Ale, że jest książka to nie Niektóre opisy wyglądają zachęcająco, może się skuszę


http://img62.imageshack.us/img62/4947/anjah.png

Offline

#4 2009-07-25 11:03:01

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: "Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

ja Ci polecam!

Ja jak zaczęłam czytać pierwszą część "Plotkary" to już po odłożeniu książki, chciałam mieć druga
Niesamowita książka Anonimowa plotkara jest rewelacyjna, i te jej świetne opowiastki o imprezach w najbogatszej cześci Manhattanu? cos genialnego!


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#5 2009-07-26 16:05:31

ewelina90

Robi postęp

1368561
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 282
Aktorka: Kajol,Preity,Aishwarya,Kareena
Aktor: SRK,Saif,Hrithik
WWW

Re: "Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

Również polecam Bardzo wciągająca seria


Czas przemija nawet wtedy,kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy,kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży ale mimo wszystko przemija.

Offline

#6 2009-12-26 11:08:20

11część plotkary

Gość

Re: "Plotkara" saga ---> Cecily von Ziegesar

Mam prośbę czy ktoś ma może e-booka 11 części plotkary, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś ma prosiłabym przesłać mi go na mój e-mail:kasiula139@hotmail.com. Z góry dziękuję.

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora