Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-11-05 10:56:56

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Koniec związku Deepika-Ranbir?

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:uYTmiHDbugqU3M:http://bollywoodjunction.co.in/bollywood-news-events/wp-content/uploads/2009/01/ranbir-kapoor-and-deepika-padukone.jpg
Koniec związku Deepika-Ranbir?

Po wielu doniesieniach na temat kłótni w związku pary Deepika Padukone i Ranbir Kapoor, okazało się, że para zerwała ze sobą.

Podobno Deepika Padukone wystąpiła z inicjatywą, aby zakończyć jej dwu-letni związek z Ranbirem, ze względu na sposób jego zachowania niczym Casanova i jego zażyłość z partnerkami z planu.

Innym powodem rozpadu było to, że Ranbir traktował Deepike  jak jeszcze jedną dziewczynę, a nie jako najbardziej szczególną osobę w jego życiu.

Źródło mówi,

"Neetu (mama Ranbira) chce, aby Ranbir był szczęśliwy. Ona nigdy nie byłaby przeciw jego wyborowi. Ranbir zawsze traktował Deepika  jako dziewczynę, a nie jak kogoś specjalnego, w zasadzie nie było pasji w ich związku."


Niedawno na konferencji prasowej do filmu Ajab Prem Ki Ghazab Kahani, kiedy reporterzy próbowali zapytać go o jego stan relacji z dziewczyną Deepiką, on prosty poprosił ich, aby zapytali go o coś ekscytującego, takiego jak jego zbliżający się film.

Mówiąc o ostatnich wydarzeniach, Ranbir, mówi:

"To naprawdę mnie boli, że moje sprawy są opisywane. Nagle nabyłem nowy image. To nie ja. Miałem nieliczne związki w moim życiu. Niektóre wypaliły, inne nie. I jestem bardzo smutny o te, które nie sprawdziły się. Nie jestem takim chłopakiem lubiącym flirty, jak ludzie myślą, że jestem. Charakter, który grałem w Bachna Ae Haseeno to nie ja. Jestem bardzo romantyczny od serca, ale w tym samym czasie, bycie w związku lub bycie z dziewczyną nie jest moim priorytetem. Głęboko wierzę, że są wielkie rzeczy dla mnie. Muszę wierzyć, że muszę iść do przodu. Kobiety są piękne. Kocham i szanuję je, ale to nie moje prawdziwe powołanie w życiu. Moje prawdziwe powołanie to kino i aktorstwo."


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2009-11-05 15:03:16

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

Jeśli te powody , które podała Deep są słuszne to sie jej wcale nie dziwię.

Chociaż para "była" z nich śliczna

Offline

#3 2009-11-05 15:16:37

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

Racja, jeżeli nie traktował Jej poważnie to taki związek nie ma sensu.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#4 2009-11-05 16:23:43

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

O, jeszcze czego, żeby Ranbir traktował Deepikę jak 'najbardziej szczególną osobę w jego życiu' Niedoczekanie
Ja nie wiem, czy ona już męża szuka? Znudziła jej się kariera? (to byłoby nawet niezłe )

Dobrze, że się ta fikcja skończyła Od dawna było widać, że między nimi źle się układa.

Offline

#5 2009-11-05 19:56:36

 moncia1993

Robi postęp

10953228
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 287
Punkty: +9
Aktorka: Madhuri,Priyanka,Kangana,Aish
Aktor: Abhi,John,Hrithik,SRK,A. Kumar
Duet: Abhi + John (Dostana) :P
WWW

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

A ja mam nadzieję, że to głupie plotki, bo oni tak do siebie pasują i tak ślicznie razem wyglądają.
Ale jeżeli faktycznie nie traktował tego na serio to uważam, ze był w stosunku do Deepiki bardzo nie fair.

Offline

#6 2009-11-05 20:07:14

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

Razem ze sobą wyglądali całkiem fajnie
Ale było widać, że im się troche nieukłada.
Skoro dla Ranbira ważniejsze jest aktorstwo i kino, a nie tak jak powiedział "kobiety nie są moim powołaniem w życiu" to nawet lepiej że teraz to wyszło. Nawet lepiej że Deepika nie jest już z nim bo nawet nie byłaby z nim szczęśliwa. Deepika jest warta kogoś specjalnego.

Offline

#7 2009-11-05 22:58:30

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

za dużo nie słyszałam, jak to się między nimi układa, ale jeżeli Deepika uważa że Ranbir traktował ją jak kolejną dziewczynę, a nie kogoś wyjątkowego - to nie ma sensu tego dalej ciągnąć..

Offline

#8 2009-11-08 16:00:48

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: Koniec związku Deepika-Ranbir?

mi też się tak wydaje jak Paheli...jak Ranbir ją traktował nie poważnie to bez sensu jest ten związek...ja tam wolałabym żeby ona z nim nie była...


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora