Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-10-28 21:55:09

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Katrina i Ranbir na wybiegu

Katrina i Ranbir na wybieguhttp://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/ranbir-katrina-1.jpg

Dzisiaj, 28 października, Katrina Kaif i Ranbir Kapoor będą chodzić po wybiegu w Delhi dla projektanta mody Rohita Bal'a na zakończenie tzw. Couture Week w Delhi. Obydwoje Katrina i Ranbir znają się z Rohitem Bal'em, ale po raz pierwszy będą nosić zaprojektowane przez niego ubrania. To również będzie pierwszy raz jak Ranbir i Katrina będą chodzić wspólnie po wybiegu.

"To po raz pierwszy dla Rohita Bal'a. Ale to również dla naszego filmu Ajab Prem Ki Ghazab Kahani. Rohit ubierze nas w zabawne, młodzieżowe i tętniące życiem ubrania. A ja oczywiście będę uczesana w mój sportowy kucyk z Ajab Prem Ki Ghazab Kahani," mówi Katrina.

Ranbir kręci obecnie zdjęcia w Bhopal do filmu Prakasha Jha pod tytułem Rajneeti. Jutro jest ostatni dzień zdjęć. Dzisiaj, Ranbir jak się oczekuje, dołączy do Katriny w Delhi by szaleć na wybiegu wieczorem.

Ostatnim wielkim Bollywood, który kroczył po wybiegu dla Rohita Bal'a był  Shah Rukh Khan. " Jestem podekscytowana, ponieważ Rohit nie jest typowym Bollywoodzkim projektantem mody. Chcę zobaczyć co dla mnie przygotował. Jutro się dowiem," Katrina powiedziała we wtorek.

Katrina jest podekscytowana premierą Ajab Prem Ki Ghazab Kahani, ponieważ to jej pierwszy występ w komedii sytuacyjnej. "Mam znacznie mniejszą rolę w moim następnym filmie De Dana Dan. Ale jestem także podekscytowana, ponieważ gram z Akshayem, z którym tworzymy świetny zespół. To również mój pierwszy film z Priyadarshan'em.

____________________________________________________________
źródło: bollywoodhungama by milkaja

Offline

#2 2009-10-28 22:17:14

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Katrina i Ranbir na wybiegu

Fajnie. ciekawa jestem tego wszystkiego. Czekam na focie z tego wybiegu.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora