Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-10-10 11:25:29

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:hSJxZoug8meMgM:http://www.bollywoodmantra.com/albums/events/promotion/titan-raga-launch/rani-mukherjee_8367.jpg

Rani Mukherjee jako sędzina w DPL

Królowa Bollywood - Rani Mukherjee zadebiutuje w telewizji! Wg źródła , ma ona zostać sędzią w nowym programie tanecznym "Dance Premiere League" wraz z aktorem Arshadem Warsim i choreografem Shiamakiem Dwarem .

Program będzie miał drużyny z różnych części Indii , takich jak północna, zachodnia, wschodnia, środkowa, południowa, a także jeden zespół z NRIs . Każda strefa będzie miała swoich 'kapitanów'  jak:

Salman Khan - północ 
Bipasha Basu - wschód
Arshad Warsi dla strefy południowej .

Ich zadaniem będzie dopingowanie swojej drużyny , oraz zwiększanie ich zaufania .


Gwiazdki telewizyjne : Eijaz Khan i Sara Khan będą gospodarzami show. Każdy zespół posiadać będzie ośmiu tancerzy, swoje unikalne logo, ambasadora marki, cheer-liderów i hasło. Pokaz zostanie wyemitowany przez Sony Entertainment Television.

Producenci pragną zaprosić do współpracy m . in . Shah Rukh Khana , Preity Zintę i Kareenę Kapoor.

Wcześniej proponowano jako sędzinę Madhuri Dixit, pisaliśmy o tym na forum tutaj, jednakże przed udziałem w programie zatrzymały ją sprawy rodzinne.


Poniżej filmik promocyjny





www.bollywoodworld.dbv.pl


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2009-10-10 12:08:22

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Fajnie...!
Z chęcią pooglądałabym taki program.. Ciekawe czy będzie można to znaleźć na YT...

A tak nawiasem mówiąc... Królowa Bollywood?

Offline

#3 2009-10-10 12:52:17

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Sheena napisał:

Fajnie...!
Z chęcią pooglądałabym taki program.. Ciekawe czy będzie można to znaleźć na YT...

A tak nawiasem mówiąc... Królowa Bollywood?

Też się cieszę na jej występ w programie.
Jeśli chodzi o nazwę "Królowa Bollywood" to tak autorzy newsa w oryginale nazwali piękną Rani


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#4 2009-10-10 13:38:29

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Kareena Kapoor jest kapitanem drużyny z zachodu
Niestety o drużynie NRI nic nie słychać, a szkoda, bo podobno SRK miał zostać ich kapitanem
Poza tym zapowiedziana jest tez drużyna z centrum, o której też nic nie wiadomo.
Filmiki promocyjne można zobaczyć tu: http://www.youtube.com/watch?v=MhOmkD2h0QE

Na razie lecą odcinki, w których kapitanowie wraz z Arshadem, Shiamakiem i choreografami teamu wybierają członków drużyny. Podejrzewam, że Rani pojawi się dopiero w odcinkach na żywo Nie mogę się doczekać ^^
Pierwszy odcinek jest naprawdę fajny, jeśli ktoś oglądał 'kosmitów' z YCD albo Idola, to naprawdę, w Indiach są lepsi kosmici
A Arshad jest straszny...

Offline

#5 2009-10-10 13:38:52

 Ajnabi

Bywalec

12684890
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 418
Punkty: +2
Opis: :(
Aktorka: Preity,Aishwarya,Rani,Deepika
Aktor: Shahrukh Khan,Shahid Kapoor
Duet: SRK&Preity, Shahid&Rani
WWW

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

No też bym chciała to zobaczyć,a nazwa królowa Bollywood myślę,że pasuje do Rani
Życzę jej powodzenia;) Supriya dzięki za filmik jest świetny

Ostatnio edytowany przez Ajnabi (2009-10-10 13:40:08)

Offline

#6 2009-10-10 13:42:41

 emka8823

Robi postęp

5930211
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 257
Aktorka: Aishwarya Rai/Preity Zinta
Aktor: Abhishek Bachchan/Hrithik
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

sporo tych programów tanecznych u nich się tworzy, najpierw o Madhuri pisali, teraz Rani

Offline

#7 2009-10-10 14:11:04

Dhwani

Bollyamator

Skąd: Gdańsk, sercem w Indiach <3
Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 47
Opis: Dhwani - ♫
Aktorka: ♥ Aishwarya
Aktor: ♥ SRK
Duet: ► Abhi & John ;D
WWW

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

O , widze nwes z mojej stronki .
A co do programu , to mam nadzieje , że można będzie chociaż urywki na YT obejrzeć .

Offline

#8 2009-10-10 14:15:58

 Radha

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 21
Aktorka: Madhuri <3
Aktor: Saif, Shahid, Aamir, Akshay
Duet: Madhuri & Aamir <3

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Łech. Wiedziałam
Miałam jednak nadzieję, że Madhuri weźmie udział w tym programie. Potrzebna jej była opiekunka dla synków i pewnie nie znalazła Ale ludzie, czy te maluchy nie mają jakiejś babci, która się chętnie nimi zajmie? Nie rozumiem dlaczego nie udało się tej opiekunki znaleźć, a występ Madhuri już przepadł, a miałam wielką nadzieję, że wreszcie wróci i ktoś się nią w końcu zainteresuje


http://i35.tinypic.com/2z56iiq.jpg

Offline

#9 2009-10-10 14:21:06

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Radha napisał:

Łech. Wiedziałam
Miałam jednak nadzieję, że Madhuri weźmie udział w tym programie. Potrzebna jej była opiekunka dla synków i pewnie nie znalazła Ale ludzie, czy te maluchy nie mają jakiejś babci, która się chętnie nimi zajmie? Nie rozumiem dlaczego nie udało się tej opiekunki znaleźć, a występ Madhuri już przepadł, a miałam wielką nadzieję, że wreszcie wróci i ktoś się nią w końcu zainteresuje

Widocznie bardziej przekłada rodzinę nad karierę. Moim zdaniem to ładnie o niej świadczy, ale powód mimo wszystko uznaje za trochę błahy... Jak mówisz, na pewno są babcie, ciocie czy inne osoby, które maluchami by się zajęły.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#10 2009-10-10 14:21:54

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Gratulacje.
Myślę, że to Rani pasuje do tego programu.
Mam nadzieję, że Shah Rukh i Preity dadzą się namówić.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#11 2009-10-10 14:53:28

 Radha

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 21
Aktorka: Madhuri <3
Aktor: Saif, Shahid, Aamir, Akshay
Duet: Madhuri & Aamir <3

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Svasti napisał:

Widocznie bardziej przekłada rodzinę nad karierę. Moim zdaniem to ładnie o niej świadczy, ale powód mimo wszystko uznaje za trochę błahy... Jak mówisz, na pewno są babcie, ciocie czy inne osoby, które maluchami by się zajęły.

Nie mówię, że to jest złe, broń Boże! Cieszę się, że dzieci są dla niej takie ważne, ale mimo wszystko ktoś na pewno by się nimi zajął, żeby mama mogła pracować. A tak nadal będziemy musieli czekać na jej powrót

Ostatnio edytowany przez Radha (2009-10-10 14:54:32)


http://i35.tinypic.com/2z56iiq.jpg

Offline

#12 2009-10-10 16:49:42

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Zapowiada się fajny program, pewnie na youtube będzie można oglądać Szkoda tylko, że angielskiego tłumaczenia pewnie nie będzie.
Dzięki Supriya za linka, fajne filmiki, uśmiałam się na niektórych a i nie wiedziałam, że przed Salmanem można tak padać na Ziemie http://www.youtube.com/watch?v=-ShyFAUqrWg

Szkoda, że Madhuri nie weźmie udziału Ale rodzina rzeczywiście najważniejsza, najwidoczniej nie miała jednak z kim dzieci zostawić nie każdy ma zastęp rodziny gotowy pomóc, a obcej osobie trzeba ufać by móc z nią dzieci zostawić. Po programach tv, które widziałam z nianiami w rolach głównych to się wcale nie dziwie, bo niektóre te opiekunki to się nie nadawałyby nawet, żeby z nimi chomika zostawić

Offline

#13 2009-10-11 13:19:45

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Szkoda ze Madhuri nie będzie sądzia , bo ona naprawde bardzo dobzre tańczy i zna sie na tańcu.

Ale Rani też jest dobra wiec nie jest tak źle

Offline

#14 2009-10-11 17:52:48

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Super te filmiki. A ten program to chyba coś w rodzaju naszego you can dance...
Chciałabym to zobaczyć z tłumaczeniem oczywiście

Offline

#15 2009-10-13 23:25:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Jak ktoś chce obejrzeć pierwsze odcinki to są już dostępny na youtube, np tutaj:

9 październik

cz. 1



10 październik

cz. 1




Dałam tylko po pierwszej części, ale na kanale uzytkownika znajdziecie bez problemu dalsze części odcinków.

Ja obejrzałam jak na razie z 10 października bo akurat przez przypadek natchnęłam się na początku na drugi odcinek Jutro obejrzę sobie z 9 października.

Przy oglądaniu zawiodłam się na Arshadzie. Moim zdaniem nie popisał się wraz z dwoma innymi jurorami, gdy odrzucił niepełnosprawnego chłopaka, choć ten wg. mnie nieźle tańczył i zasłużył by zostać docenionym. Wygląda na to, że talent i praca się nie liczą wobec faktu, iż się jest niepełnosprawnym Szkoda mi go było, zwłaszcza że jeden z jurorów Shiamak Davar, który jest słynnym choreografem (pracował nad choreografią w takich filmach jak Taal, Kisna, Bunty Aur Babli, Dhoom 2, I See You, Taare Zameen Par, Yuvvraaj, Rab Ne Bana Di Jodi czy ostatnio Aladdin - The Mystery of the Lamp) bronił chłopaka i próbował przekonać innych, ale niestety nie dało rady Jurorzy zamiast dawać dobry przykład, tylko zdołowali chłopaka a Arshad ciężko go potem przytulał. Też mi łaska

Offline

#16 2009-10-14 15:08:58

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Powiem szczerze, że 1 odcinek jest słabszy.
Arshad jest okropny właśnie pod tym względem, że nie przejmuje się, czy może kogoś zranić, po prostu mówi co myśli (fakt, zwykle ma rację), więc nic dziwnego, że uczestnicy mają potem do niego jakieś pretensje, których nie omieszkają ujawnić przed kamerami...
I to już jest żałosne, tak jak jedna pani z 1 odcinka, która po wyjściu swojej podopiecznej z przesłuchania zaczęła go obrażać i oskarżać o to, że nie umie tańczyć, a zagranie w kliku filmach nie zrobi z niego tancerza Też mi coś, wygłupiła się przed kamerami i myśli, że błyszczy.

Co do tej sytuacji z niepełnosprawnym chłopakiem to zgadzam się z Arshadem i choreografami drużyny... Shiamak, którego swoją drogą nie znoszę wybitnie, musiał oczywiście wykrzykiwać, że jest wystarczająco dobrym choreografem, żeby wykorzystać i zaprezentować umiejętności tego chłopaka(oho już to widzę), ale spójrzmy prawdzie w oczy - to jest konkurs taneczny, on nie miałby szans w konkurencji z innymi tancerzami. Co z tego, że Mistrz Shiamak zrobi show, skoro widzowie będą interesować się niepełnosprawnym tancerzem tylko z powodu jego ułomności. A tańcem i tak nie zaimponuje bardziej, niż już to zrobił (zresztą Arshad miał również rację, że może być mimo wszystko świetnym choreografem, bo ma talent). Myślę, że chęć udowodnienia czegoś widzom nie jest warta wielu upokorzeń, które ten biedny chłopak na pewno musiałby przejść, szczególnie, gdyby dano mu szansę i nadzieję, a potem poniósłby porażkę na wizji...

Przykre w tym programie jest to, że poziom jest załamująco niski. Rzadko kiedy trafia się ktoś naprawdę ciekawy, a jurorzy zachwycają się tancerzami, którzy w polskim YCD przeszliby niezauważeni.
Na dodatek nie do końca rozumiem kryteria - kiedy pojawia się dziewczyna tańcząca genialnie klasykę, każą jej tańczyć jeszcze coś nowoczesnego, a jeśli ktoś prezentuje się w hip hopie albo bliżej nieokreślonym tańcu nowoczesnym(bo zwykle to polega na trzęsieniu klatką piersiowa i wyrzucaniu nóg i rąk na różne strony), to nikt nie interesuje się klasyką. I to ma być indyjski program taneczny?

Offline

#17 2009-10-14 19:00:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Obejrzałam pierwszy odcinek i rzeczywiście poziom niziutki, choć i w drugim odcinku też mnie nie zachwycił. Nie wiem skąd się to bierze, czy rzeczywiście  w Indiach tak trudno znaleźć naparwdę dobrze tańczących ludzi, czy może nie zgłaszają się oni do tego typu programów... Trochę to chyba wina jednak Bollywoodzkich produkcji, bo większość tańczących ma tam jakąś okropną manierę tańczenia na jedno kopyto, powtarzania tych samych gestów i szczerzenia beznadziejnych min. Zresztą moim zdaniem choreografia w Bollywoodzkich filmach nie stoi na jakimś super poziomie, kroki są przystosowywane do aktorów, którzy niekoniecznie (poza oczywiście wyjątkami) są dobrymi tancerzami. Zresztą typowe Bollywoodzkie układy nie są jakieś zatrważająco trudne technicznie, oczywiście jeśli tylko ktoś ma pojęcie o tańcu. Nie mam tu na myśli tańca klasycznego, bo to już zupełnie inna baja.
W każdym razie u nas zdecydowanie w tego typu programach lepiej tancerze się prezentują. Ciężko jest niekiedy wybrać tych najlepszych, tylu ich jest a tutaj to masakra jakaś Właściwie większość przechodzących była po prostu średnia albo gorzej niż średnia.

Offline

#18 2009-10-27 18:34:26

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Były już dwa pierwsze odcinki w studiu (bynajmniej nie 'na żywo', jak się okazuje ), widziałam oba i jestem wyjątkowo zniesmaczona tym programem. Formuła jest bez sensu. Oceny niesprawiedliwe. Tancerze w większości beznadziejni (chociaż w 2 odcinku było parę świetnych występów). Czasem robi się z tego połączenie YCD z 'Urzekła mnie twoja historia', z tym że trochę przeginają. Choreografowie dają czasem oceny adekwatne do zażyłości stosunków z innymi choreografami, a nie do tańca.

Kompletnie niezrozumiała jest dla mnie rola Shiamaka w całym tym show, bo on nie daje żadnych punktów, tylko UWAGA zgadza się lub nie z ocenami choreografów. Yyyyyy wtf?! Jak rozumiem, on lepiej wie, co myśli dana osoba o występie Wydawałoby się, że każdy daje oceny wg własnego osądu, ale nie, Mistrz Shiamak może powiedzieć "to niemożliwe, żeby dać za ten taniec 6 pkt, to za dużo", a choreograf już leci zmieniać decyzję. Jaja po prostu.

Pominę już gadki Shiamaka o tym, że on to by zrobił lepiej (jak ja tego gościa nie znoszę ) i teksty typu "jeśli nie zrozumiałaś naszej choreografii, to bardzo mi przykro", bo to żałosne.

I tak będę oglądać dalej, bo w drużynie Desi Pardesi są fantastyczni tancerze i jestem ciekawa, jak zatańczą... Poza tym Rani jest perełką w całym tym morzu wodorostów Jest sprawiedliwa, miła i kompetentna(właściwie to trochę mnie zaskoczyła), poza tym ślicznie wygląda.

Ah no i w drużynie centrum jest Himesh Reshammiya, a w drużynie z zagranicy jest Sohail Khan.

Offline

#19 2009-10-27 19:39:53

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

O dzięki za szczegółowa relacje Supriya Ja muszę pooglądać stracone odcinki bo ostatnio jakoś mi umknęły Ale dziś mi przypomniałaś i muszę zacząć nadrabiać.
Rzeczywiście jak to opisujesz to bardziej ten program jest farsą niż rzeczywiście sprawiedliwym konkursem. Ale to chyba specyfika indyjskich tv show, bo jak oglądam Perfect Bride to tez mam wrażenie, że nieźle naciągają i tworzą po prostu scenariusz pod publiczkę, żeby tylko jakieś bzdurne udziwnienia porobić i tym samym rzekomo uatrakcyjnić program. Oczywiście formuła programu jest zupełnie inna ale chodzi mi o dziwną mentalność indyjską

Offline

#20 2009-10-27 23:40:38

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Rani Mukherjee jako sędzina w DPL.

Dzisiaj oglądałam Entertainment Ke Liye Kuch Bhi Karega i Comedy Circus i oba programy były super. Szczególnie ten drugi, to jest coś w rodzaju starć kabaretowych, wszystko w hindi tak że mało co rozumiem, szczególnie jak przechodzą na jakiś gudżarati itp ale to jest genialne! Nie zrozumiałam połowy żartów, ale co się naśmiałam to moje Ten pierwszy program to coś w stylu Mam Talent. Fakt, widziałam akurat finał 1 sezonu, więc poziom był odpowiednio wysoki, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem
Jakoś nie ma tam takich problemów jak w DPL, może tutaj jest po prostu zbyt wielu sędziów?... Poza tym zauważyłam, że żaden z tych programów nie jest pokazywany na żywo, a o wszystkim decyduje jury... To dziwne
Być może dlatego dochodzi do dziwnych sytuacji podczas oceniania

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora