Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-09-30 14:13:28

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

http://www.fototube.pl/pictures/ha3.jpgHrithik i Aamir w remaku "Magadhery"


Jeśli uważaliście, że “Ghajini” będzie największym remakem Dhamaka, to okazuje się, że producenci powracają z czymś wielkim. O tak! Allu Aravind-Madhu Mantena, producent „Ghajini” Aamira Khana jest gotowy do zrobienia innego remaku.

Chodzi o nową wersję tegorocznego, wielkiego hitu indyjskiego kina – „Magadhery”. W tej produkcji telugu wystąpili w głównych rolach: syn supergwiazdy Cheeranjivi – Ram Charan Teja i Kajal Agarwal.

Film ten mający premierę w czerwcu tego roku w pierwszym tygodniu zarobił Rs. 65 Crores a jego sukces cały czas rośnie.

Zgodnie ze źródłem, w rolach głównych wersji hindi mają wystąpić Aamir Khan i Hrithik Roshan. W oryginalnej wersji Ram Charan pojawił się w podwójnej roli: wojownika a także reinkarnowanego, ekstrawaganckiego, spragnionego przygód młodzieńca. Rola ta będzie jednak podzielona na tych dwóch aktorów.

Hrithik Roshan ma wcielić się w postać wszechpotężnego, wielkiego wojownika a Aamir Khan reinkarnowanego mężczyznę. Remake ten ma być wyprodukowany za ogromną sumę Rs. 80 Crores.

Źródło:
www.hrithikroshan.pun.pl

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#2 2009-09-30 14:53:45

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Wow. Ciekawie się zapowiada. Hrithik w roli wojownika super.

Pisz więcej.

Offline

#3 2009-09-30 14:57:21

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22860

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Obydwoje według mnie się do tego nadają. Fajnie, że w Bollywood kręci się coraz więcej filmów historycznych.
Pierwowzoru nie widziałam. Hrithik pasuje do ról wojowników, Aamir wydaje mi się, że też, choć jeszcze go nie widziałam w takiej roli.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#4 2009-09-30 18:43:00

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Svasti trudno żebyś widziała bo Magadheera jeszcze nadal wyświetlana jest w kinach i na DVD filmu nie wydano jak na razie.

Jak by ktoś chciał zobaczyć stylistykę tego filmu to bardzo proszę oto trailer.

Trailer Magadheery



Ja przede wszystkim obejrzę wersję telugu tego filmu, ale jeśli kiedyś powstanie jego remake hindi to pewnie z ciekawości tez zobaczę. Tylko interesuje mnie ta kwestia, że w remaku hindi ma być dwóch aktorów jeśli chodzi o postać graną przez Charana. Ciekawe czy zmiana wyjdzie filmowi na lepsze. No i czy postać kobiecą zagrają też dwie aktorki, bo w Magadheerze grała jedna aktorka Kajal. I oczywiście ciekawe kto miałby zagrać u boku naszych super bohaterów

Przy okazji pooglądałam sobie proma piosenek z Magadheery, fajna stylistyka Można paść czasem na widok tych wideoklipów z Południa No to teraz nie będę się mogła filmu doczekać.

Tutaj proma piosenek:

Dheera Dheera

Cheppane Cheppoddu

Ninu Pondetanduku Puttane Gumma

Naakosam Nuvvu (Ba Ba Bagundi)

Bangaru Kodi Petta

Offline

#5 2009-09-30 19:07:03

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Ojeeej Ależ świetny musi być ten film Koniecznie chcę go zobaczyć, jak tylko będzie dostępny!
Aktor jest słodki i przy tym strasznie przystojny ^^ To się nieczęsto zdarza w tollywoodach, właściwie to Prabhas jest trochę samotny na piedestale
A Kajal jest urocza i ma dosyć oryginalną urodę jak na aktorkę z południa (eh, niedawno jeszcze one wszystkie były dla mnie takie same...no, teraz też może ze 3 rozróżniam ).
Poza tym jakie ma śliczne stroje, to aż dziwne jak na tollywood, oni zwykle ubierają tych aktorów jak do cyrku

Piosenki super, wielkie dzięki milkaja za wszystkie zwiastuny! Druga jest już moją ulubioną, chociaż reszta też jest super - może poza ostatnim 'disco relax'

Teraz jeszcze bardziej ciekawi mnie remake Szczególnie z Aamirem i Hrithikiem...
Hmmm co do aktorki to pewnie będzie jedna, żeby jakoś połączyć obie te historie jednak, mimo dwóch różnych postaci. Swoją drogą to dosyć innowacyjny pomysł, żeby po reinkarnacji bohatera grał inny aktor, niż przed
I ja jestem za kandydaturą Rani, jak można się było domyślać ^^

Offline

#6 2009-09-30 19:25:26

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Supriya napisał:

Aktor jest słodki i przy tym strasznie przystojny ^^ To się nieczęsto zdarza w tollywoodach, właściwie to Prabhas jest trochę samotny na piedestale

Przede wszystkim Cherry bo tak na niego mówią jest młody bo 24 latka ma dopiero i  rzeczywiście przystojny. Widziałam z nim jego debiutancki film - Chirutha. Całkiem udany debiut, zdobył za niego kilka nagród (Nandi Award czy Filmfare). Magadheera to dopiero jego drugi film.
Charan jest synem bardzo znanego na Południu Chiranjeevi. Pochodzi z rodziny aktorskiej z tradycjami, bo i chociażby jego wuj Pawan Kalyan jest aktorem. A znany Ci Dorotko - Allu Arjun jest jego kuzynem

Supriya napisał:

A Kajal jest urocza i ma dosyć oryginalną urodę jak na aktorkę z południa (eh, niedawno jeszcze one wszystkie były dla mnie takie same...no, teraz też może ze 3 rozróżniam ).
Poza tym jakie ma śliczne stroje, to aż dziwne jak na tollywood, oni zwykle ubierają tych aktorów jak do cyrku

Kajal ma przed sobą przyszłość aktorską, rzeczywiście urodę ma dosyć oryginalną.
Stroje mogą być, choć najbardziej podoba mi się stylistyka historyczna.

Supriya napisał:

Piosenki super, wielkie dzięki milkaja za wszystkie zwiastuny! Druga jest już moją ulubioną, chociaż reszta też jest super - może poza ostatnim 'disco relax'

O to nie tylko ja zauważyłam to disco-błysko na końcu Rzeczywiście mi to zaleciało taką nasza polską rąbanką disco-polową, no ale nie wszystko może być idealne
Cheppane Cheppoddu też mi się najbardziej podoba.



Ja swoich faworytek do filmu nie mam, ale jeśli miałaby być jednak jedna aktorka to moja jedna uwaga, nie mogłaby być zbyt wysoka, żeby się z Aamirem komponowała Choć za remakami nie przepadam to tutaj jednak nie jestem aż tak bardzo przeciwna. Może dlatego, ze oryginału jeszcze nie widziałam

A i ciekawe kto miałby film reżyserować, bo pierwowzór reżyserował S.S. Rajamouli, czyli ten który reżyserował Yamadongę, Vikramarkudu czy Chatrapati, z tych przeze mnie widzianych. Ma rękę do takich podniosłych filmów z zacięciem bohaterskim, wiec się nie dziwię sukcesowi Magadheery.

Offline

#7 2009-10-01 11:07:06

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22860

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

milkaja napisał:

Svasti trudno żebyś widziała bo Magadheera jeszcze nadal wyświetlana jest w kinach i na DVD filmu nie wydano jak na razie.

Myślałam, że jak w Bollywood już mówią o remarku tzn. że film już powstał. Niestety jeszcze nie wyszedł...
Ja też bardzo chętnie zobaczyłabym obie wersje dla porównania


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#8 2009-10-01 16:40:38

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: Hrithik i Aamir w remaku "Magadhery"

Film zapowiada się ciekawie...aktor przystojny ale ogólnie nie w moim stylu...
Aktorka jest słodka ale nie pasuje do tej roli jak dla mnie.
Ogólnie to może być fajny


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora