Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?

#1 2009-09-11 23:20:20

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?

Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?

http://www.dziennik.pl/files/archive/00244/AP090319018611_244451e.jpg



Najmłodsze gwiazdy oscarowego "Slumdoga. Milionera z ulicy" - Rubina Ali i Azharuddin Mohammed Ismail - wracają na duży ekran! Oboje wystąpią w filmie "Lord Owen's Lady". Swój udział w tym obrazie ciągle rozważa pamiętny Hannibal Lecter - Anthony Hopkins.

Twórcy "Lord Owen's Lady" nie ujawniają jeszcze, jakie role mieliby w filmie zagrać Ali oraz Ismail. Wiadomo natomiast, że dla Hopkinsa szykowana jest postać ojca tytułowego bohatera, Lorda Owena.

Przyjęcie propozycji amerykańskich producentów przez Azharuddina Mohammeda Ismaila zbiegło się ze śmiercią ojca młodego aktora na początku września. "To bardzo smutna wiadomość - mówił brytyjskiej gazecie "The Sun" producent, Martin Pennell - " ale zagranie w tym filmie było tym, czego pragnął [dla syna - przyp.]".

Rubina Ali i Azharuddin Mohammed Ismail urodzili się i wychowali w slumsach Bombaju. Przepustką do świata filmu i lepszego życia okazał się dla nich występ w "Slumdogu". Na początku 2009 nierozłączny duet zagrał w obrazie "Kal Kisne Dekha". Ekranowym partnerem tej dwójki był jeden z największych gwiazdorów Bollywood, Shah Rukh Khan.

To się nazywa kariera w iście hollywoodzkim stylu: ze slumsów prosto na czerwony dywan!


źródło: dziennik.pl

Offline

#2 2009-09-12 15:21:32

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?

Hymm życzę im powodzenia Mam nadzieję że się wywiną z tych slumsów..

Offline

#3 2009-09-12 16:14:00

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?

Ja również mam nadzieje, że się Im powiedzie. Trzymam za Nich kciuki.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Dzieci ze "Slumdoga" zagrają z Hannibalem?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora