Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-06-23 01:14:29

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Żeby było wszystko ładnie poukładane i w jednym miejscu to wszystko co znajdę o tym filmie (i wy też) dodawajcie tu

Newsy:

------------------------------------------

Każda inna młoda dziewczyna oddałaby niemal życie, by zagrać choćby najmniejszy epizod u boku megagwiazdora Shah Rukha Khana. Są jednak wyjątki. Należy do nich bez wątpienia młodziutka Pearl Verma, która wybrała naukę - przed nią ważne egzaminy. Tym samym odrzuciła ofertę zagrania w jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2007 roku Chak De India.
Pearl nie pojawi się w drużynie hokejowej prowadzonej przez Shah Rukha. Dziewczyna kocha sport, cieszyła się z możliwości zagrania w filmie, ale ostatecznie nauka okazała się ważniejsza. To musiała być ciężka decyzja.
Odrzucić ofertę roli w takim filmie z pewnością nie przyszło jej lekko. Nie oznacza to, że w przyszłości nie pojawi się w innej produkcji.

Na razie jednak film zrealizowany dla wytówrni Yash Raj Films w reżyserii Shimita Amina oczekuje na swoją premierę bez udziału niedoszłej gwiazdki.

------------------------------------------

W filmie Vidya gra dziewczynę z Pendżabu, która chce grać w hokeja, ale zabrania jej tego konserwatywna sikhijska rodzina. Shah Rukh wciela się w postać trenera żeńskiej drużyny hokejowej. Jego bohater ma za sobą pełną skandali przeszłość.

Po zdjęciach na planie w Australii Vidya jest pod wielkim wrażeniem sposobu pracy SRK i tego, jak poważnie traktuje swoją pracę. Według jej słów megagwiazdor "nie koncentruje się tylko na swoim występie, ale jest zainteresowany rolami innych i pomaga aktorom dać z siebie jak najwięcej."

Teraz przed Vidyą kolejne zdjęcia, tym razem na planie w Delhi. Nic dziwnego, że nie może się już ich doczekać. Możliwość zagrania z tak wielkim gwiazdorem nie zdarza się przecież codziennie.

Chak De India reżyseruje Shimit Amin, były montażysta, znany z realizacji udanego thrillera Ab Tak Chhappan.

----------------------------------------

Na razie to tyle

Ostatnio edytowany przez ewelina2111 (2007-06-23 14:36:39)

Offline

#2 2007-06-23 14:12:22

Edyta713

Bywalec

7232102
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 479
WWW

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Strasznie czekam na ten film...mam nadzieję, ze Shahrukh dostanie za niego duuuuzo nagród... aha...jakbyś mogła to zmień datę....data premiery jest 10.08.2007

Offline

#3 2007-06-23 14:36:10

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

O boże ja nie mogę pisać w nocy bo nie wiem co piszę dzięki

Offline

#4 2007-06-27 16:05:53

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

och..ja na miejscu Vidyi tez bym sie nie mogła doczekać:D
z opisu fim wygląda na interesujący:D ciekawe jaki będzie w rzeczywistości:P

Offline

#5 2007-07-06 18:08:17

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Edyta713 napisał:

Strasznie czekam na ten film...mam nadzieję, ze Shahrukh dostanie za niego duuuuzo nagród... aha...jakbyś mogła to zmień datę....data premiery jest 10.08.2007

o ile dobrze pamiętam, to tego samego dnia jest premiera Don w Polsce
A SRK wygląda lepiej z zarostem niż wąsami

Offline

#6 2007-08-02 23:13:41

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Wybaczcie że teraz złamie regulamin ale coś nie mogę edytować bo sie zacina

A wiec wywiadzik z Shahrukh Khanem o Chak de India! (bardzo fajny):

Dlaczego zdecydowałeś się na zagranie w tym filmie?

Było wiele powodów. Po pierwsze z powodu reżysera, którego znam od lat. To prosty, ciężko pracujący i utalentowany człowiek. Pracowaliśmy razem przy filmie Wielki Aśoka. To uroczy facet, nic z góry nie zakłada, no i wybrał film, który mówi o sporcie, a takie są zazwyczaj ignorowane, pomijając oczywiście Lagaan, Hip Hip Hurray i Iqbal. Poza tym mało nakręciliśmy filmów o sporcie, a to jest coś co chciałem robić kiedy byłem młodszy, ale nie miałem szansy. Tak więc cieszę się, że teraz kiedy jestem stary i siwy ktoś taki jak Shimit stwierdził, że nadaję się by zagrać w filmie o sporcie - o hokeju na trawie, który jest moim ulubionym sportem i chciałem, żeby moje dzieci nauczyły się w to grać. Nie uważam, żebym miał prawo stwierdzić, że stan hokeja w Indiach jest kiepski. Ale zawsze czułem że jeśli jest coś co mogę zrobić poprzez to medium w którym pracuję aby zmienić coś a propos rzeczy które uważam za wyjątkowe, jak na przykład hokej na trawie, to powinienem. Mój ojciec zwykł w to grywać, moi przyjaciele też i ja również uwielbiam ten sport. Kiedy złożyć to wszystko razem i dorzucić do tego fakt, że film wyprodukował Yash Chopra, czyli znów rodzina i przyjaciele to nie trudno stwierdzić, ze nie mogłem dostać lepszej propozycji aby spełnić moje marzenie. Czyli zagrać w filmie na temat bliski memu sercu.

Czy możesz powiedzieć nam coś o postaci, którą kreujesz?

Nazywa się Kabir Khan. Jest trenerem i byłym zawodnikiem drużyny hokejowej. Żyje z własnymi demonami, ma trochę problemów, nie odniósł sukcesów w sporcie ale stara się to przezwyciężyć nie popadając w cynizm. Postanawia więc zrobić coś pozytywnego. Zatem Chak De India mówi o zwycięstwie w obliczu porażki i patrzy ma porażkę w pozytywnym świetle. Główną ideą filmu jest aby się nie poddawać albo pozwolić cynizmowi wziąć górę. Chodzi o to by wziąć na siebie jakieś zadanie i je wykonać, aby pokonać jakąś przeszkodę, która nas wcześniej powstrzymywała. Właśnie taka jest moja postać - dość agresywna kiedy tego chce. Ale tak naprawdę nie wiem jaki jest mimo tego, że go zagrałem. Grałem po prostu jak mi serce podpowiadało. Ta postać to połączenie scenariusza Jaideepa, wyobrażenia Shimita, ma w sobie trochę z wiary Adiego i trochę mojego manieryzmu i stylu. To wszystko jest pomieszane. Chciałbym wierzyć, że widzi się go trochę jak starszego brata, któremu się ufa choć jest on psychicznie zszargany. Tak więc to bardzo złożona postać, nie łatwo to wyjaśnić. Sam jeszcze go nie rozgryzłem.

Jak się pracowało z tak dużą grupą debiutantów?

Fantastycznie. Kiedy wcześniej pracowałem z debiutantami zwykle było trochę zamieszania bo nie znali oni swoich kwestii. No wiesz, czasem traktuje się ich trochę po ojcowsku, czasem się pomaga, niekiedy ma się dość, chodzi się poirytowanym, bo rzeczy nie układają się tak jak powinny. Ale sądzę, że cały zespół i cała ekipa ciężko nad nimi pracowali. I oczywiście nie ujmując nic dziewczętom - to naprawdę ciężko pracujące dziewczyny, które włożyły w ten film swe serca i dusze. Nauczyły się i trenowały hokeja, wyuczyły się swoich kwestii, znają sceny, wiedzą wszystko... Na końcu, mimo że od 18 lat pracuję jako aktor stwierdziłem, że sam mam jeszcze sporo do nauczenia się. Debiutanci są przed kamerą bardzo świeży i naturalni, po tylu latach spędzonych na planie co ja, pewne rzeczy robi się niejako mechanicznie. Na przykład kiedy młoda dziewczyna, która nigdy wcześniej nie grała, mówi przed kamerą swoją kwestię czujesz, ze ty zrobiłbyś to inaczej. Ale w jakiś sposób to jak ona to zrobiła jest bardzo właściwe. Zatem praca z debiutantami to świetna nauka. Zakosztowałem tego trochę w Swades, chociaż tam miałem do czynienia z aktorami teatralnymi. A większość z tych dziewcząt nigdy nie grała. Zatem wiele się od nich nauczyłem.

Pośród dziewcząt z drużyny na pewno były twoje fanki. Jak się z nimi pracowało?

Dziewczęta są słodkie i ciężko pracowały. Wiele razy razem czytaliśmy role nim jeszcze zaczęliśmy kręcić film. Spotkaliśmy się kilka razy, żeby nabrać swobody w kontaktach. Kilka z nich rzeczywiście mnie bardzo lubiło. To trochę zawstydzające, bo miały one po pięć czy sześć lat kiedy oglądały moje filmy. Nagle zdajesz sobie przez to sprawę "o rany, jestem stary". Ale ważne było dla mnie, abym czuł się z nimi swobodnie i żebym nie traktował ich jak dzieci bo Kabir ich tak nie traktuje. Ani jak dzieci, ani jak dziewczyny. On traktuje je jak dorosłe. I myślę, ze szybko przełamaliśmy ten schemat pt 'idol - fan' podczas czytań scenariusza i spotkań. Potem byliśmy zwyczajnie współaktorami, którzy razem grają, świetnie się razem bawią. To fajne, miłe, dobrze wychowane dziewczęta. Naprawdę miłe dzieciaki.

Czy Chak De India to twoja kolejna po Swades i Paheli próba dostarczenia widowni czegoś innego? Jakiegoś filmu, który niekoniecznie wpasowuje się w komercję?

Nie uważam Swades i Paheli za filmy z poza głównego nurtu kina. Podobają mi się te historie bo rzeczywiście są inne. Ale nie sądzę aby Shimit czy Adi byli typem ludzi, którzy nakręciliby film offowy.Chak De India wpasowuje się w główny nurt kinematografii, po prostu temat jest taki, że nie można by było nakręcić co roku od nowa. To po prostu inny temat. Tak naprawdę nie wiem więc czym byłby film offowy. Nie lubię nudnych filmów, więc sam takich nie kręcę. Myślę, ze Chak De India to film z trochę inną duszą, z inną historią i dlatego jest inny. Nie sądzę aby był offowy.

z bollywood.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbliżająca się wielkimi krokami premiera filmu Chak De India pokazuje, że Yash Raj Films wreszcie zaczyna zmieniac profil swoich filmów. Wytwórnia kojarzona z wielkimi komercyjnymi hitami skierowanymi do familijnej widowni sygnalizuje pewne zmiany w dotychczas ułożonym profilu. Zaczyna sięgac po bardziej odważne, śmielsze i przeznaczone dla innych grup kinomanów filmy.

Chak De India to pierszy film Shah Rukha Khana zrealizowany dla Yash Raj, ale bez udziału zarówno Yasha, jak i reżyserii Adityi. Zamiast typowej dla jego wizerunku roli typu Rohit-Rahul-Raj, King Khan wystąpił w filmie wyreżyserowanym przez Shimita Amina. Nieznanego bliżej filmowca, który powrócił do Indii z USA i ma na końcie jeden eksperymentalny film!

Shimit obsadził megagwiazdora Bollywood w najbardziej odważnej, całkowicie zaprzeczającej utrwalonemu wizerunkowi roli trenera żeńskiej drużyny hokejowej. Dyscyplina ta nie cieszy się wielką popularnością w Indiach. Na dodatek w filmie nie ma ani piosenek, ani typowej heroiny.

z bollywood.net.pl

Offline

#7 2007-08-11 00:55:10

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Jak to film nie ma piosenek?...Może dla widowni w Indiach będzie to odróżnienie i im się spodoba. Ale nam, osobom przyzwyczajonych do filmów zachodnich bez piosenek niekoniecznie.. Film sporo straci moim zdaniem. Pewnie będzie przez to krótszy (?)

Ostatnio edytowany przez Aishwarya (2007-08-11 00:59:43)


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#8 2007-08-11 12:07:28

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Jak to nie ma piosenek? Mi się podoba tytułowa

Wiecie może co znaczy tytuł?

Offline

#9 2007-08-11 16:52:33

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Po refrenie pewnie "Chak de India" , wiesz Aishwarya oni chcieli się spópić na czymś innym i pewnie jest z 1, 2 tak jak w Kaal na końcu i początku filmu szkoda ale w Wielkiem Brytani się podobał film tu news:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opowieść o żeńskiej drużynie hokejowej w filmie Chak De India zdobywa coraz większe uznanie wśród fanów w Wielkiej Brytanii. Uroczysta premiera filmu zaplanowana została w Sommerset House w Londynie. Zmagania grupy dziewcząt w czasie rozgrywek o Puchar Świata podobają się nawet tym widzom, których ulubioną dyscypliną sportu jest krykiet. Film Shimita Amina z Shah Rukhiem Khanem w roli głównej jest nietypową jak na Bollywood produkcją.

Widzowie reagują z zachwytem i sympatią. Jest bardzo dobry. To wspaniały film z Shah Rukhiem i dużą dawką sportu, podkreślają widzowie. Do tej pory w kinie hindi powstało raczej niewiele filmów, których tematem byłaby jakaś dyscyplina sportowa. Oscarowa nominacja dla opowiadającego o Hindusach uczących się gry w krykieta w Lagaan nie zaowocowała godnymi następcami.

Chak De India to opowieść o trenerze, który motywuje swoją drużynę do walki z przeciwnościami, która prowadzi do historycznego zwycięstwa. Dziewczęta zaczynają myśleć o porzuceniu sportu i zajęciu się czymś przynoszącym prawdziwe pieniądze. Wtedy do ich drużyny wkracza zapomniany trener Kabhir Khan (Shah Rukh). Partneruje mu Vidya Malvade.

Jego postać jest wzorowana na Ranjanie Negi, który został oskarżony o udział w ustawianiu meczów w czasie Igrzysk Azjatyckich w roku 1982. Siedem lat później został oczyszczony z zarzutów. Poprowadził żeńską drużynę hokejową do zdobycia złotego medalu w roku 2002 w czasie Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej.

Offline

#10 2007-08-23 16:57:57

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

A jednak są piosenki ! Są Bo mam

i kolejny news...

Chak de india daje zaistnieć

Vidya Malvade ma za sobą bolesne przeżycia. Jej mąż zginął tragicznie w wypadku samolotowym. Był pilotem. Poznali się, kiedy Vidya pracowała jako stewardesa. Po śmierci kapitana Baggi nadeszły dla niej ciężkie czasy. Na szczęście ten smutny etap życia ma już za sobą. Jej sytuację zawodową z pewnością poprawił występ w filmie Chak De India, w którym gra kapitan drużyny hokejowej.

Po porażkach filmów Inteha i Bomsi n me, Vidya ma nadzieję, że teraz ludzie z branży i widzowie poznają się na jej talencie. To był naprawdę ciężki okres. Nagle nikt nie chciał ze mną rozmawiac, ponieważ nie miałam sukcesu na końcie. Cieszę się, że teraz to się zmieniło. Dostaję tyle ofert, że nie jestem w stanie ze wszystkimi się zapoznac.

Z gratulacjami za udany występ w Chak De India pośpieszył uznany aktor Nana Patekar, pełen uznania dla roli Vidyi w filmie Shimita Amina. Jednak nie wszystko do końca wygląda tak różowo. Vidya czuje pewne rozczarowanie faktem, że niektóre sceny z jej udziałem zostały usunięte przy montażu.

Po pierwszym seansie filmu była nieco rozczarowana, a nawet zraniona. Usunięto wiele moich scen, tak ciężko nad nimi pracowałam. Jednak nie narzekam. Zdałam sobie sprawę, że film i tak jest świetny i to jest najważniejsze.

Po występie w Chak De India Vidya otrzymała nawet propozycje... zawodowych występów jako hokeistka.

z bollywood.net.pl



Chak DE India super produkcja i zyski (hit w Indiach!)


W pierwszym tygodniu sierpnia w mumbajskich kinach grano cztery tytuły wytwórni Yash Raj Films.

Najlepiej poradził sobie... Dilwale Dulhania Le Jayenge (Żona dla zuchwałych), który w 615 tygodniu wyświetlania zarobił aż 31 484 rupie. Dla porównania, w tym samym czasie inne tytuły wytwórni zgromadziły odpowiednio:
15 054 rupii - Jhoom Barabar Jhoom (7 tydzień w kinach)
11 686 rupii - Dhoom 2 (36 tydzień)
2 824 rupie - Ta Ra Rum Pum (14 tydzień).

Tymczasem na ekranach kin w całych Indiach króluje Chak De India, który zarobił już w sumie 438 200 000 rupii. I chociaż w zeszłym tygodniu jego przychody spadły o 50% (dochód z ostatniego tygodnia sierpnia wyniósł 83 400 000 rupii), to film nadal utrzymuje się na drugim miejscu Box Office. Czy Chak De India zdoła pobić Żonę dla zuchwałych i przywrócić czasy świetności Yash Raj Films?

z bollywood.pl

Offline

#11 2008-02-08 20:42:21

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

ooo najbardziej zaskoczyło mnie, że film oparto na faktach...
Dzięki za galerię zdjęć i wywiad z SRK

Offline

#12 2008-04-06 23:59:50

Nati-pirate

Wkręca się

8429928
Call me!
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 230

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Chociaż film już dawno obejrzałam newsy się przydały.


Żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim http://nati.pirate.w.interia.pl/shahruk … ham_06.jpg
REGULAMIN - punkt 8b

Offline

#13 2008-04-07 00:56:56

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Mnie też, bo też ten film niedawno obejrzałem i zastanawiało mnie parę kwestii, dzięki wam dziewczyny za tak dokładne opisy i wywiad. 

Zastanawiałem się nad tym że w tym filmie były nowe twarze, że nie było tam żadnej sławnej women, a najlepsze było to jak dały łomot tym twarzolom w maku donaldowatym


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#14 2009-08-13 20:13:41

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: O powstawaniu czyli wszystkie newsy, plotki razem

Fajny wywiad z Sharukhiem. Nieźle zarobili na tym filmie. Zasłużyli bo filmik super. No i nowe twarze też bardzo pozytywnie odebrałam dziewczyny fajnie grały i nie odczuwało się tak bardzo że są debiutantkami.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora