Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-05-17 15:01:55

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Czy nosisz dobry stanik?

O Stanikach i bikini.. Wszystkie informacje pochodzą ze strony Lobby Biuściastych - największego zgrupowania kobiet, które mają odpowiednio dobraną bieliznę i promują to wśród Polek. Organizują one darmowe spotkania bra-fiterskie na ich stronie są umieszczone, kiedy one się odbywają i na żywo dowiecie się, czy nosicie dobrą bieliznę.
Nie musicie się martwić, że to z jakiś badziewnych stron są te informacje.
Skrót całego skrótu -fotosik.pl


Uważam, że temat głupi nie jest skoro 85% Polek ma źle dobrany stanik.
A tutaj o chorobach spowodowanych nieodpowiednim doborem stanika: link 1, link 2, link 3
"ponieważ aż 70% nowotworów piersi spowodowanych jest noszeniem źle dobranych biustonoszy"


Jeżeli tego nie widać, to nie znaczy że nie powinnyśmy mieć tego dobrze dopasowanego spójrzcie jak bielizna modeluje nam figurę, dzięki tym zdjęciom przekonacie się jak ważny jest stanik:
http://balkonetka.pl/static/uploads/2009/05/figura3.jpg
"Piersi aktorki wyglądają w tej kreacji, jakby bardzo chciały czym prędzej wyskoczyć z głębokiego dekoltu. Nie mam nic przeciwko takim dekoltom (absolutnie!), ale dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi można łatwo uniknąć tak groteskowego efektu.
Kiepski biustonosz Kasi Figury powoduje również efekt sklejonego, monolitycznego biustu. Gwiazda należy do raczej szczupłych osób, a na parkiecie sprawiała wrażenie całkiem krągłej kuleczki na chudych nogach. Wszystko przez to, że nieuniesiony biust optycznie przynależy już do strefy brzucha, nadając przez to ciężkości całej sylwetce"
żródło: balkonetka.pl- strona ta reklamuje inne porządne strony takie jak http://bra-fitting.eu/ i inne.

Myślisz że masz mały biust i cię to nie dotyczy? obowiązkowo kliknij a potem Przeczytaj cały ten wątek i się przekonasz, że może być inaczej a tutaj o fobii literkowej na którą cierpimy http://www.repka.pl/Moda/Szkola-Stylu/P … rkowa.aspx

_________________________________________________________________________________________________
Dobieranie odpowiedniego stanika w krokach:
Krok 1
– Zobacz, gdzie Ci się zaczyna pierś. Jeżeli boczną fiszbinę (- nie wiesz co jest, kliknij –jak  skonstruowany jest stanik) nosisz na piersi a nie pod pachą to masz odpowiedź czemu masz mały biust.
Zobacz sama jaką to robi wielką różnicę na drugiej parze zdjęć na tej stronie:
http://stanikomania.blox.pl/2008/11/Gdz … piers.html

Ogólna zasada: Jeżeli zmniejszasz obwód miseczka idzie w górę!

Krok 2
– Obwód – stanik ma się trzymać na żebrach (ale bez przesady) jeżeli jesteś szczupła możesz sobie pozwolić o zmniejszenie jednego rozmiaru np. jak masz 73 możesz przejść na 70.

1. Zmierz się krawiecką miarką (bardzo ściśle) pod biustem. Od otrzymanego wyniku odejmij 5 cm, a następnie zaokrąglij w dół do wymiaru stanika. Przykład: pod biustem masz 69 cm. 69 - 5 = 64. Zaokrąglasz w dół, a więc szukasz stanika o obwodzie 60 cm.

2. Zmierz się dość luźno w biuście. Porównaj pomiary dokonane nago i w miękkim staniku, wybierz ten większy. [Mój dopisek: Warto zmierzyć się również w w tzw zwisie czyli obwodu biustu mierzonego w pozycji pochylonej - plecy równolegle do podłogi- bez stanika i z pominięciem brodawek.]

3. Znajdź w internecie tabelę rozmiarów (np. www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html oraz/lub http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/) i odszukaj wielkość swojej miseczki. Wypadnie na przecięciu dwóch wymiarów - "obniżonego" obwodu pod biustem i obwodu w biuście.

Cały artykuł zamieszczony jest online pod adresem: kobieta.gazeta.pl
http://besame.blox.pl/html

Przy ustalaniu rozmiaru można skorzystać również z kalkulatora Mariski:
nowa wersja: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
stara wersja: http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
Trzeba pamiętać, że ustalony rozmiar jest jedynie rozmiarem wyjściowym i należy go jeszcze zweryfikować przymierzając i krytycznie oceniając kolejne staniki nie obejdzie się to dobrze bez kroku 3.

Krok 3
Prawidłowo założyć stanik. (wiem, wiem to wydaje się głupie, ale to wcale głupie nie jest bo większość z nas robi to nieprawidłowo) Nie zbieramy z boku piersi do środka tylko hop siup zakładamy stanik i myślimy, że jak nam coś odstaje to jest niedobry. Takim sposobem możemy przeoczyć dobry stanik. Biust sam nie wskoczy do miseczki musimy mu w tym pomóc. Najpierw zbieramy wszystko co jest z boku do fiszbiny a potem zbieramy biust "do środka".


jak założyć stanik

Krok 4
– Musisz się zapoznać z obowiązującymi krojami i rodzajami biustonoszy:

Fasony:
- full-cup
- balkonetka (balconette, demi cup)
- plunge
- half cup
- bezszwowy (seamless)

A tutaj wszystkie opisane fasony i dla kogo fasony staników

zdjęcia powyższych kroi

Rodzaje staników oraz majtek
_________________________________________________________________________________________________
A teraz taka mała dygresja:
B75.blok.pl i co? Jest różnica

Jeżeli w twojej świadomości zakodowało się, że osoba nosząca C, D ma już naprawdę duuuuży biust to się baaardzo gruuubo myślisz. Bo jest to nieprawda.

Ten kalkulator to jest jedna wielka bzdura do śmieci z takimi wątkami! e-nastolatki.pl

__________________________________________________________________________________________________

Spisy sklepów stacjonarnych:
Wątek na Lobby: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=76905300
Blog stanikowe-sklepy: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/
Biuściasta mapa świata: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...,61.083984&z=4


__________________

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-07-29 13:45:47)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#2 2009-05-18 19:14:03

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja noszę stanik zawsze odrobinkę za ciasny, żeby dobrze opinał, bo nie lubię wrażenia luzu... Jednak zawsze wieczorem musiałam leczyć tzn. zapotki... wiecie co to... ? jak się poci skóra i coś ją uciska, powstają wielkie, czerwone paski... No i miałam problem... Po lekturze jednego z takich artykułów kupiłam stanik idealny... I od teraz... żadnych za ciasnych... Przekonałam się, że dobrze dobrany jest sto razy lepszy niż za ciasny


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#3 2009-05-19 18:40:05

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

No wiesz ja zanim nie przeczytałam tego wątku to nosiłam stanik 75B a teraz przeszłam na 70C i jest git
Mam 73 pod biustem a zawsze nosiłam 75. Jestem szczupła, więc mogę sobie pozwolić na o jeden "rozmiar obwodu" w dół.
Zasada przy stanikach jest taka obwód zmniejszamy a miska w góre.


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#4 2009-06-02 23:28:49

Nisha

Bollyamator

Skąd: południe :)
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 32

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Jawharah napisał:

No wiesz ja zanim nie przeczytałam tego wątku to nosiłam stanik 75B a teraz przeszłam na 70C i jest git
Mam 73 pod biustem a zawsze nosiłam 75. Jestem szczupła, więc mogę sobie pozwolić na o jeden "rozmiar obwodu" w dół.
Zasada przy stanikach jest taka obwód zmniejszamy a miska w góre.

Obwód musi być ciasny, ale nie duszący. O A ślad zostaje na ciele nawet po spodnach czy skarpetach, tak więc po staniku również. Nic dziwnego.
A to, czy mozna sobie pozwolić o "jeden rozmiar obwodu" w dół, to nie zależy od tego, czy jest się szczupłym, tylko od ściśliwości ciała (ja zaniżam od realnego obwodu dobre 10 cm i żyję ) Poza tym staniki z reguły szyte są z rozciągliwych materiałów, tak więc zaniżania, nawet niewielkiego raczej się nie uniknie ( choć to nie reguła). No prócz przy Effuniakach, ale tu też różnie bywa
Zresztą warto zajrzeć na Lobby, jeno ostrzegam- to działa jak narkotyk ;-) Ale jest tam bardzo fajnie i dziewczyny zawsze pomogą.

Offline

#5 2009-06-06 14:29:29

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Link, który podałam w pierwszym poście zawiera linki z lobby. Zgadzam się lobby to uzależnienie ;P

Jeżeli naszego kochanego ciałka mamy za wiele to wiadomo, że stanik musi być ciaśniejszy bo musi się trzymać na żebrach.


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#6 2009-06-06 22:05:59

Assapan

Robi postęp

8460628
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 274
Aktorka: Kajol, Preity
Aktor: Only SRK <3
Duet: SRK & Kajol
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

hehehe.... ale temat xD
co do mojego rozmiaru to ja zawsze noszę 75 C )
i nie narzekam... żadnego luzu nie ma ^^
wszystko ładnie leży... ^^
kolega tak mówił, a że się chłopczyna zna to mu wierzę ^^ )


http://img26.imageshack.us/img26/9712/kank06bl.jpg
Ponieważ nie zawsze na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem... Toteż pozostaje Bollywood, Twój świat marzeń i kolorowych doznań

Offline

#7 2009-06-06 22:58:13

Nisha

Bollyamator

Skąd: południe :)
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 32

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Jawharah, to najprawdziwsza prawda, ale nie ma co przesadzać, bo czasem można sobie zaszkodzić. Zresztą wszytko samemu trzeba popróbować i pomierzyć. Tak więc popieram zakupy netowe, bo zawsze można w staniku pochodzić trochę dłużej niż w sklepowej przymierzalni i wtedy wiadomo, czy warto zostawić czy szukać dalej.

Assapan napisał:

hehehe.... ale temat xD

Jak dla mnie całkiem normalny i nie widzę w tym temacie nic dziwnego. Wręcz przeciwnie- miło, że temat stanikowy pojawia się nie tylko na forach typowo kobiecych, bo widok obwodów pod karkiem nie jest miły. A wymówka, że nie ma gdzie kupić już się nie sprawdza No ale wiadomo- niektóre kobitki mogą czuć się trochę skrępowane ;-)

Offline

#8 2009-06-07 09:39:57

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Kupiłam wczoraj boooski stanik, błękitny, z żółtymi lamówkami. Co najlepsze, leży jak ulał, idealnie, nie uciska i jest taki wspaniały... ech...


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#9 2009-06-07 09:50:53

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

ehhh a ja jak mam się tu wypowiedzieć ... bo mam taką skromną sytuację

Offline

#10 2009-06-07 20:17:30

Nisha

Bollyamator

Skąd: południe :)
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 32

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Latika napisał:

ehhh a ja jak mam się tu wypowiedzieć ... bo mam taką skromną sytuację

To znaczy?

Offline

#11 2009-06-08 18:44:09

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Nisha napisał:

Latika napisał:

ehhh a ja jak mam się tu wypowiedzieć ... bo mam taką skromną sytuację

To znaczy?

to znaczy skromne przody mam rację? Nie martw się, Lati, ja też mam skromne przody, ale od czego są puszapy


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#12 2009-06-09 09:10:22

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Nie uważam, żeby to był wstydliwy temat, albo ja jestem za bardzo liberalna
Chodzi o to, że większość dziewczyn, kobiet nie zdaje sobie sprawy, że od dobrze dopasowanej bielizny zależy jak leżą na nas ubrania, to że bielizny nie widać, to nie znaczy, że nie powinnyśmy dobrze jej dobierać, bo to bielizna kształtuje naszą figurę.

Ostatnio moim uzależnieniem stał się program "Jak dobrze wyglądać nago" na Tvn Style i tam każda kobieta ma źle dobrany stanik. Potem jak ubierają dobrze dobraną bieliznę to wtedy okazuje się, że ich sylwetka wcale nie jest taka zła. .
W statystykach Polki wychodzą najgorzej, bo widać nie są na tyle świadome doboru bielizny. Tutaj nie chodzi o to, żeby to była droga bielizna, tylko dobrze dopasowana do naszego ciała i to nie jest kwestia finansowa.

Co du pushapów, są inne staniki uwydatniające piersi - również podane w pierwszym poście

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-06-14 14:02:08)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#13 2009-06-14 14:12:06

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

ja jestem inna bo powiem wam że jak kupuje stanik to nie patrzy czy mi pasuje czy nie tylko podaje sprzedawcy rozmiar i kupuje ... wprawdzie moge powiedziec że wcale biustu nie mam !!! co ja się bede ... więc zbytnio nie przywiązuje wagi do tego ...

p.s. czy jak idziecie spać to kładziecie się w staniku czy bez? czy to może coś spowodowac

Offline

#14 2009-06-14 14:25:01

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Latika jak ja zdejmę stanik mam naprawdę mały, płaski biust. Tylko że jak go wypcham do środka stanika (fiszbina oczywiście jest pod pachą) to od razu jest większy i noszę 70 C. Fiszbinę nie mam na piersi tylko pod pachą.
Bo jak fiszbine mam na piersi to bym musiała nosić A, ale przecież pierś zaczyna się pod pachą i tam ma być fiszbina! (Jak nie wiesz co to fiszbina w pierwszym wątku dałam stronę, co i jak się nazywa i z czego jest zrobiony stanik, sama jeszcze nie dawno nie wiedziałam dokładanie co to jest )
Zobacz sobie tutaj stanikomania.pl
Czy masz mały biust czy duży, ale marsz dobrać prawidłowy stanik!
Polecam Ci noszenie balkonetek, które uwydatniają biust, sama z nich korzystam. Precz z push-up'ami
Aha zapomniałabym, pamiętaj o tym że masz wygarnąć pierś do środka, zebrać z boku do środka a nie założyć od tak sobie stanik bez wygarnięcia! ;]

Ja na noc zdejmuję stanik, niech skóra sobie trochę odpocznie.
Szczerze mówiąc nie zainteresowałam się tym, czy powinnyśmy spać w staniku czy nie, bez obaw za kilka dni znajdę na ten temat informację i zaktualizuję posta ; ]

Moja porada dla Ciebie Latika:
1. Zobaczyć gdzie zaczyna się i kończy pierś, jeżeli masz fiszbinę z przodu (chodzi mi o tą fiszbinę z boku) a nie pod pachą to już sama wiesz czemu masz mały biust.
2. Zmierzyć się pod biustem jeżeli masz np. 73 pod biustem i jesteś szczupła to możesz sobie pozwolić na 70.
3. Przeczytaj potem cały pierwszy wątek jest cały zaktualizowany.

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-06-14 14:39:23)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#15 2009-06-14 14:40:01

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

moge powiedziec że jestem szeroka w ramionach i nie mam talii ... wiec tak musze kupowac takie staniki które mi bedzie pasowac ... ma byc dobry a nie lużny czy tez szeroki /// w sam raz

Offline

#16 2009-06-14 15:46:55

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Bardzo dobry temat!
Można czegoś się dowiedzieć!
Super!

Rewelacyjny pomysł!


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#17 2009-06-14 15:56:00

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Mam nadzieje, że przeczytałaś wszystko i wiesz co i jak


Ps. Nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości bo masz skrzynkę pełną


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#18 2009-06-14 16:18:08

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Jawharah napisał:

Mam nadzieje, że przeczytałaś wszystko i wiesz co i jak


Ps. Nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości bo masz skrzynkę pełną

Jeszcze nie wszystko przeczytałam, ale dokończę jak tylko czas pozwoli.

Ps. Muszę posprzątać w niej, ale czasu w tej chwili brak.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#19 2009-07-29 13:49:30

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Latika napisał:

p.s. czy jak idziecie spać to kładziecie się w staniku czy bez? czy to może coś spowodowac

Podobno przez to, że w nocy się wiercimy skóra się naciąga czego nie chcemy, więc dlatego lepiej spać w staniku.

Jeżeli dziewczyna/kobieta nosiła przez parę lat źle dobrany biustonosz to lepiej żeby w nim spała, aby ciało mogło "odzyskać" odpowiednie proporcje.


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#20 2009-07-29 14:19:10

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

dziękuje za odpowiedz , bo wszyscy u mnie w rodzinie mówią że to żle spać w staniku bo z wiekiem czasu możemy narobić sobie nowotwora piersi ....

Offline

#21 2009-07-29 14:36:13

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

ja bym chyba nie wytrzymała, gdybym musiała spać w staniku... a kysz!
zresztą teraz, w wakacje, jak całe dnie siedzę w domu to nie ma nawet mowy, żebym go założyła wogóle... A jak już muszę, to raczej zakładam któryś z moich ukochanych gorsetów... Żadnego uwydatniania biustu... i tak noszę 70D i może jestem dziwna, ale wolałabym mieć mniejszy...

Offline

#22 2009-07-29 14:55:11

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

a ja nie mam nic i wprawdzie gdyby nie ten push up to byłabym płaska jak decha

Offline

#23 2009-07-29 15:04:12

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

No a mój problem polega na tym, że w moim mniemaniu mam za dużo... bo czy to jest 70 pewna nie jestem, nigdy nie mierzyłam, bo też kompletnie mnie to nie interesuje

I może to zabrzmieć bardzo dziwnie, ale wolałabym być płaska

Offline

#24 2009-07-29 15:05:49

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Njagorsze jest to że gdybym nie była taka szeroka w barach to spoikojnie bym jakoś wyglądała a tak ... olbrzym, ale cóż jest taki okres że w staniku trzeba chodzic

Offline

#25 2009-07-29 19:39:04

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Czy nosisz dobry stanik?

A ja zawsze miałam problem z kupnem stanika, ponieważ mam mało pod biustem - 67cm, a staniki zazwyczaj zaczynają się od 75. Wszystkie były mi za duże, przez to czułam się niekomfortowo no i ciągle się poprawiałam. W domu chodziłam bez, bo tak mi było wygodniej. Ale niestety po ciąży stanik to mus. Pochodziłam po różnych bieliźniarskich i w końcu udało się 3 miesiące temu wynalazłam stanik z numeracją 32/70. Sprzedawczyni sama była zdziwiona,że ma takie maleństwo, bo to się zdarzyło pierwszy raz i jak stwierdziła pewnie ostatni. Dlatego wydałam troszkę pieniędzy i zakupiłam z tego rodzaju każdy w innym kolorze - w sumie było ich osiem. Ale jestem naprawdę z nich zadowolona, bo niczym się nie muszę martwić. Biust wygląda rewelacyjnie, więc nie wstydzę się założyć prześwitującej bluzki.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#26 2009-07-30 03:00:04

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja śpię w pidżamie, gdzie jest miejsce na biust, więc nic mi się nie naciąga A spać w biustonoszu to dla mnie katorga...


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#27 2009-07-30 06:46:03

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja nie śpię w staniku.
Ja muszę miec komfort snu.

Ale to co powiedziała Jawharah może by bardzo przydatne w przyszłości. Warto to zapamiętac.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#28 2009-07-30 10:38:04

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Czy nosisz dobry stanik?

ja w staniku spie okąd go załozyłam I raz od przyzwyczajenia

Offline

#29 2009-07-30 11:56:56

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Latika napisał:

możemy narobić sobie nowotwora piersi ....

Na ten temat pisałam w pierwszym poście.
Nowotwór piersi możesz się nabawić przez źle dobrany biustonosz, jak nie wiesz gdzie kończy Ci się pierś i fiszbina ubija się na piersi, mimo iż nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jeżeli masz dobrze dobrany biustonosz i w nim śpisz to zapewniam Cię, że nic Ci nie będzie i przynajmniej nie będziesz miała w przyszłości obwisłych piersi.
Przeczytaj ten pierwszy mój główny post, jest całkowicie zakutalizowany i rzetelniej to wszystko rozpisałam i zawarłam w nim to co najważniejsze (tak myślę )

Keva napisał:

No a mój problem polega na tym, że w moim mniemaniu mam za dużo... bo czy to jest 70 pewna nie jestem, nigdy nie mierzyłam, bo też kompletnie mnie to nie interesuje

I może to zabrzmieć bardzo dziwnie, ale wolałabym być płaska

70 - czyli twój obwód pod biustem. Wystarczy się zmierzyć i będziesz wiedziała czy tyle masz czy mniej czy więcej.
Wiesz od pewnego czasu zaczęłam się tym interesować wcześniej też mnie to nie interesowało, ale chce się czuć dobrze w swoim ciele . Jestem świadoma co jest w nim złego a co dobrego.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to że nie widać bielizny to nie oznacza, że nie odgrywa żadnej roli. To bielizna głównie kształtuje naszą figurę.
Może trochę zejdę na inny temat, ale ważne jest co jest w środku, ale niestety jest tak "jak Cię widzą tak Cię piszą".
Nie jestem zwolenniczką takiego oceniania ludzi, ale jest jak jest, więc uważam że nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy i czasu na wygląd. Moim zdaniem kluczem do dobrego wyglądu jest :
- dobrze dobrana bielizna
- świadomość tego, jaką się ma figurę i wiedza na ten temat (np. jak mamy szerokie ramiona, szersze od bioder nie będziemy zakładać pufek, żebyśmy się nie stały ofiarą mody, moda jest dla nas a nie my dla mody)
- jaki się ma typ cery, rodzaj włosów - jestem zwolenniczką tego, że nie trzeba na kosmetyki wydać fortuny i natura nam w tym pomoże - patrz-> temat na forum o kosmetyce naturalnej a jak nie to google.
- odpowiednio dobrany makijaż co do kształtu twarzy, oczu
i tyle I się dobrze wygląda i się czuje

Literka nie świadczy o tym, że masz ogromny biust. Ludzie cierpią na fobie literkową - patrz mój pierwszy zakutalizowany post. Są staniki, które optycznie zmniejszają piersi - pierwszy post ten główny ; ]

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-07-30 16:17:12)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#30 2009-07-30 12:08:53

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

ja, jak już mówiłam, nie przeżyłabym w staniku nocy... nie wyobrażam sobie mieć na sobie tego paskudztwa podczas snu, umarłabym z niewygody. A co do obwisłych piersi, to specjalnie się nimi nie martwię...
Zresztą w moim przypadku spanie w staniku wyglądałoby naprawdę głupio

Offline

#31 2009-07-30 12:10:48

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Keva napisał:

ja, jak już mówiłam, nie przeżyłabym w staniku nocy... nie wyobrażam sobie mieć na sobie tego paskudztwa podczas snu, umarłabym z niewygody. A co do obwisłych piersi, to specjalnie się nimi nie martwię...
Zresztą w moim przypadku spanie w staniku wyglądałoby naprawdę głupio

Jak stanik jest niewygodny to jestem na 99% pewna że jest źle dobrany. Teraz się tym nie przejmujesz ale z czasem możesz zmienić zdanie ;p


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#32 2009-07-30 13:52:48

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Wątpię, żebym zmieniła zdanie... a co do staniików to po prostu ich nie lubię i tyle. I nie uważam ich za jakąś specjalnie niezbędną rzecz

Offline

#33 2009-07-30 16:20:46

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Keva napisał:

Wątpię, żebym zmieniła zdanie... a co do staniików to po prostu ich nie lubię i tyle. I nie uważam ich za jakąś specjalnie niezbędną rzecz

Za to zdanie panie z Lobby Biuściastych wysłały by Cie do piekła
Sądzę, że powinnaś uznać stanik za niezbędną rzecz jak twierdzisz że masz duży biust w końcu jesteś dziewczyną/kobietą i trzeba się z tym pogodzić ;]
Nic Ci nie szkodzi przeczytać ten główny post od a do z i dowiedzieć się czegoś nowego, w końcu czytania nie boli i przeczytanie tego posta zajmuje 3 minuty, więc nie tracisz aż tak bardzo swego cennego czasu ; ]
Raz przeczytałam coś takiego:
"Żaden facet nie umówi się z laską, której biust jest na brzuchu "

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-07-30 16:24:15)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#34 2009-07-30 16:27:32

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja czasami śpię w staniku, ale to jak się porządnie nakremuję, po zrobieniu maseczki... wtedy zakładam stanik i spie w nim


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#35 2009-07-30 17:25:09

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Jawharah napisał:

Keva napisał:

Wątpię, żebym zmieniła zdanie... a co do staniików to po prostu ich nie lubię i tyle. I nie uważam ich za jakąś specjalnie niezbędną rzecz

Za to zdanie panie z Lobby Biuściastych wysłały by Cie do piekła
Sądzę, że powinnaś uznać stanik za niezbędną rzecz jak twierdzisz że masz duży biust w końcu jesteś dziewczyną/kobietą i trzeba się z tym pogodzić ;]
Nic Ci nie szkodzi przeczytać ten główny post od a do z i dowiedzieć się czegoś nowego, w końcu czytania nie boli i przeczytanie tego posta zajmuje 3 minuty, więc nie tracisz aż tak bardzo swego cennego czasu ; ]
Raz przeczytałam coś takiego:
"Żaden facet nie umówi się z laską, której biust jest na brzuchu "

Po pierwsze: trzeba w to piekło wierzyć
Po drugie: Nie jest dla mnie niezbędną rzeczą i nigdy nie będzie. Wolność przede wszystkim.
Po trzecie: Przeczytałam, a mój czas nie jest aż tak cenny jak ci się wydaje, przeciwnie ostatnio mam go w nadmiarze.

A odnośnie poprzedniego posta, którego nie zauważyłam:

Jawharah napisał:

70 - czyli twój obwód pod biustem. Wystarczy się zmierzyć i będziesz wiedziała czy tyle masz czy mniej czy więcej.
Wiesz od pewnego czasu zaczęłam się tym interesować wcześniej też mnie to nie interesowało, ale chce się czuć dobrze w swoim ciele . Jestem świadoma co jest w nim złego a co dobrego.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to że nie widać bielizny to nie oznacza, że nie odgrywa żadnej roli. To bielizna głównie kształtuje naszą figurę.
Może trochę zejdę na inny temat, ale ważne jest co jest w środku, ale niestety jest tak "jak Cię widzą tak Cię piszą".
Nie jestem zwolenniczką takiego oceniania ludzi, ale jest jak jest, więc uważam że nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy i czasu na wygląd. Moim zdaniem kluczem do dobrego wyglądu jest :
- dobrze dobrana bielizna
- świadomość tego, jaką się ma figurę i wiedza na ten temat (np. jak mamy szerokie ramiona, szersze od bioder nie będziemy zakładać pufek, żebyśmy się nie stały ofiarą mody, moda jest dla nas a nie my dla mody)
- jaki się ma typ cery, rodzaj włosów - jestem zwolenniczką tego, że nie trzeba na kosmetyki wydać fortuny i natura nam w tym pomoże - patrz-> temat na forum o kosmetyce naturalnej a jak nie to google.
- odpowiednio dobrany makijaż co do kształtu twarzy, oczu
i tyle I się dobrze wygląda i się czuje

Literka nie świadczy o tym, że masz ogromny biust. Ludzie cierpią na fobie literkową - patrz mój pierwszy zakutalizowany post. Są staniki, które optycznie zmniejszają piersi - pierwszy post ten główny ; ]

Po pierwsze, nie jestem pewna nawet czy 70. A donośnie ostatniego zdania, fobii literkowej nie mam tym bardziej. Po prostu wiem, że mam duży biust - widzę to. Literka nie ma najmniejszego znaczenia. Do szkoły i na miasto stanik zakładam chociaż wolałabym gorset (jakoś tak lepiej się w nim czuje) i w sumie te, które mam są całkiem wygodne. Ale nigdy do snu!

Po drugie: moda mnie również najmniej interesuje. Ot wielkie spódnice do ziemi, szerokie bluzki (zarówno spódnice jak i bluzki prawie wyłącznie czarne) i moja ostatnia zdobycz, takie śmieszne buciki, które wręcz kocham, a które modne były ostatnio chyba w średniowieczu (kocham Ashamę! Gdyby była tańsza nie kupowałabym nigdzie indziej ) Nie zależy mi żeby dobrze wyglądać, tylko pozostawać w zgodzie ze sobą i dobrze się z tym czuć. I chociaż wiem, że takie ciuch optycznie mnie pogrubiają i skracają, to innych nie założę za żadne skarby, bo źle bym się w nich czuła... Makijaż? Oprócz makijażu oczu, za nic! A z moich włosów jestem bardzo zadowolona i to bardzo i nic prócz mycia i warkoczy na noc z nimi nie robię.  Z cerą jest podobnie

I tyle... nie będę spać w staniku, bo nie czuję takiej potrzeby, a co do oceniania ludzi po wyglądzie, to też zdaję sobie sprawę jak jest... ale i tym się nie przejmuję. Taki los pewnych subkultur

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-07-30 17:27:25)

Offline

#36 2009-07-31 00:15:24

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Rany, cóż za długie wypowiedzi i troszkę uszczypliwe.

Ja powiem tak...
Każdego jest sprawą to jak wygląda. Jeśli Keva nie chce nosić stanika to nie będzie nosić. Jawharah nie powinnaś się tak tym przejmować. To jej piersi. Uprzedziłaś ją, uświadomiłaś.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#37 2009-07-31 10:51:27

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Priyanka. Neha,ja tylko się broniłam...

Nie zamierzałam być uszczypliwa, ale cała ta sytuacja zaczęła mnie bawić. Ciekawie się dyskusja rozkręciła, a ja odkryłam że nie rozumiem około 95 procent innych kobiet... Tak grzebiąc po sieci żeby poznać temat.

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-07-31 10:56:26)

Offline

#38 2009-07-31 18:04:16

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Priyanka.Neha napisał:

Rany, cóż za długie wypowiedzi i troszkę uszczypliwe.

Ja powiem tak...
Każdego jest sprawą to jak wygląda. Jeśli Keva nie chce nosić stanika to nie będzie nosić. Jawharah nie powinnaś się tak tym przejmować. To jej piersi. Uprzedziłaś ją, uświadomiłaś.

Pozdrawiam

Moje wypowiedzi nie miały być uszczypliwe. Uświadomiłam i uprzedziłam i tyle zrobiłam i jest ok ; ]


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#39 2009-07-31 19:10:33

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Jawharah ja nie powiedziałam, że to Twoje wypowiedzi były uszczypliwe.
Keva ja rozumiem, że chciałaś się bronić, ale uważam, że nie miałaś przed czym.

Pozdrawiam Was


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#40 2009-07-31 19:15:02

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Miałam, wierz mi... I nie przed czym, a czego bronić...

Jeżeli nawet moje wypowiedzi były uszczypliwe, to tylko dlatego, że ostatnio jestem bojowo nastawiona do wszystkiego i wszystkich, którzy chcą mi coś narzucić.
A że nie rozumiem ani dzisiejszych czasów, ani ludzi, ani całej tej mentalności... pewnie moja strata. Ale zdania nie zmienię

Offline

#41 2009-07-31 20:28:32

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Myślę, że Jawharah nie chciała Ci niczego narzucić, bo nie miała czego. Ona raczej chciała Ci coś uświadomić.
Na naszym forum nie trzeba się bronić przed nikim ani przed niczym. Jesteśmy wszyscy pozytywnie do siebie nastawieni (oczywiście zawsze jest jakiś wyjątek od reguły i od razu powiem, że nie mam nikogo szczegolnego na myśli). A bronić swoich racje trzeba.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#42 2009-07-31 21:14:03

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Czy nosisz dobry stanik?

no to może tak teraz powrót do tematu?


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#43 2009-08-01 11:32:07

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Czy nosisz dobry stanik?

irkaaa:) napisał:

no to może tak teraz powrót do tematu?

Dziękuję za upomnienie Faktycznie zrobiłam off topic.

Priyanka.Neha Lubię polemizować i starać się rozumieć ludzi, którzy mają inne zdanie, czasem mi to nie wychodzi.

Keva To bardzo dobrze, że jesteś wierna swoim ideałom ; ]

Ok. Koniec tego tematu.

Odnośnie staników to wszystko co znalazłam to już tutaj napisałam. Jak się dowiem czegoś nowego to za jakiś czas tutaj naskrobię

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-08-01 11:32:33)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#44 2009-08-01 12:29:46

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Bardzo dobry pomysł. Wracajmy do tematu.

Jak już pisałam, ja lubię mieć komfort snu. A piersi też muszą troszkę odpocząć o tych druciaków.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#45 2009-08-01 14:43:37

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja już się nauczyłam, że kiedy kupuję stanik muszę go najpierw przymierzyć. Bo czasem kupie odpowiedni rozmiar ale źle na mnie leży albo mnie uciska.
  Oczywiście zgadzam się z Priyanka.Nehą, w nocy trzeba mieć komfort spania. Biust musi odpocząć
Jawharah świetny temat. Bardzo przydatny dla kobiet

Ostatnio edytowany przez mkajol73 (2009-08-01 14:44:45)


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#46 2009-08-01 16:01:43

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Z tym przymierzaniem to jest różnie.
Nigdy nie wiesz kto przed Tobą mierzył taki stanik.
No nie wiem... nie wiem...

Zgadzam się z mkajol73 temat jest bardzo przydatny.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#47 2009-08-01 16:28:44

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Czy nosisz dobry stanik?

To fakt. Ale nie każdy przymierza.
  Przecież jak się go kupi nawet bez przymiarki to i tak będziesz w nim chodzić. Mi nie robi to różnicy.
Poza tym  kupuje w takim sklepie gdzie jestem pewna, że nie jest złej jakości, bądź był już wcześniej zbytnio używany.
  Czasami rozmiar pasuje, ale jest w nim niewygodnie. Ja wolę się upewnić


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#48 2009-08-01 17:21:59

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

No oczywiście, że trzeba się zorientować jakiej jakości jest stanik i czy jest wygodny.
Ale wiesz, za nim go bierzesz to wyprać trzeba tak czy siak.
Ja też nie kupuję staników byle jakich. Ja muszę mieć komfort noszenia.

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#49 2009-08-01 18:55:17

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Priyanka.Neha napisał:

No oczywiście, że trzeba się zorientować jakiej jakości jest stanik i czy jest wygodny.
Ale wiesz, za nim go bierzesz to wyprać trzeba tak czy siak.
Ja też nie kupuję staników byle jakich. Ja muszę mieć komfort noszenia.

Pozdrawiam

Racja


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#50 2009-08-01 19:28:55

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Czy nosisz dobry stanik?

No i znowu się ze sobą zgadzamy.

Stanik musi być wygodny do noszenia, a nocą trzeba spać komfortowo i dać odpocząć piersią.
Super!

Pozdrawiam


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

#51 2012-11-30 20:47:29

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja sama nigdy nie miewam problemu z dobraniem stanika odpowiednio a raczej ze znalezieniem odpowiedniego. :d Ha, ale to brzmi.., ale tak. Potrzebuję takich BEZ pushup a teraz jest takich najwięcej. Ja mam swoje tyle, że nie potrzebuje tego całego nadmuchania ani trochę - bo wtedy wyglądają na za duże jak dla mnie a i wolę się czuć naturalnie. A zazwyczaj jak szukam sobie czegoś nie mogę znaleźć bo wszystko to ma gąbkę. Ale jak już w końcu znajdę się w raju ze stanikami bez 'nadymania' mogłabym wybierać i wybierać, kupować i kupować. Rozmiary różne gdyż często staniki mają po prostu różnie numerki i czasem te rozmiary numerowo sie nie zgadzają. Ja zawsze wystarczy, że spojrzę i wiem, że dana miseczka jest na mnie i obwód też będzie ok, jeśli jest od 75 do 80. xD

Offline

#52 2012-12-01 12:55:40

Sapna

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 39
Aktorka: Kareena, Vidya, Katrina
Aktor: Ravi Teja, Srk, Saif
Duet: Saifeena

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Ja natomiast jest płaska i bez tego nadymania masakrycznie bym wyglądała. Obwód zawsze taki jak Ty kupuję, bo koło takiego jest ok, ale miskę zawsze musze szukać taką dosyć nadmuchaną coby bylo, że mam przynajmniej coś.

Offline

#53 2019-02-19 11:13:21

Dżin28

Bollyamator

Zarejestrowany: 2019-02-09
Posty: 16

Re: Czy nosisz dobry stanik?

Sapna, ja też jestem "plaska" noszę rozmiar 70A, jako nastolatka wybierałam staniki typu push-up. Ale zrozumiałam z czasem, że nie ma co w ten sposób biusty optycznie powiększać będąc niewysokim chudzielcem w dodatku. Wolę wyglądać naturalnie i proporcjonalnie.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora