Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-05-28 15:05:57

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

http://www.tamilstar.com/profile/uploads/artist/profile/hrithik-roshan-dhoom-3.jpg
Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe


Hrithik Roshan wznosi się wysoko dzięki swojemu międzynarodowemu występowi w filmie "Kites" u boku meksykańskiej aktorki Barbary Mori. Z tego powodu aktor zmienił swoje poglądy na temat branży, która uczyniła z niego gwiazdę.

Mówiąc o "Kites" Hrithik powiedział:

"Kites jest filmem międzynarodowym, kręconym w Stanach Zjednoczonych i anglojęzycznym, a w obsadzie jest meksykańska aktorka. Nie ma w nim bollywoodzkiego tańca ani piosenek. Jest taniec, ale realistyczny - nie w stylu Bollywood. W Bollywood gdy aktor musi zaśpiewać, robi to z playback'u, a tańce pojawiają się znikąd - to jest teraz przestarzałe. Kites to film dla światowej publiczności."

Wspominając scenariusz filmu aktor mówi:

"Kiedy usłyszałem o scenariuszu, podskoczyłem na krześle mówiąc, że to coś w sam raz dla mnie. Barbara była tak świeżym doświadczeniem, że oglądałem ją jako student. Grałem już bohatera, ale ona mnie zawstydzała."



BollywoodCelebden
by olga89


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#2 2009-05-28 15:36:35

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak on może nazywać nasze kochane bollyfilmy staromodnymi?! Że niby filmy z piosenkami i tańcami są staromodne?! Ta międzynarodowa kariera uderzyła mu chyba do głowy Jeżeli bollywood miał by według jego życzenia upodabniać się do kina amerykańskiego czy europejskiego, to myślę, że przestał bym te filmy oglądać chyba

Offline

#3 2009-05-28 15:51:12

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Niech on nie przesadza... Przestarzałe??
Zagrał sobie w filmie międzynarodowym i anglojęzycznym to od razu tu takie rzeczy gada...

Ja tam się cieszę, i to bardzo, że Bolly nie jest ani trochę podobne do filmów amerykańskich czy europejskich..

Offline

#4 2009-05-28 18:50:54

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

hmm no widzicie.. Gwaizdka si z niego robi.. miejmy nadzieje,że nie będzie zaraz pawiem... :? szkoda szkoda...że tak myśli...


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

#5 2009-05-28 18:55:47

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

oj nie ładnie panie Hrithik! nie ładnie złapał pan wielkiego minusa u mnie

(Nie spodziewałam się takiej! wypowiedzi z ust Hrithik'a.    )

#6 2009-05-28 18:57:54

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Beata napisał:

oj nie ładnie panie Hrithik! nie ładnie złapał pan wielkiego minusa u mnie

(Nie spodziewałam się takiej! wypowiedzi z ust Hrithik'a.    )

O tak! Z jego ust się tego nie spodziewałam!

Ostatnio zrobił sobie u mnie dużego plusa... ale czuję, że niedługo ten plus nie będzie już taki duży..

Offline

#7 2009-05-28 19:01:09

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ja również zaczęłam nabierać przekonania do Hrithik'a i już prawie...prawie......

a tu proszę jak się popisał

#8 2009-05-28 19:40:43

Edzia12

Bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 400
Opis: Aaja nachle ;)
Aktorka: Madhuri Dixit i Rani Mukherjee
Aktor: Aamir Khan
Duet: Rani i Abhishek

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Przez to Hrithik ma u mnie dużo minusów. Myśli, że jak wystąpił w międzynarodowym filmie to jest fajny i moze obrażać bollywood jak mu się podoba. W końcu to ten gatunek filmu uczynił go sławnym. Niech się wogóle cieszy, że jest w bollywood!!!

Offline

#9 2009-05-28 19:45:05

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Tak to już jest Zapomina się o matce, która wykarmiła i wychowała (taka metafora). Z tego co obserwuję, to jeżeli nadal będzie miał taki stosunek i tak się odetnie od Bollywood, to długo nie pociągnie w Hollywood .
Przykładowo Wyspiarze, w ogóle nie wstydzą się tego skąd pochodzą, za co dostają dobre role i są szanowani
Z drugiej strony, może Hrithik sam nie wiedział do końca co mówi, a może zachłysnął się innym światem i po opadnięciu tych wszystkich emocji zrozumie, że powiedział źle.
Może być tak jeszcze, że jego słowa zostały nieopatrznie zrozumiane, co się często przecież zdarza
Więc jak go do końca bym już tak nie skreślała.


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#10 2009-05-28 19:47:48

Edzia12

Bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 400
Opis: Aaja nachle ;)
Aktorka: Madhuri Dixit i Rani Mukherjee
Aktor: Aamir Khan
Duet: Rani i Abhishek

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ja daję mu drugą szansę ale niech ją lepiej wykorzysta

Ostatnio edytowany przez Edzia12 (2009-05-28 19:48:13)

Offline

#11 2009-05-29 11:56:19

shahruczekania

Bywalec

5477329
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 582
Aktorka: Sonam, Genelka i Rani
Aktor: Ranbir , Ian
Duet: wszystko ; - **

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Hrithik jak mogłes tak powiedzieć.. !!!


Już Cię nie lubię.. !


http://img843.imageshack.us/img843/8093/0285bf8f16.jpg

Offline

#12 2009-05-29 12:00:02

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Poczekamy.... zobaczymy.. co będzie dalej... jak na razie ma u mnie tego minusa, za to, co powiedział... ale gdzieś jest jeszcze ten duży plus... może go jeszcze odratuje..
Nie będę go od razu skreślała... niech będzie... druga szansa niech jej nie zmarnuje.. : P_

Offline

#13 2009-05-29 12:01:46

shahruczekania

Bywalec

5477329
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 582
Aktorka: Sonam, Genelka i Rani
Aktor: Ranbir , Ian
Duet: wszystko ; - **

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Hehe...

No to u mnie też ma jeszcze jedną szanse.. xD


http://img843.imageshack.us/img843/8093/0285bf8f16.jpg

Offline

#14 2009-05-29 16:04:17

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Jak przeczytałam Wasze posty, to boje się cokolwiek pisać, bo zdaję sobie sprawę, że większość z Was nie zgodzi się z moim punktem widzenia. Mimo to jako, że uwielbiam Hrithika i dla mnie jest On Królem Bollywood  - takim samym jak SRK, to chciałabym się także wypowiedzieć w tak komentowanej przez Was kwestii.

Po pierwsze – chyba ktoś pośpieszył się z sformułowaniem tytułu newsa (chodzi mi oczywiście o autora tekstu, a nie Olgę, która go tłumaczyła). Przede wszystkim, Hrithik nie uważa, że Bollywood jest przestarzałe. Wyraźnie ktoś wyolbrzymia 1 słowo, które Wam wszystkim rzuciło się w oczy. Rozumiem, że wyraz „przestarzałe” może się Wam nie spodobać. Kiedy kilka dni temu czytałam tą Jego wypowiedź, zastanawiałam się, dlaczego akurat tak powiedział. Różnica jest jednak taka, że ja starałam się wziąć pod uwagę cały kontekst Jego wypowiedzi i zrozumieć o co Mu chodzi a Wy widzicie tylko słowo „przestarzałe”. Zwróćcie uwagę do czego On to mówi. Wyraźnie podkreśla, że oprócz playbacku przestarzałe jest przede wszystkim pojawianie się znikąd tancerzy. Dla fanów Bollywood, którzy znają ten gatunek, nie jest to nic dziwnego, ale dla innych osób – owszem. Miałam tego naoczny przykład, kiedy dałam koledze do obejrzenia „Dona”. I jaka była Jego odpowiedź – „słuchaj, film był naprawdę ciekawy, trzymał w napięciu, ale jak zobaczyłem, że tu strzelają a nagle nie wiadomo skąd wybiegają tancerze, to ręce mi opadły”. My stwierdzimy, że przecież wszystko wygląda ok., o co Mu więc chodzi? No, ale On właśnie pokazuje jak ludzie postrzegają Bollywood. Nawet jeśli sam film się im spodoba, to taniec, który pojawia się nie wiadomo skąd nie pasuje do filmu. Chodzi więc o to, żeby piosenki i taniec były odzwierciedleniem akcji.

Rozmawiałam na ten temat ze swoja koleżanką. Akurat odniosłyśmy się do tańca w „Dhoom 2”, który moim zdaniem jest perfekcyjny. No i Ona bardzo dobrze powiedziała. Ujęła to tak: „W „Dhoom 2” taniec jest bardzo dobrze wkomponowany w akcję filmu. Idą na spotkanie „klasowe” i jest zabawa – tańczą, są w dyskotece – tańczą, idą na zabawę na plaży – tańczą. Jedynie scena z Udayem Choprą jest jakby oderwana od tego, co się dzieje w filmie – bo rozgrywa się w marzeniach Udaya”. Moim zdaniem to jak Ona to tłumaczy idealnie odzwierciedla to o co chodzi Hrithikowi. On nie mówi, że taniec jest przestarzały, że piosenki są przestarzałe. On chce, aby to wszystko było perfekcyjnie dopasowane do filmu – żeby było realistyczne. Dlatego wspomina o „Kites”, bo tutaj gra instruktora tańca (salsy), no a taniec latynoamerykański siłą rzeczy jest bardziej autentyczny niż taniec bollywoodzki – chodzi o sam rodzaj tańca, o sam gatunek, a nie o to, że taniec z Bollywood jest gorszy.

Skoro więc Hrithik mówi o tym, aby realizm był większy, to dlaczego za to Go tak krytykujecie? Przecież Jemu zależy na tym, żeby Jego rodzimy gatunek filmowy był postrzegany coraz bardziej poważnie, a nie jak drugi gatunek i jak coś gorszego, a dobrze wiemy, że tak właśnie Bollywood jest traktowany. Do tego nawiązywał Hrithik podczas swojego pobytu w Cannes – mówił, że wśród tych wszystkich fleszy i ”gwiazd nadal czuje się taki niewiele znaczący”. Ale nie czuje się tak dlatego, że jest złym aktorem – bo moim zdaniem jest niesamowity – ale dlatego, że inni wiedząc, że jest z Bollywood nie traktują Go zbyt poważnie. I tak będzie dalej, jeśli w filmach bollywoodzkich zabraknie pewnego realizmu, czyli oderwanych od kontekstu scen tanecznych. Powtarzam, dla nas nie jest to problem bo lubimy indyjskie filmy, ale Hrithik chce, żeby ich pracę docenili też inni ludzie, którzy do tej pory tylko umieją krytykować, że Bollywood to kicz. Gdzie więc widzicie w Jego wypowiedzi coś aż tak niewybaczalnego, że praktycznie wszyscy po kolei Go przekreślacie? Jedna Jego wypowiedź wystarczy do tego, żebyście powiedzieli, że już Go nie lubicie, że ma ogromnego minusa, że chyba już nie zasługuje na drugą szansę?

Po Waszych profilach widać, że znaczna część z Was jest fanami SRK. Skoro Jego za każdym razem tak umiecie tłumaczyć i mówić, że powiedział coś nie do końca miłego bo ma cięty humor, bo jest dyplomatą albo, że tylko żartował, to dlaczego nie chcecie zrozumieć o co chodzi Hrithikowi? Czytałam Wasze wypowiedzi na temat tego, że SRK przeprosił Ash. Wszyscy z takim entuzjazmem piszecie o tym, ale jakoś nie bardzo chcecie się ustosunkować do tego, że Ją wykreślił z obsady. Postawcie się na Jej miejscu – przygotowujecie się do roli, aż tu nagle nie z Waszej winy jesteście wyrzuceni. Czulibyście się super, bo wydaje mi się, że nie! Tego jednak nie widzicie, widzicie tylko to, że SRK Ją przeprosił. Gdyby Hrithik wyrzucił kogoś w taki sposób, to powiedzcie – bylibyście tak wyrozumiali? Czy znowu niektórzy z Was stwierdziliby, że czuje się wielką gwiazdą i wykreśla kogoś nie patrząc na to, co ta osoba będzie czuła. Jestem właściwie przekonana, że znaczna większość z Was tak by uważała. Ale SRK trzeba zrozumieć, Hrithika nie! No i właśnie ten Wasz sposób myślenia bardzo dobrze jest widoczny w Waszym podejściu do wypowiedzi Hrithika na temat tańca w Bollywood.

To tyle co mam do powiedzenia w tej kwestii. Ja staram się do tego podchodzić spokojnie, ale widzę, że Wy potraktowaliście to dość emocjonalnie. Na koniec powiem tylko tyle: szkoda, że nie wszystkim aktorom dajecie taką samą szansę i tak szybko Ich przekreślacie.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#15 2009-05-29 16:13:14

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ja lubię, kiedy znikąd  biorą się tancerze. Bollywood ma być nierealistyczny, takie jest założenie. To cecha charakterystyczna dla tych filmów, taka zasada, a on ją krytykuje. U mnie też ma duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużego minusa Co do aktorów, ja najbardziej lubię SRK i Abhisheka, ale nie dla tego krytykuję wypowiedź Hrithika. Poprostu nie spodobało mi się co powiedział i gdyby te same słowa wypowiedział SRK (to niemożliwe, ale załóżmy ) to też bym go mocno skrytykował.

Offline

#16 2009-05-29 16:16:13

shahruczekania

Bywalec

5477329
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 582
Aktorka: Sonam, Genelka i Rani
Aktor: Ranbir , Ian
Duet: wszystko ; - **

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ehhhhh..

Dajmy jeszcze jedną szanse Hrithikowi.. ;]


http://img843.imageshack.us/img843/8093/0285bf8f16.jpg

Offline

#17 2009-05-29 18:55:08

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Hrithik o ile się nie mylę wystąpił w takim zagranicznym filmie po raz pierwszy, prawda? Poczuł pewnie coś innego, lepszego, coś czego mu brakuje w bollywoodzkich filmach. Ale skoro to jest cytat Hrithika, to on to powiedział i on tak uważa. Nie mozna mieć tego samego co jest w Bolly i co jest w Holly, to sa dwie różne sprawy...


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#18 2009-05-29 19:13:02

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Eh..., sama nie wiem...
U mnie sobie chłopak zrobił minusa... I niezależnie, kto by to powiedział, czy SRK czy Saif czy Abhi... też bym skrytykowała go tak samo.. 

Offline

#19 2009-05-29 19:16:45

shahruczekania

Bywalec

5477329
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 582
Aktorka: Sonam, Genelka i Rani
Aktor: Ranbir , Ian
Duet: wszystko ; - **

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ty jak zawsze masza racje..;]


http://img843.imageshack.us/img843/8093/0285bf8f16.jpg

Offline

#20 2009-05-29 21:34:48

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Rozumiem, że dla wielu osób wypowiedź Hrithika jest szokująca ale też nie przesadzajmy, nie powiedział nic obraźliwego. Dla mnie specyfika Bollywood jest bardzo ważna i jak wspominałam, też na początku nie wiedziałam jak zrozumieć słowo "przestarzałe". Na podstawie jednak tego, co już pisałam wyżej uważam, że Hrithik nie chciał nikogo obrazić tylko pokazać jeszcze lepsze oblicze Bollywood. Przede wszystkim, nikt nie dostrzega ogromnej nadinterpretacji Jego wypowiedzi. Powiedział dosłownie 1 słowo i to o tańcu, a ktoś już stwierdził, że określił tak całe Bollywood. Bardzo nie lubię takich niesprawiedliwych dopowiedzeń, które mają jeszcze bardziej kogoś oczernić Jeśli obejrzycie filmy Bollywood sprzed kilkudziesięciu lat i zobaczycie dawne tańce to myślę, że dostrzeżecie znaczą różnicę w porównaniu z tym, co widzimy teraz. Czy to znaczy, że Bollywood straciło swoją specyfikę? Nie! Po prostu idzie z duchem czasu i do tego co charakterystyczne dodaje coś nowoczesnego. O to samo chodzi Hrithikowi. Nie chodzi Mu o wyrzucenie tańca i piosenek tylko takie ich dopracowanie, żeby wszystko było perfekcyjne. Nie widzę w tym nic złego. Jeśli pozostaje wierny specyfice Bollywood - a pozostaje - to wszelkie zmiany jakie proponuje mogą być tylko dobre. Nawet jeśli komuś się nie spodobają, to przecież nikt nikogo nie zmusza do stosowania ich w swoich filmach.

Poza tym, mam wrażenie, że postrzegacie Jego wypowiedź tak, jakby dokonał jakiegoś bluźnierstwa i przekreślił Bollywood. Przecież On jest Hindusem - dla Niego Bollywood jest bliższe niż dla nas wszystkich razem wziętych bo to Jego kraj, Jego dom! Czy Wy naprawdę myślicie, że On chce zrobić coś na niekorzyść rodzimej kinematografii?
Jeśli ktoś oglądał "Dhoom 2" to dostrzeże to, że taniec był tam zdecydowanie w bardziej współczesnej formie choć nadal opierał się na indyjskich podstawach. Czy ten film był taki antybollywoodzki? Nie! Jak na razie praca Hrithika, Jego talent i perfekcja dodają Bollywood samych plusów, więc chyba trzeba o tym pamiętać a nie uważać, że tak się zachłysnął popularnością, że chce zrobić z Bollywood Hollywood. Absolutnie o niczym takim nie mówi. Jeśli chce udoskonalać to, co jest dla Niego tak ważne to uważam, że należy dać Mu szansę i zobaczyć co z tego wyjdzie, a nie zawczasu mówić, jaki jest zły i jak niewybaczalne jest to co powiedział. Myślę, że zbyt pochopnie Go krytykujecie i tak naprawdę, nie wiem dlaczego

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#21 2009-05-29 23:20:07

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Obserwuje te dyskusje i  muszę sie włączyć ponieważ wiele osób nie ma racji w tym temacie. Zgadzam się z tym ze bollywood jest przestarzale. Do polski docierają filmy z SRK i tylko z nim. W gazetach czy w empikach 80 % do kupienia jest z SRK ale jakie to sa filmy? Z lat 90 . Nowości jest mało możne tylko 3 albo 4 filmy nowe do nabycia z SRK. Reszta 1990-1999. Wiec to są filmy stare , nie mowie już o innych "nowościach"
Hrihik w tym roku i w poprzednim zgarnął wszystkie możliwe nagrody a "Krol" Srk zero. To chyba wam coś powinno uświadomić. Cenie SRK ale jego koniec jako krola jest  bliski. Jego ost filmy miały być HITAMI a okazały sie zwykłymi filmami. Gdyby nie nazwisko SRK to wątpię by ktoś by o nich wspomniał. Film Ghajini zdobył największa oglądalność i zarobił najwięcej w tym roku. Ale wracając do MR H. Film Jodha Akbar zdobył pule nagród i same dobre recenzje . Mial swoja premierę także w Cannes , Kites także miał swoja premierę w Cannes . Srk w Cannes był tylko raz i został przyjęty słabo a Hriktik bardzo dobrze i prasa rozpływa sie nad jego gra aktorską.  Jesli chodzi o " tance" to czy w filmie CHAK DE INDIA sa sekwencje taneczne? Nie ma, czy w nowym filmie My name is Khan będą tańczyć? Nie będą. Wiec chyba SRK tez już widzi ze taniec odchodzi  z bollywood.  SRK nie raz mówił ze filmy bollywood sa za długie i za bardzo taneczne. Wiec nie tylko Hritkik tak mowi. SRK ma otoczkę Boga i króla , takie zwroty uchodzą mu na sucho. Hrithik w swoim wieku osiągnął juz bardzo wiele a SRK gdy byl w jego wieku próbował to zrobić.  Nie krytykuje SRK bo wiem ze zaraz oberwę od fanów za ten post ale proszę bardzo Forum jest po to by wyrażać swoje opinie. SRK cenie i to bardzo jako człowieka poniewaz mocno  udziela sie charytatywnie i widać ze kocha swoich fanow i zyje dla nich co mi sie bardzo podoba. SRK umie jako jedyny aktor sie sprzedać jest go pełno , On juz reklamował chyba wszystko co możliwe . Ma nosa do biznesu.
Hritik jest i będzie godnym jego następca Tyle ode mnie

ps. Czy Król zatańczył tak kiedyś? I don't think so:)

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-29 23:22:19)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#22 2009-05-30 00:05:44

 Rahul

Bywalec

Skąd: Gorzów wlkp
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 440
Aktorka: PREITY ZINTA, RANI MUKHERJEE
Aktor: HRITHIK ROSHAN,SHAH RUKH KHAN
Duet: PREITY ZINTA,HRITHIK ROSHAN

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

film KITES jest to produkcja:Indie a w dodatku jest to Średnia ocena:10,00/10 Arcydzieło! i wszystko na ten temat

Ostatnio edytowany przez piotr (2009-05-30 00:13:52)


http://i35.tinypic.com/xmucee.jpg

Offline

#23 2009-05-30 00:08:00

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Hrithik jest fenomenalnym tancerzem, nikt mu nie dorówna
Już widziałam z nim parę filmów i zawsze wypadał genialne, myślę, że właśnie m.in. dlatego wybrali go jako instruktora tańca do zagranicznego filmu

Co do wypowiedzi Hrithika, też uważam, że jemu chodziło bardziej o to żeby te piosenki były wkomponowywane w film.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#24 2009-05-30 00:38:31

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

piotr napisał:

film KITES jest to produkcja:Indie a w dodatku jest to Średnia ocena:10,00/10 Arcydzieło! i wszystko na ten temat

Nom, arcydzieło, tylko 2 osoby zagłosowały

Mi się w ogóle nie podoba cała historia, bo nie lubię jak ktoś zżyna od mistrza Allena, a na dodatek od Dostojewskiego .
Ale ok, nikt mi przecież nie każe oglądać tego filmu , czegoś też pewnie nie uczynię.

Na temat Hrithika też już się nie chcę wypowiadać, bo tylko on sam wie, co miał na myśli mówiąc te słowa, a chyba nikt z nas do końca nie zna go na tyle dobrze aby idealnie zinterpretować jego myśli


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#25 2009-05-30 09:19:45

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

W gazetach czy w empikach 80 % do kupienia jest z SRK ale jakie to sa filmy? Z lat 90 . Nowości jest mało możne tylko 3 albo 4 filmy nowe do nabycia z SRK. Reszta 1990-1999. Wiec to są filmy stare , nie mowie już o innych "nowościach"

i tutaj się nie zgodzę. Wystarczy spojrzeć na film "Devdas" z Srk wyprodukowany w 2002r; na film "Paheli" z 2005r (nie wspominając iż był kandydatem do Oscara, a to już jest zaszczyt); czy film "Om Shanti Om" z 2007r. (Nie wspominający o tym, ze jest producentem  filmów "OSO" i "Paheli")

FanHrithika napisał:

Hrihik w tym roku i w poprzednim zgarnął wszystkie możliwe nagrody a "Krol" Srk zero.

Jak to nie?
*Nagroda Filmfare dla Najlepszego Aktora w 2008r?
*Nagroda Star Screen dla Najlepszego Aktora w  2008r?
*Nagroda Star Screen dla Pary nr 1 Shah Rukh Khan i Deepika Padukone za film "OSO" w 2008?
*Nagroda Zee Icone, Nagroda Zee Cine dla Najlepszego Aktora w 2008r?
*Nagroda Max Stardust Awards dla Gwiazdy Roku w 2008r?
i że już dalej nie będę wymieniać...

FanHrithika napisał:

Cenię SRK ale jego koniec jako krola jest bliski

No cos Ty!
Srk jest jednym z tych ludzi których się nie zapomina.
Srk jest takim artysta który dla roli jest w stanie zrobić wszystko. A zwłaszcza cenię go za to że potrafi tak balastować swoimi emocjami. Jest niesamowity w każdej roli nie ważne czy gra kochanka, władcę czy gangstera w każdą rolę wkłada dusze.
Jestem pewna, ze tak jak Big B przejdzie do historii. Obaj są żywa legendą indyjskiego kina!

FanHrithika napisał:

Hrithik w swoim wieku osiągnął juz bardzo wiele a SRK gdy byl w jego wieku próbował to zrobić

Srk udowodnił swój talent już od pierwszego debiutu w 1992 za rolę w "Deewana" gdzie zgarnął nagrodę Filmfware za najlepszy debiut.
Hrithik jest świetnym aktorem i tancerzem ale daleko mu do powtórzenia tego co robi Srk.

FanHrithika napisał:

SRK umie jako jedyny aktor się sprzedać, jest go pełno

Srk sie nie sprzedaje! Filmy z Jego udziałem się sprzedają nie on!

Hrithik jest wspaniałym aktorem. Trzeba to podkreślić.
Ale jestem zdania że Srk i Hrihika nie należy do siebie porównywać. Obaj panowie są całkiem różni!
Na pewno mówiąc iż "Bollywood jest przestarzałe" nie miał nic złego na myśli. Mówi po prostu jak jest gdyż sam bierze w tym udział i wie lepiej jak tam jest najlepiej Ja na pewno go za te słowa nie przekreślam! Hrithik pracuje w Bolly już długo i wie, co jest dobre a co nie. Jeśli uważa że taniec do filmu "Kites" jest nie potrzebny to na pewno tak jest.


edit:lierówki

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-05-30 09:29:24)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#26 2009-05-30 12:20:10

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

irkaaa:) napisał:

FanHrithika napisał:

W gazetach czy w empikach 80 % do kupienia jest z SRK ale jakie to sa filmy? Z lat 90 . Nowości jest mało możne tylko 3 albo 4 filmy nowe do nabycia z SRK. Reszta 1990-1999. Wiec to są filmy stare , nie mowie już o innych "nowościach"

i tutaj się nie zgodzę. Wystarczy spojrzeć na film "Devdas" z Srk wyprodukowany w 2002r; na film "Paheli" z 2005r (nie wspominając iż był kandydatem do Oscara, a to już jest zaszczyt); czy film "Om Shanti Om" z 2007r. (Nie wspominający o tym, ze jest producentem  filmów "OSO" i "Paheli")

FanHrithika napisał:

Hrihik w tym roku i w poprzednim zgarnął wszystkie możliwe nagrody a "Krol" Srk zero.

Jak to nie?
*Nagroda Filmfare dla Najlepszego Aktora w 2008r?
*Nagroda Star Screen dla Najlepszego Aktora w  2008r?
*Nagroda Star Screen dla Pary nr 1 Shah Rukh Khan i Deepika Padukone za film "OSO" w 2008?
*Nagroda Zee Icone, Nagroda Zee Cine dla Najlepszego Aktora w 2008r?
*Nagroda Max Stardust Awards dla Gwiazdy Roku w 2008r?
i że już dalej nie będę wymieniać...

FanHrithika napisał:

Cenię SRK ale jego koniec jako krola jest bliski

No cos Ty!
Srk jest jednym z tych ludzi których się nie zapomina.
Srk jest takim artysta który dla roli jest w stanie zrobić wszystko. A zwłaszcza cenię go za to że potrafi tak balastować swoimi emocjami. Jest niesamowity w każdej roli nie ważne czy gra kochanka, władcę czy gangstera w każdą rolę wkłada dusze.
Jestem pewna, ze tak jak Big B przejdzie do historii. Obaj są żywa legendą indyjskiego kina!

FanHrithika napisał:

Hrithik w swoim wieku osiągnął juz bardzo wiele a SRK gdy byl w jego wieku próbował to zrobić

Srk udowodnił swój talent już od pierwszego debiutu w 1992 za rolę w "Deewana" gdzie zgarnął nagrodę Filmfware za najlepszy debiut.
Hrithik jest świetnym aktorem i tancerzem ale daleko mu do powtórzenia tego co robi Srk.

FanHrithika napisał:

SRK umie jako jedyny aktor się sprzedać, jest go pełno

Srk sie nie sprzedaje! Filmy z Jego udziałem się sprzedają nie on!

Hrithik jest wspaniałym aktorem. Trzeba to podkreślić.
Ale jestem zdania że Srk i Hrihika nie należy do siebie porównywać. Obaj panowie są całkiem różni!
Na pewno mówiąc iż "Bollywood jest przestarzałe" nie miał nic złego na myśli. Mówi po prostu jak jest gdyż sam bierze w tym udział i wie lepiej jak tam jest najlepiej Ja na pewno go za te słowa nie przekreślam! Hrithik pracuje w Bolly już długo i wie, co jest dobre a co nie. Jeśli uważa że taniec do filmu "Kites" jest nie potrzebny to na pewno tak jest.


edit:lierówki

Irka, normalnie z ust mi to wyjęłaś!
Jak byś mi w myślach czytała...! Nic dodać, nic ująć..!

Offline

#27 2009-05-30 12:24:25

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

irkaaa <-- napisala"i tutaj się nie zgodzę. Wystarczy spojrzeć na film "Devdas" z Srk wyprodukowany w 2002r; na film "Paheli" z 2005r (nie wspominając iż był kandydatem do Oscara, a to już jest zaszczyt); czy film "Om Shanti Om" z 2007r. (Nie wspominający o tym, ze jest producentem  filmów "OSO" i "Paheli")
No to jak się nie zgodzisz jak wymieniłaś 4 filmy, ja tez pisałem o 4 filmach wiec miałem racje:)

dalej
OSO nie byl nigdy kandydatem do oskara:) ale tylko mówili ze powinien dostać Oskara.

Napisałaś "Srk sie nie sprzedaje! Filmy z Jego udziałem się sprzedają nie on!
Pisałem o reklamach, a co on tam nie sprzedaje sie ?  wybacz ale każdy aktor sie "sprzedaje" i nie chce mi sie tego tłumaczyć.


A zwłaszcza cenię go za to że potrafi tak balastować swoimi emocjami. Jest niesamowity w każdej roli nie ważne czy gra kochanka, władcę czy gangstera w każdą rolę wkłada dusze.


Wybacz ale ten  człowiek gra dla mnie w każdym filmie tak samo. Placze tak samo, mówi tak samo, no może tylko w każdym filmie ma inna fryzurę ale spojrzenie, mowa ciała jest taka sama. Jedynie co SRK potrafi to dobrze krzyczeć i sie denerwować na filmach, w sumie scena w OSO jak krzyczy na Shanti jest tak samo zagrana z taka sama mimika twarzy i modulacja glosy jak w Nigdy nie mów zegnaj kiedy SRK kłóci sie z Rani albo z Preity Kiedy SRK filmie podchodzi do jakieś dziewczyny ( uwodzi ją) to zawsze patrzy w prawo i podnosi brew i sie uśmiecha w ten sam sposób.. Takich przykładów mógłbym podawać w nieskończoność, albo układy taneczna, kilka ruchów u SRK notorycznie sie powtarza. I nie pisz mi ze to jego znak firomowy czy cos , SRK po prostu stanął gdzieś miejscu i jedzie na swojej fali. Dobrze mu to wychodzi i dlatego jest królem ale każda kadencja sie kiedyś kończy;)  w Ostatnich swoich filmach gra "samego siebe" Gra gwiazdę filmowa No ileż można ? To juz sie nudne robi
W Polsce przyszła fala SRK która w Indiach juz gaśnie:) TO tak jak wyłączysz wentylator, juz nie dziala ale jeszcze sie kreci tak samo jest z SRK w polsce  i w europie;) Jedyne prawdziwe aktorstwo SRK pokazał w RDBJ , tam zagrał naprawdę jak aktor a nie jak "podstarzały tancerz" z Bollywood. Ten film to prawdziwe mistrzostwo w jego wykonaniu.
I SRK i Mr H. to dwie rożne osoby, no ameryki w tym stwierdzeniu nie odkryłaś bo nie ma takich samych dwóch osób:)
Mam takie zdanie o SRK , ty inne. I dobrze Jedno co mnie cieszy to, to ze SRK i MR H sie dobrze dogadują i nigdy nie byli pokłóceni. Bo SRK ma wiele wrogów i konfliktów w Bollywood. Moze zagrają w jakims filmie razem , to byłoby naprawdę coś


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#28 2009-05-30 13:01:41

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

a więc więcej tytułów?
"Chak de India" "Kabhi Alvida Naa Kehna" "Don" to całkiem nowe filmy. Tudno oczekiwać jakiegoś filmu w Polsce od razu po premierze, a jeśli to kogo na niego stać? Bo chyba tylko nielicznych?
Jak dla mnie mówienie, że dostanie Oscara jest zaszczytem nie sądzisz? Wiele filmów może tylko pomarzyć!

FanHrithika napisał:

Pisałem o reklamach, a co on tam nie sprzedaje sie ?  wybacz ale każdy aktor sie "sprzedaje" i nie chce mi sie tego tłumaczyć.

nie sprzedaje się on sam tylko reklamuje produkt który ma być sprzedany a to są całkiem dwie różne rzeczy.

Ty chyba żartujesz?
W każdym filmie jest całkiem inny nie można porównywać "Dona" do "Żony..." czy "Paheli" do "KHNH" w każdym filmie zagrał całkiem inne postacie. Do każdej z nich dodał coś co sprawia, że grana postać jest wyjątkowa. Nabiera czegoś magicznego.

Wystarczy spojrzeć na dwa filmy "K3G"i "KANK" gdzie całkiem inaczej uwodzi Ajnali a całkiem inaczej Maye.
W "K3G" np scena gdzie mowi Ajnali o więzach i wkłada na jej nadgarstki bransoletki nie równa się scenie gdzie krzyczy "Ja też Cię kocham" na dworcu w jednej ze scen "KANK"
Całkiem inny wyraz mówienia o uczuciach?

W Indiach i w Europie dalej trwa i będzie trwała fala magii Srk wystarczy spojrzeć ile osób przyjechało do Berlina na premierę "OSO", nie tylko z Niemiec ale z całej Polski po to by zobaczyć Srk, albo ile osób w Indiach modliło się o Jego zdrowie?

Ja uważam że Srk dużo osób zazdrości tego co sam osiągnął i być może dlatego ma wrogów w Bollywood.A zresztą ani Ty ani ja nie wiemy jak między artystami w Bolly sie układa. Wiele plotek jest wymyślane przez media.

Prawdziwe aktorstwo nie tylko pokazał w "RDBJ" np. w "OSO" także bo przez 3 miesiące pracował nad muskulatura?
nie uważasz, że jest to poświęcenie do roli? Mógł przecież nie pokazywać ciała bo nie chciałoby sie mu nad nim az tak cieżko pracować?
A sam fakt ,że był nominowany aż 17 razy do Filmware dla Najlepszego Aktora,, czy zgarniecie takich nagród jak AIFA Awards czy IIFA Awards o czymś świadczy nie sądzisz?

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-05-30 13:05:28)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#29 2009-05-30 13:34:25

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Mówić o Oskarze a dostać go to ogromna różnica taki slum dog dostał i to kilka! Wzięli jakiś pierwszych lepszych aktorów i boom! Kilka oskarow! Wiec OSO jakby byl taki dobry to by tez zgarnął oskary ale nie zgarnął:) A srk byl jak piszesz nominowany 17 razy jako najlepszy aktor, jakos mu to nie pomogło by zdobyć oskara No przykro mi bardzo ale kilka dzieciaków ze slamsow, i nie doświadczeni aktorzy kontra 17 nominacji SRK <- to mu nawet nie pomoglo bo jakieś "szczyle" go pokonały No co fakt jest faktem i tego nie zmienisz. Zaraz odpiszesz ze byl na red carpet i prezentował ten film no a co mu innego pozostało do zrobienia? Byl w USA w tym czasie to zadzwonili do niego , zresztą sam o tym mówił w wywiadzie. A przez to taki Big B sie obraził ze to nie on pojechał

Z calej polski bylo moze z 50 osob na OSO w berlinie albo z 60 , wow ale duzo ...no libcza wrecz magiczna:)
CO ty mi tu z jego muskulaturą:)piszemy o emocjach a nie o ciele, wow ale argument ciało, widziałaś ciało Hrithika? Albo Johna Abrahama?
A ile osób modliło sie o jego zdrowie to nie wiem bo nikt nigdy tego nie policzył, z tego co pamiętam to pokazali kilka osób które mówiły ze sie modlą za SRK. Jedyny tłum ludzi widuje w jego urodziny pod jego domem. Wtedy jest tam całe morze ludzi, widok robi wrażenie. Ale nawet o tym gazety pisały ze SRK wykupuje statystów by było widać jak jest wielbiony i wielki. Plotki są plotkami.
Ja lubię Hrithika ty SRK i niech tak zostanie Ty mnie nie przekonasz do niego ja ciebie do Hrithika;)
I chyba skończymy ten temat bo nic z tego nie wyjdzie?


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#30 2009-05-30 17:13:10

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Tutaj nie chodzi o przekonywanie kogoś do jakiegoś aktora. To że Srk nie zdobył jeszcze oscara, nie oznacza że jest złym aktorem którego "szczyle" pokonały. Nikt z nas nie wie czy ostanie kiedyś tą statuetkę czy nie!

co do tej Twojej magicznej liczby: Film jest pierwszym filmem indyjskim pokazywanym w ramach festiwalu filmowego w Berlinie. Na berlińską premierę "Om Shanti Om" przyjechały setki fanów nie tylko z Niemiec, ale też z całej Europy. (z filmweb)
I w ogóle nie wiedzę sensu porównywania Srk z "szczylami" z "Slumdog..."?Bo ja zwiazku nie widzę....

Jeśli chodzi o emocje i przekazywanie uczuć to napisałam Ci to na przykładzie dwóch filmów.
Muskulatura tyczy się tego iż Ty uważasz, że Srk gra tak samo za każdym razem, bez poświęcenia wiec napisałam Ci czy rzeźbienie sylwetki przez 3 miesiące na potrzeby jednej piosenki nie jest to poświecenie? Będę wdzięczna gdy przeczytasz mój post cały i ze zrozumieniem, wtedy będziesz wiedział o czym pisze.

Tłumy fanów towarzyszą mu na każdym kroku nie tylko w urodziny, jak to napisałeś. Fakty są faktami. Tłumy mu towarzysza zawsze gdzie jest, czy wtedy gdy wychodził ze szpitala , czy wtedy gdy kręci film.

Ja nie mam zamiaru kończyć żadnego tematu, odpowiadam swoimi argumentami na Twoje czy na innych forumowiczów, a jeśli nie chcesz pisać lub nie masz nic już do dodania to po prostu tego nie rób.

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-05-30 17:13:31)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#31 2009-05-30 18:03:37

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

To ja cie proszę  ty przeczytaj mój i moje posty ze zrozumieniem.

Co znaczy "przybyło setki fanów" ktoś ich liczył? Pewnie ze było ich sporo ale czy to znaczy ze SRK jest wielki? Tłumy fanów towarzysza każdej gwieździe a srk jest gwiazda, każdy aktor który jest znany i lubimy na fanów wszędzie gdzie się pojawi. I w tym nie widzę akurat nic wielkiego ze są przy nim fani. Z tego co piszesz wynika  ze tylko srk ma fanów tam gdzie się pojawi.. no  to tylko pogratulować myślenia

A ja właśnie widzę związek ze szczylami ze slum doga  do srk bo one nie miały 17 nominacji, nikt się za nimi nie modlił itp a Oskary zgarnęli w pięknym stylu i to jest ten związek. Zaprzeczasz sama sobie.

Po drugie na 100% srk nie dostanie oskara i nawet te 17 nominacji mu w tym nie pomoże.
W Cannes był raz , Hritkika filmy już dwa razy tam wyświetlali.

Srk zbudował muskulaturę bo to jest teraz modne w Bollywood, mięśnie . Dlatego zbudował mięśnie dla potrzeb jeden piosenki, wow aż jednej piosenki. Mięśnie może zbudować każdy, powtarzam każdy zdrowy człowiek. A Poświecenie jest wtedy kiedy nauczył by się mówić płynnie w obcym języku jak to zrobił Hrithik na potrzeby filmu Kites, tam posługuje sie płynnie hiszpańskim!

No ale skoro dla ciebie to nie jest poświeceniem to nie będę pisał o tym ze Hritkik sam śpiewa w nowym filmie Kites czego Srk król nigdy nie zrobił. Bo króla zastępują playback singers, a Hrithik poszedł o poziom wyżej i nauczył sie śpiewać. Ale odpiszesz mi ze Srk śpiewa w piosence "RUN" dla swojej drużyny, tak śpiewa refren który brzmi "Ru, run, just run" to by nawet 7 letnie dziecko zaśpiewało


Hrithik zagrał upośledzonego w "Magusiu" to nagle SRKowi zachciało sie zagrać człowieka "upośledzonego przez autyzm" w nowym filmie.
Hrithik zagrał w Kriszu super bohatera który ma nadzwyczajne moce  to nagle SRK zapragnął zagrać  w podobnym filmie R1 (co do tytułu mogę sie mylić) Jak sama widzisz Hritkik jest na topie a Srk "małpuje" go na swój sposób. Jak juz wspomnialem Ja cie nie przekonam a ni ty mnie.
Ja nie mam zamiaru kończyć żadnego tematu, odpowiadam swoimi argumentami na Twoje czy na innych forumowiczów, a jeśli nie chcesz pisać lub nie masz nic już do dodania to po prostu tego nie rób.

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-30 18:12:47)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#32 2009-05-30 18:18:32

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Wydaję mi się, że każdy aktor ma swojego fana i każdy jego fan jest gotów dla idola dużo zrobić.
Dlatego myślę, że raczej nikt z Was nie przekona drugiej strony o swoich racjach.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#33 2009-05-30 18:20:22

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Masz Svasti racje, bo to jest na zasadzie "Moj bog jest lepszy od twojego boga, moja swieta ksiega ma wiecej stron od twojej"


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#34 2009-05-30 18:22:25

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

SRK nie raz mówił ze filmy bollywood sa za długie i za bardzo taneczne.

No proszę. Wygląda więc na to, że i SRK także dostrzega konieczność wprowadzania czegoś nowego do Bollywood. Myślę jednak, że ten jego postulat nie został odebrany tak negatywnie jak wypowiedź Hrithika o tańcu.

irkaaa:) napisał:

Hrithik jest świetnym aktorem i tancerzem ale daleko mu do powtórzenia tego co robi Srk.

Dlaczego tak uważasz Irenko? Spójrz – piszesz, że SRK zadebiutował „Deewaną” w 1992 r. ale tak naprawdę popularność zdobył dzięki „Żonie dla zuchwałych” (1995 r.). W tym czasie miał 30 lat. Teraz popatrzmy na początki kariery Hrithika – zadebiutował w 2000 r. filmem ”Kaho Naa Pyaar Hai”. Miał wówczas 26 lat a Jego debiut okazał się ogromnym sukcesem. Za tą rolę Hrithik dostał wiele nagród (Nagroda IIFA dla Najlepszego Aktora, Nagroda IIFA za Najlepszy Debiut, Nagroda Filmfare dla Najlepszego Aktora, Nagroda Filmfare za Najlepszy Debiut, Nagroda Screen Weekly dla Najlepszego Aktora, Nagroda Screen Weekly za Najlepszy Debiut --> Wikipedia)

Już to świadczy o tym, że Jego kariera zaczęła się niezwykle dobrze. Co było dalej – kiedy nagrano „Koi Mil Gaya” i „Krrisha” producent tych filmów a jednocześnie ojciec Hrithika Rakesh Roshan obawiał się, że ludzie nie przyjmą dobrze tych filmów. Były przecież inne niż typowe Bollywood, mogły zostać za to źle odebrane. Dlatego też w dzień premiery obu produkcji zaznaczył dystrybutorom, że nie będzie rannych pokazów kinowych, bo kto przyjdzie rano na filmy o takiej tematyce. Przez przypadek ranne seanse się jednak odbyły, i co się okazało? Ludzie byli zachwyceni. Sale były pełne! Hrithik ponownie odniósł niebywały sukces. Już tutaj można było dostrzec nowość, którą razem z ojcem zaczęli wprowadzać do Bollywood. Temat upośledzonego chłopca i mężczyzny obdarzonego nadnaturalnymi mocami okazały się czymś, co zwróciło szczególną uwagę świata bollywoodzkiego, i co ważne, co bardzo spodobało się ludziom mimo, że było to coś zupełnie nowego, wręcz niebollywoodzkiego.

Od tego czasu kariera Hrithika jest coraz bardziej owocna. Coraz więcej ludzi zaczyna Go dostrzegać. „Dhoom 2” odniósł wielki sukces” a „Jodhaa Akbar” okazał się prawdziwym dziełem, czego dowodem są liczne nagrody dla tego filmu i dla Hrihika jako aktora za rolę Akbara (tegoroczne nagrody: Filmfare dla Najlepszego Aktora, Max Stardust Award (Gwazda Roku), Nokia Screen Award). Teraz czekamy na „Kites”. Przed Hrithikiem pojawiają się coraz to nowe propozycje filmowe. Dostrzegają Go ludzie z zagranicy, m.in. Dany Boyle czy pani Michelle Yeoh, która wcześniej była zainteresowana pracą z SRK a teraz bardzo chciałaby zagrać u boku Hrithika. Wszystko to udało Mu się osiągnąć w bardzo młodym wieku – ma teraz 35 lat i powiedz proszę, ile mniej osiągnął od SRK biorąc pod uwagę jego (SRK) karierę sprzed 10 lat? Otóż, Hrithik nie osiągnął nic mniej.
Kiedy jednak czytam takie opinie – a są to głównie opinie fanów SRK (przynajmniej niektórych) to mam wrażenie, że nigdy nie będziemy normalnie dyskutowali, bo kto jest tak wielkim fanem SRK ten na innych aktorów patrzy z góry, uważa, że są słabsi – taka prawda – nawet stwierdzenie, że „Hrithkowi daleko do tego co osiągnął SRK” jest tego najlepszym przykładem. Otóż ja uważam, inaczej. Lubię i szanuję SRK, zdecydowanie jest wielką legendą Bollywood, ale nie on jeden. Pozostali aktorzy nie są od niego gorsi – są tak samo dobrzy. Ich problem polega jednak na tym, że nie nazywają się SRK. W związku z tym, żeby się dwoili i troili zawsze będą uznani za gorszych od SRK. Myślę, że to niesprawiedliwe. Najwyższy czas, żeby przestać widzieć Bollywood tylko przez pryzmat SRK. Trzeba docenić jego pracę, jego talent, ale nie kosztem wywyższania go ponad innych. Każdy fan SRK, który tak postrzega swojego Ulubieńca, powinien być bardziej obiektywny, a tego obiektywizmu cały czas brak, kiedy się czyta, że SRK jest najlepszy, a innym daleko do niego.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#35 2009-05-30 18:23:15

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Dokładnie... Svasti ma tu rację.


PS: Śledzę tą Waszą rozmowę i czytam i czytam cały czas.... ale jak mam już coś napisać, to sobie odpuszczam... czemu? Sama nie wiem..., ale teraz muszę coś napisać... po prostu muszę.. [przepraszam!] SRK zaśpiewał jedną piosenkę sam... i nie była to piosenka "RUN" ..
Przepraszam, musiałam to napisać.. strasznie mnie korciło... A co do reszty, Ircia napisała praktycznie wszystko, co i ja bym napisała...

Offline

#36 2009-05-30 18:27:43

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Masz Svasti racje, bo to jest na zasadzie "Moj bog jest lepszy od twojego boga, moja swieta ksiega ma wiecej stron od twojej"

Dobrze powiedziane

Dlatego też dyskusja wydaje mi się ciekawa aczkolwiek pozbawiona sensu, bo jak pisałam pierwsza strona nie przekona drugiej o swoich racjach.

Ale oczywiście macie prawo ją prowadzić w granicach rozsądku tak jak dotychczas.
Ciekawe rzeczy można się po niej dowiedzieć


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#37 2009-05-30 20:29:41

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

A kariera Srk nie zaczeła się dobrze? Tak samo jak Hrithik dostał nagrodę za najlepszy debiut w "Deewana"
Owszem dzięki "Żonie..." zdobył popularność ale kto wie czy by zagrał jakąkolwiek rolę w jakimkolwiek filmie gdyby nie ten ze udany debiut?Tak samo Hrithik czy gdyby nie udany debitu byłby dziś takim wielkim aktorem?

FanHrithika napisał:

Co znaczy "przybyło setki fanów" ktoś ich liczył? Pewnie ze było ich sporo ale czy to znaczy ze SRK jest wielki?

I tu mówisz, że ja sobie zaprzeczam? A Ty robisz właśnie to samo!
Pierwsze piszesz, że było ich ok.50 czy 60 a teraz piszesz,że było ich sporo?

Niczego nie napisałam takiego iż TYLKO Srk ma fanów!

FanHrithika napisał:

Po drugie na 100% srk nie dostanie oskara i nawet te 17 nominacji mu w tym nie pomoże.

I niby Ty wiesz co on dostanie a co nie? I to jeszcze na 100%?

Srk nie tylko sam śpiewał w piosence "RUN" ale także w piosence "Tauba Tumhare Ye Ishare" z filmu "Chalte Chalte" za którą dostał nagrodę MTV!

irkaa:) napisał:

Ja nie mam zamiaru kończyć żadnego tematu, odpowiadam swoimi argumentami na Twoje czy na innych forumowiczów, a jeśli nie chcesz pisać lub nie masz nic już do dodania to po prostu tego nie rób.

FanHrithika napisał:

Ja nie mam zamiaru kończyć żadnego tematu, odpowiadam swoimi argumentami na Twoje czy na innych forumowiczów, a jeśli nie chcesz pisać lub nie masz nic już do dodania to po prostu tego nie rób.

czyżbyś miał takie samo (słowo w słowo) zdanie na ten temat jak ja?

Nie napisałam,że inne gwiazdy są gorsze od Srk?
I uważam, ze daleko Hrithikowi do Srk tak samo jak Srk do np. Big B!
I na Bollywood nie patrze tylko przez pryzmat Srk tylko przez całość, bo nie w każdym filmie jest Srk a mimo to filmy są wspaniałe!
Zresztą Bollywood to nie tylko aktorzy!
Takie jest moje zdanie, i jak już pisałam nie zależy mi tutaj na przekonywaniu kogoś do lubienia Srk.
Pisze to co myślę i to co dla mnie jest ważne!

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-05-30 20:30:47)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#38 2009-05-30 21:17:43

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Miałam nie zabierać głosu bo generalnie nużą mnie wypowiedzi w których mówi się o tym jaki to SRK jest wspaniały a porównaniu do innych. Nie lubię też pochopnego wyciągania wniosków z wypowiedzi ludzi, tak jak w tym wypadku mi się wydaje jest. Hrithik powiedział jedno zdanie, nie przekreślając tym samym wcale Bollywood a już postrzega się to jako atak na Bollywood. No cóż wątpię, żeby podkopywał gałąź na której siedzi. Postęp myślę jest potrzebny jak wszędzie i Bollywood w miejscu stać nie może.

A choć cenie sobie SRk to nie uważam żeby był on Królem Bollywood Sorry, ale wg. mnie takiego króla nie ma. Ja cenię wielu aktorów m.in. SRK, Amitabha, Aamira, Akshaya, Hrithika ect. Mogłabym sobie trochę powymieniać Każdego z nich cenie za coś innego, bo razem wnoszą wkład w to co kochamy czyli w Bollywood.
Nie pomniejszałabym tak usilnie oczywiście poczynań SRK. Na pewno jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Bollywood i nic tego już chyba nie zmieni.
Ale inni aktorzy też zasługują na uwagę i szacunek.

Zainteresował mnie Irka Twój fragment wypowiedzi:

irkaaa:) napisał:

Srk nie tylko sam śpiewał w piosence "RUN" ale także w piosence "Tauba Tumhare Ye Ishare" z filmu "Chalte Chalte" za którą dostał nagrodę MTV!

Bo pierwsze o tym słyszę. Możesz podać źródło tej informacji? Zawsze myślałam, że tą piosenkę śpiewają: Abhijeet  i Alka Yagnik
Bo SRK co jak co ale głosu to nie ma Jedynie gdzie z tego co wiem zaśpiewał to Apunko Bola w Joshu i nie jest to rewelacyjny występ. Ja tej piosenki osobiście nie znoszę. A i w Karle Karle troszkę porapował, ale głosem to on tam nie błyszczał. No ale nie wymagajmy od każdego by miał piękny głos. Co do oceny pod tym katem Hrithika to jednak proponowałam bym się wstrzymać do czasu jak go będzie można usłyszeć, bo jak na razie to można sobie jedynie gdybać.

A Piotrze zainteresowało mnie też, że Kites to już podobno arcydzieło. Jak może być to arcydzieło skoro nikt filmu jeszcze nie widział Ja wstrzymałabym się do ocen filmu do czasu jak go będzie można zobaczyć.

Sama życzę Hrithikowi jak najlepiej. Po Jodhaa Akbar zebrał u mnie duży plus i bardzo jestem ciekawa Kites Ale do premiery jeszcze daleko.

Offline

#39 2009-05-30 21:22:48

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

informacją zaczerpnięta z tąd
tak samo mi piszę na okładce wydania dwupłytowego "ChCh" ktore kupiłam tylko nie mam skanera żeby Wam to tutaj wrzucić


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#40 2009-05-30 21:40:28

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Tak rzeczywiście mowa tu o jakiejś nagrodzie MTV ale na pewno nie za śpiewanie -

MTV Immies Indian Music Excellence Award – Shahrukh Khan za występ w piosence "Tauba Tumhare Ye Ishare".

Na pewno nie chodzi o śpiewanie tylko o występ SRK w tej piosence. Bo ją śpiewa Abhijeet, który użyczył w niej głosu SRK'owi.

Dzięki za podanie źródła.

Offline

#41 2009-05-30 21:54:16

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Irka sie uspokój bo jeszcze zawału dostaniesz i to ze wkleiłem to samo zdanie co ty , to miala byc ironia ale jak masz klapki na oczach i tylko wszedzie widzisz srk to juz masz problem. I tak wiem na 100% ze srk nie dostanie Oskara bo jemu jest bardzo daleko do gry aktorskiej juz prędzej dostanie ją Hrithik ktory chociaz płynnie mówi po ang. Srk zostal na konferencji z Berlinie zapytany czemu nie gra w filmach usa to odpowiedzial ze jego ang jest slaby na co dziennikarze powiedzieli ze moze zawsze sie nauczyc dobrze mowic a Hrithik mowi plynnie  w tym jezyku.
Gra dobrze i nie trzesie sie caly jak placze i potrafi inaczej wyrażać emocje niz tylko "grac ciałem do jednej piosenki" jak to zrobil twoj bog srk haha .

Napisalas kilka postow dalej ze wyrazil super emocje jak krzyknął "kocham cie" A co ja wszesniej pisalem? No co? Ze srk umie, potrafi tylko krzyczec!

Porównaj film Ashoka z super hitem Jodhaa Akbar. Srk wygladal smiesznie w tych dlugich wlosach i  na tym dziwnym koniu. Sam srk powiedzial nie raz w wywiadach ze Ashoka jest nudny za dlugi i jest slabym filmem. To po co tam gral? Ost srk powiedzial ze filmy bollywood na zachodzie powinny byc bez piosenek. Chyba srk widzi ze swiat zachodni jest inny niz wschodni.

I Irka dowiedz sie lepiej dobrze bo nagrode MTV dostal ale za najlepszego aktora w Chalte Chalte a nie za piosenke!!
A ja uwazam ze Srkowi jest daleko do Hrithika Bo Srk leci juz na swojej opinii i nic nowego do kina nie wnosi. Kopiuje pomysly Hrithika i innych.
Szkoda go no ale taka jest prawda. Czas SRK "krola" zreszta sam on sie tak nazwal juz minely, w polsce to zostanie zauwazone moze za rok za dwa jak wejda na ekrany albo do gazet inne filmy niz tylko z srk. Samo Pepsi wylało srk za to ze jest juz stary!! Boze Irka  na te wiadomosc to padniesz? Stara news ale taka prawda srk jest stary to go zwolnili i zatrudniła go Coca-Cola..
Irka zobacz na zdjęcie przyzwyczajaj sie bo teraz jest Era Hrithika;) Data wydania czasopisma 1 kwiecień 2009
http://img195.imageshack.us/img195/6858/2v3qa6g6f668.jpg

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-30 22:03:03)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#42 2009-05-30 22:18:57

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Lista nagród Hrihkika Srk ma ją ciut większa ale w młodym wieku jakim  jest Hritkik to lista jest bardzo imponującą:)


Filmfare Awards

Winner

    * 2001: Filmfare Best Male Debut Award for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2001: Filmfare Best Actor Award for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2004: Filmfare Best Actor Award for Koi... Mil Gaya
    * 2004: Filmfare Critics Award for Best Performance for Koi... Mil Gaya
    * 2007: Filmfare Best Actor Award for Dhoom 2
    * 2009: Filmfare Best Actor Award for Jodhaa Akbar

Nominated

    * 2001: Filmfare Best Actor Award for Fiza
    * 2002: Filmfare Best Supporting Actor Award for Kabhi Khushi Kabhie Gham
    * 2005: Filmfare Best Actor Award for Lakshya
    * 2007: Filmfare Best Actor Award for Krrish [1]

International Indian Film Academy Awards

Winner

    * 2001: IIFA Best Male Debut for Kaho Naa... Pyaar Hai[1]
    * 2001: IIFA Best Actor Award for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2001: IIFA Awards, Personality of the Year[2]
    * 2004: IIFA Best Actor Award for Koi... Mil Gaya
    * 2005: IIFA Style Icon of the Year Award
    * 2007: IIFA Best Actor Award for Krrish
    * 2007: IIFA Glamorous Star Award[3]

Star Screen Awards

Winner

    * 2001: Star Screen Award Most Promising Newcomer - Male for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2001: Star Screen Award Best Actor for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2004: Star Screen Award Best Actor for Koi... Mil Gaya
    * 2007: Star Screen Award Best Actor for Krrish[4]
    * 2009: Star Screen Award Best Actor for Jodhaa Akbar [2]

Zee Cine Awards

Winner

    * 2001: Zee Cine Award Best Male Debut for Kaho Naa... Pyaar Hai[5]
    * 2001: Zee Cine Award Best Actor- Male for Kaho Naa... Pyaar Hai[5]
    * 2004: Zee Cine Award Best Actor- Male for Koi... Mil Gaya[5]
    * 2007: Zee Cine Award Best Actor- Male for Krrish[5]

Bollywood Movie Awards

Winner

    * 2001: Bollywood Movie Award - Best Male Debut for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2001: Bollywood Movie Award - Best Actor for Kaho Naa... Pyaar Hai
    * 2002: Bollywood Movie Award - Best Supporting Actor for Kabhi Khushi Kabhie Gham
    * 2004: Bollywood Movie Award - Critics Award Male for Koi... Mil Gaya
    * 2004: Bollywood Movie Award - Best Actor for Koi... Mil Gaya
    * 2007: Bollywood Movie Award - Best Actor for Dhoom 2

Stardust Awards

Winner

    * 2005: Stardust Editors' Choice for Best Performance for Lakshya[6]
    * 2009: Stardust Star of the Year Award - Male for Jodhaa Akbar

Bengal Film Journalists' Association Awards

Winner

    * 2001: BFJA Awards, Best Actor for Fiza[7]
    * 2007: BFJA Awards, Best Actor for Krrish[8]

Sansui Awards

Winner

    * 2000: Sansui Awards, Best Debut for Kaho Naa... Pyaar Hai[1]
    * 2003: Sansui Awards, Best Actor for Koi... Mil Gaya[9]

Golden Minbar International Film Festival

Winner

    * 2008: Golden Minbar International Film Festival for Muslim Cinema (Kazan, Russia), Best Actor Award for Jodhaa Akbar[10]

Other Film Awards

    * 2001: Aashirwaad Awards, Best Actor for Kaho Naa... Pyaar Hai[11]
    * 2001: Kalashree Awards, Best Actor for Kaho Naa... Pyaar Hai[11]
    * 2001: Bollywood People's Choice Awards, Best Male Debut for Kaho Naa... Pyaar Hai[12]
    * 2004: Anandlok Awards, Best Male Actor for Koi... Mil Gaya[11]
    * 2004: Apsara Awards, Best Male Actor for Koi... Mil Gaya[9]
    * 2004: Asian Guild Awards, Best Actor for Koi... Mil Gaya[11]
    * 2004: Children's Awards, Kamaal Da Actor for Koi... Mil Gaya[11]
    * 2004: FICCI Hall Of Fame Awards, Best Actor for Koi... Mil Gaya[13]
    * 2004: Rupa Filmgoer's Awards, Best Actor for Koi... Mil Gaya[2]
    * 2007: Bollywood People's Choice Awards: Best Actor for Krrish and Dhoom 2[14]
    * 2007: GIFA Best Actor Award for Krrish[15]
    * 2007: Anandlok Awards, Best Male Actor for Krrish[16]

Other Awards

    * 2001: IAS (Indo-American-Society), Young Archievers Award[2]
    * 2001: NSPCC Awards, Best Young Achiever for Kaho Naa... Pyaar Hai[2]
    * 2004: Chhoton Ka Funda Awards, Chhoton Ka Funda Dhishum Dhishum Doley Sholay Award for swashbuckling muscle and action display for Koi... Mil Gaya[11]
    * 2004: Chhoton Ka Funda Awards, Chhoton Ka Funda Boogie Woogie Award for dance performance in It's Magic for Koi... Mil Gaya[11]
    * 2004: Sahyog Foundation Award for Koi... Mil Gaya[17]
    * 2004: Pogo Awards, Most Amazing Dancer
    * 2004: Bollywood Fashion Awards, Celebrity Style Male
    * 2005: MTV Immies Awards, Best Performance in a Song - Male for Main Aisa Kyon Hoon
    * 2006: Idea Zee F Awards, Youth Style Icon in Films[18]
    * 2007: Filmy's Person of the Year 2006[19]
    * 2007: MTV Lycra Style Awards, Most Stylish Male for Dhoom 2[20]
    * 2007: MTV Lycra Style Awards, Most Stylish Couple along with Aishwarya Rai for Dhoom 2[20]
    * 2007: MTV Lycra Style Awards, Most Stylish Body[20]
    * 2007: MTV Lycra Style Awards, Most Stylish New Look[20]
    * 2008: Apsara Film & Television Producers Guild Awards, ARY Style Icon Award after being voted as style icon by Pakistani audiences.[21]

Honours and recognitions

    * In August 2001, he was honoured with National Citizen's Award for his contribution to Indian Cinema.
    * In 2003, he was honoured with the Avadh Samman by the Government of Uttar Pradesh for his outstanding contribution to Indian Cinema.[22]
    * In 2004, he was honoured with the Rajiv Gandhi Young Achiever Award.[11]
    * In May 2006, he was conferred with the prestigious Sahara Awadh Samman in a glittering ceremony during finale at the fortnight-long Lucknow Mahotsav.[23]
    * In December 2006, he was honoured during the International Film Festival of India (IFFI) in Panaji for his contributions to mainstream cinema.[24]
    * In February 2009, he was among the 10 recipients of the IIFA-FICCI Frames Awards for the "Most Powerful Entertainers of the Decade".[25]

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-30 22:21:33)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#43 2009-05-30 22:29:03

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Irka sie uspokój bo jeszcze zawału dostaniesz i to ze wkleiłem to samo zdanie co ty , to miala byc ironia ale jak masz klapki na oczach i tylko wszedzie widzisz srk to juz masz problem.

O ile mi się wydaje Irka tak się do Ciebie nie odzywała?
Odpowiadała Ci grzecznie, wręcz potwierdziła, że:

"Hrithik jest wspaniałym aktorem. Trzeba to podkreślić.
Ale jestem zdania że Srk i Hrihika nie należy do siebie porównywać. Obaj panowie są całkiem różni!"

oraz

"nie napisałam,że inne gwiazdy są gorsze od Srk?
I uważam, ze daleko Hrithikowi do Srk tak samo jak Srk do np. Big B!
I na Bollywood nie patrze tylko przez pryzmat Srk tylko przez całość, bo nie w każdym filmie jest Srk a mimo to filmy są wspaniałe!"


także nie widzę celu tak się odnosić w stosunku niej.
Popatrz tylko na wypowiedzi Jutrzenki jak wszystko ładnie ujmowała bez zbędnego zdenerwowania, a przecież ona też lubi Hrithika.

Co do oskara: czas pokaże, który aktor dostanie, a który nie. Ale nie sądzę też by oscar był wyznacznikiem tego, czy ktoś zasługuje na oscara czy nie. Przecież jest tyle zdolnych aktorów, a nie każdy od razu ma sposobność dostania  oscara.

edit:

Imponująca filmografia


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#44 2009-05-30 22:40:13

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Svasti o pani:) ja tez odpowiadam grzecznie i nie przesadzaj , a ze potwierdziła w jednym zdaniu na 1000 innych które sa przeciw... to juz tego nie widzisz co? jak napisała " Hrithikowi daleko do SRK" i tak bym mógł wymieniać jej posty długo
No ale dziewczyna ma swoje zdanie co sie chwali i ja mam swoje co sie nie chwali?


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#45 2009-05-30 22:43:15

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Svasti o pani:) ja tez odpowiadam grzecznie i nie przesadzaj , a ze potwierdziła w jednym zdaniu na 1000 innych które sa przeciw... to juz tego nie widzisz co? jak napisała " Hrithikowi daleko do SRK" i tak bym mógł wymieniać jej posty długo
No ale dziewczyna ma swoje zdanie co sie chwali i ja mam swoje co sie nie chwali?

Chwal się chwal, bylebyście mi tu kotów drzeć nie zaczęli
tak się chyba mówi


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#46 2009-05-30 22:47:43

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Svasti o Pani:) ja nie mam zamiaru sie kłócić i nikogo drzeć  haha


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#47 2009-05-31 09:20:52

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Svasti o pani ja też nie. I nie chce tu nikogo obrazić , ale zagrał w jednnym miendzynarodowym filmie i już mozna powiedzieć ze gardzi bollywood. To w stylu Freidy Pinto....

Offline

#48 2009-05-31 12:33:19

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

anulka napisał:

Svasti o pani ja też nie. I nie chce tu nikogo obrazić , ale zagrał w jednnym miendzynarodowym filmie i już mozna powiedzieć ze gardzi bollywood. To w stylu Freidy Pinto....

Jak już mówiłam poprzednio, mi się wydaje, że Hrithik w swojej wypowiedzi odniósł się tylko i wyłącznie do faktu, że w Bollywood często tak bywało w starszych produkcjach, piosenki oraz tańce pojawiały się nie wiadomo skąd, dlatego określił tą kwestię za inaczej wyglądającą niż w musicalach z zachodu. Mówię tu tylko o tych staszych produkcjach z Bollywood nie tych nowych, ponieważ w tych nowych moim zdaniem to już lepiej wygląda.

A film Kites z przyjemnością obejrzę bo lubię zarówno Hrithika oraz Barbarę Mori.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#49 2009-05-31 13:19:38

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Anulka zagrał a SRK nie zagrał:) i nie zagra bo go nikt nie chce;)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#50 2009-05-31 13:55:37

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Anulka zagrał a SRK nie zagrał:) i nie zagra bo go nikt nie chce;)

Nie mów hop póki nie przeskoczysz
Może to jest bardziej w stylu, że Ci ludzie z zachodu myślą, że jeśli SRK jest tak uwielbiany w Bollywood, to po co dawać mu szansę by podbił zachód? Ale oczywiście to tylko gdybanie

Ja mam nadzieję, że mimo wszystko kiedyś go wezmą do jakiejś międzynarodowej produkcji tak jak Aishwaryę, Preity, czy Hrithika.
Choć w sumie całej filmografi SRK nie znam i może się mylę i jest taki film (?)


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#51 2009-05-31 14:58:57

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Ludzie kochani!
Jak ja czytam te Wasze opinie o tym co strasznego zrobił Hrithik, to zaczyna mi się chcieć śmiać i jednocześnie już nudzi mi się to, że posługujecie się utartymi sloganami, które wyraźnie wskazują na to, że o ile o SRK coś wiecie, o tyle o Hrithiku jakoś nie bardzo i dlatego tak łatwo Waszym zdaniem można Go zepchnąć na boczny tor - nic bardziej mylnego!

Anulko!
Ty jako kolejna osoba wyrwałaś 1 słowo z wypowiedzi Hrithik i ponownie dorobiłaś do niego zdecydowanie daleko idącą ideologię, która jest tylko i wyłącznie wyrazem tego, że za Hrithikiem nie przepadasz, zresztą jak i pozostałe osoby, które tak Go skrytykowały w tym wątku. To jest powód tego Waszego oburzenia a nie to, że powiedział coś aż tak Waszym zdaniem niewłaściwego.

Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego nikt z wypowiadających się tu fanów SRK nie ustosunkował się do tego, że uważał on, iż filmy Bollywood są za długie? Skoro mówi coś takiego, to wyraźnie daje do zrozumienia, że aktualnie obowiązujące trendy w świecie bollywoodzkim tracą na aktualności! Przecież o to chodzi w jego wypowiedzi. Logiczne jest to, że gdyby uważał, że wszystko jest ok., to nie mówiłby o skróceniu tych filmów – a przecież nam, fanom Bollywood ich długość nie przeszkadza! Nikt z Was nie ustosunkował się jednak do tego, bo po co? Oczywiście znajdziecie szereg wyjaśnień i stwierdzicie, że nie powiedział wprost „przestarzałe”, a prawda jest taka, że to właśnie miał na myśli.

Kolejną kwestią jest to ciągłe wytykanie Hritihkowi, że zagrał w międzynarodowym filmie! Aż tak Wam to przeszkadza? Zagrał, to fakt, i co w związku z tym? Wcale woda sodowa Mu do głowy nie uderzyła jak to niektórzy z Was uważają. Nie gardzi też Bollywoodem, jak to z kolei Ty Anulko twierdzisz! Problem w tym, że Wy naprawdę nie czytacie tego co się do Was pisze. Jakbyście czytali, to wzielibyście pod uwagę to co pisała Svasti, Milkaja i ja. Przypomnę Wam to więc, może wreszcie dostrzeżecie to, co tak usilnie omijacie!

Svasti napisał:

Co do wypowiedzi Hrithika, też uważam, że jemu chodziło bardziej o to żeby te piosenki były wkomponowywane w film.

milkaja napisał:

Nie lubię też pochopnego wyciągania wniosków z wypowiedzi ludzi, tak jak w tym wypadku mi się wydaje jest. Hrithik powiedział jedno zdanie, nie przekreślając tym samym wcale Bollywood a już postrzega się to jako atak na Bollywood. No cóż wątpię, żeby podkopywał gałąź na której siedzi. Postęp myślę jest potrzebny jak wszędzie i Bollywood w miejscu stać nie może.

Jutrzenka napisał:

Przecież On jest Hindusem - dla Niego Bollywood jest bliższe niż dla nas wszystkich razem wziętych bo to Jego kraj, Jego dom! Czy Wy naprawdę myślicie, że On chce zrobić coś na niekorzyść rodzimej kinematografii?

Ominęliście też szereg faktów, o których pisał FanHrithika, a które to fakty wyraźnie wskazują, że Hrithik nie jest nic gorszy od SRK. Dlaczego tak robicie?

Teraz zaprezentuję Wam Wasz sposób myślenia. To znaczy, na podstawie 1 newsa wyciągnę wniosek, że SRK robi coś o wiele gorszego bo gardzi drugim człowiekiem. Otóż, jakiś czas temu przeczytałam (tutaj – ostatni akapit), że SRK po raz kolejny odmówił Amitabhowi pojawienia się na gali IIFA. Jak to możliwe, że kolejny raz, w tym samym czasie wyjeżdża na wakacje? Pan Bachchan, jeden z czołowych przedstawicieli Bollywood zaprasza SRK, a ten mówiąc wprost, ma go gdzieś. Faktycznie, wzorowo się zachował! Ta jego dyplomacja i wielki szacunek go innych! To się nazywa dopiero pogardzenie drugim człowiekiem! To jeszcze nie jest uznanie, że pojawiający się znikąd tancerze, to coś przestarzałego. SRK zrobił coś o wiele gorszego – zignorował po raz kolejny drugiego człowieka!

Czy uważacie, że tak należy zinterpretować tego newsa i na jego podstawie dorobić sobie całe historię z tym, jaki to SRK jest zły i jak gardzi drugim człowiekiem? Skoro Wy na podstawie 1 słowa Hrithika wyciągacie takie wnioski, to ktoś kto myśli podobnie jak Wy, wyciągnie takie same wnioski o SRK. Jestem ciekawa jak wytłumaczylibyście takiej osobie, że się myli!

Na koniec dodam tylko jedną rzecz! Oglądając SRK i coś nie coś czytając o nim, mam wrażenie, że w nim jest więcej pokory i dystansu do siebie niż w Waszej postawie wobec niego. Chyba nie o to chodzi w byciu czyimś fanem, żeby ciągle krytykować innych. Wy niestety robicie to wręcz perfekcyjnie! Oczywiście nie wszyscy, bo Ci,  którzy po prostu lubią SRK a nie robią z niego pępek świata mają do niego zupełnie inne, o wiele bardziej obiektywne podejście niż Wy. Takim swoim dziwnym w tym momencie wpatrzeniem w SRK zniechęcacie tylko innych ludzi do niego, bo autentycznie wielu osobom nudzi się ciągle czytać jaki to on jest super a jak innym jest do niego daleko. W tym momencie zgadzam się w pełni z Milkają i podpisuję się dwiema rękami pod tym co napisała. Teraz bowiem i ja mogę stwierdzić, że już nuży mnie czytanie o wspaniałości SRK i spychaniu innych na margines.


Svasti napisał:

FanHrithika napisał:

Anulka zagrał a SRK nie zagrał  i nie zagra bo go nikt nie chce;)

Nie mów hop póki nie przeskoczysz

Wiesz Svasti – wydaję mi się, że FanHrithika w podobny sposób sformułował swoją wypowiedź jak Anulka Ona mówi hop posądzając Hrithika o gardzenie Bollywood, więc On zrobił podobnie Czasem trzeba pokazać styl myślenia drugiej osoby

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#52 2009-05-31 15:36:05

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

po pierwsze to chyba Ty masz klapki, po drugie nie padłam na zawał i nie mam najmniejszego zamiaru a po trzecie właśnie mi przeszła ochota na dyskutowanie z Tobą na jakikolwiek temat!
I Nie mówi mi, że Srk jest dla mnie Bogiem bo nie wiesz czy w ogóle w Boga wierzę!
Nie skreśliłam Hrithika jako aktora przez pryzmat Srk! Zarówno Hrithik jak i Srk są wspaniałymi aktorami dla swoich fanów.
I nie mam zamiaru sie przyzwyczajać do żadnej "Ery Hrithika" bo dla mnie jest "Era Srk" i tak zostanie jeszcze długo!


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#53 2009-05-31 15:38:44

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Podpisuje sie pod postem pani Jutrzenki i pani Milkaji. Sama prawda jest tam zawarta.
Srk mówiąc w kilku wywiadach ze filmy bollywood sa za długie miał dokładnie to samo na myśli co Hrithik tylko ze  , Mr Hrithik użył liczydła a Srk kalkulatora by pokazać ze wynik jest taki sam. 2+2=4 i srk by to wytłumaczyć użył właśnie kalkulatora a Mr H liczydła. Rozumiecie co mam na myśli?

Jesli wasza wiedza na temat pana Srk jest taka ze  myślicie ze sam śpiewał piosenkę w chalte chalte i dostał za nią nagrodę MTV co jest błędem bo to nie on tam śpiewał, (Pani Milkaja napisała kto to śpiewa) (Nagrodę Mtv dostał za film a nie za wykonanie piosenki) To teraz pomyślcie sobie ile faktów możecie mylić? Ile musicie mieć błędnych informacji na temat Pana Srk? Przejrzałem forum i znalazłem posty o tym jak w polskim wydaniu książki zrobione masę błędów o życiu pana srk! Teraz macie obraz? Teraz - internet, newsy w nim podawane oraz te tłumaczone na polskich blogach czy stronach. I pytanie- skąd wiecie ze te newsy nie sa brane z tak zwanego hinduskiego Faktu? Fan czyta i myśli "super news, dodam to na moja super stronkę o moim super królu" i potem takie rzeczy sie czyta ze srk sam śpiewa i dostaje nagrody za śpiew. No wybaczcie ale takie sa fakty. Zaraz ktoś mi odpisze ze te newsy sa tłumaczone z oficjalnej strony pana srk, ale prawda jest taka ze pan srk nie ma takiej strony i to w żadnym jezyku! On rozmawia z fanami przez wywiady. W których często podkreśla ze nie jest soba i nie wie kim jest i ze ciągle gra nawet jak śpi. Ktos zaraz napisze ze on ma takie poczucie humoru to tak mówi, no może ma ale właśnie dzięki takiej swojej otoczce może przemycić do wywiadu takie stwierdzanie bo ludzie to mogą odebrać każdy na swój sposób.

Pan srk jest nerwowy a nie nieśmiały jak to mówi. Pali 5 paczek papierosów dziennie, i jest przykładem dla młodzieży, z rodzina spędza może 2 godziny dziennie i to na sesjach zdjęciowych do magazynów typu " ja i moja kochająca sie rodzina"  co jest znów idealnym przykładem dla młodzieży. Jest konfliktowy co widać bo jest prawie z każdym skłócony, nerwowy i agresywny.
Na planie Devdasa tak sie pobił z młodym Abim ze ten mu rękę połamał i to we własnej obronie. Pod czas scen kiedy pan srk gra nerwowego pokazuje samego siebie, on te sceny złości ma opanowane do perfekcji. Ktoś go o to zapytał dlaczego tak idealnie gra ,krzyczy i wydziera sie na filmach to powiedział ze ma taka naturę i to mu pomaga w takich scenach. No ale potem dodaje ze jest nieśmiały i ludzie to kupują.... człowiek zagrał w 100 filmach(?) występował na żywo  miliony razy, tłumy sa przy nim i on jest nieśmiały? Trzeba byc naiwnym by kupić taka bajeczka.

Dlaczego o tym pisze? Bo jaki idol taki fan. Pan Hrithik został zaatakowany w iście "królewskim stylu" właśnie w stylu pana srk, od razu osąd, atak na broniących go fanów i klapki ala srk na oczy. Przez takie zachowanie zrażacie sobie ludzie, Pani Jutrzenka miała racje pisząc o tym.
Pani Irko..nie ma co sie "fochowac" , zbiłem twoje argumenty prawda i juz foch? Nie badz dzieckiem tylko jak chcesz rozmawiać to najpierw sprawdź fakty i potem pisz a nie sie "fochuj"    Ok kończę bo   sie rozpisałem..

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-31 15:43:00)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#54 2009-05-31 15:50:33

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

a czy Ty myslisz że ja sie na Ciebie obraziłam?
Ty chyba żartujesz!
A czy to moja wina że takie fakty podają na okładkach do filmów? Weź jakiś list napisz w tej sprawie czy coś, ze podają informacje które są totalną bzdurą jak się okazje a potem zacznij pisać swoje żale i wywody
Pisze, to co wiem, bo nie mam możliwości zapytać Srk "Ej, śpiewałeś w tej piosence czy nie?"
Nie tylko Ty zbiłeś moje argumenty, poczytaj dobrze! (a nie udawaj nie wiem kogo)
A nie mam ochoty z Tobą prowadzić tej dyskusji gdyż jak juz ktoś wspomniał jest bezsensu, Ty masz sowich ulubieńców ja mam swoich, a rzecz ostatnia nie mam ochoty wyczytywać Twoich tekstów w stylu: "uspokój sie bo na zawał zejdziesz" najmniej Ciebie to powinno obchodzić


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#55 2009-05-31 15:52:42

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Jej ludzie przestańcie, bo się pozabijacie powiedział to co uważał, to jest jego zdanie, nie róbmy z tego aż tak wielkiej afery i nie roztrząsajmy tak tego tematu za kilka dni i tak każdy o tym zapomni


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#56 2009-05-31 16:00:08

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Pani Ewelina ma racje
Irka... bo twoje posty az kipią od nerwów, naprawdę obawiam się o twoje serce:(


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#57 2009-05-31 16:04:33

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

To nie jest skierowane tylko do Irki, ale także i do innych użytkowników, nie wkurzajcie się nawzajem, bo to bez sensu...


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#58 2009-05-31 16:05:02

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

ponieważ na tym forum panuje zasada nie kłócenia sie postanawiam nie komentować Twojej wypowiedzi


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#59 2009-05-31 16:07:59

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Pani Irko jestem wdzięczny no jaka zmiana nastroju:) Jakieś tea ziolowe sie zaparzyło:)?
I ta dyskusja odmieniła całe moje życie;) Dziękuje wam za to

Ostatnio edytowany przez FanHrithika (2009-05-31 16:10:54)


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#60 2009-05-31 18:02:46

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Pani Ewelina ma racje
Irka... bo twoje posty az kipią od nerwów, naprawdę obawiam się o twoje serce:(

Ewelina89 ma rację, uwaga ta odnosi się do wszystkich.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#61 2009-05-31 18:13:40

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Hmm... tak śledzę tą Waszą rozmowę, ale nie odniosę się do niej Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, jednak nie ma to doporwadzać do kłótni na forum Szkoda że się tak dzieje.

A co do wypowiedzi Hrithika, myślę podobnie do Jutrzenki, ponieważ uważa tylko niektóre z zagadnień Bollywoodu za przestarzałe. Może po filmie anglojęzycznych zobaczył jak inne filmy mogą wyglądać, bez wszystkich 'upiększeń' Może Jemu to się bardziej podoba, a może niedługo się znudzi i znów powie że jednak uroki Bolly, jak tancerze wyskakujący znikąd, i wszystkie inne dodatki nadal Mu się podobają
Według mnie po prostu spodobało mu się coś nowego To nic złego

Jak dla mnie to typowa wypowiedź, zapewne Szaruk, jak i inni wielcy aktorzy Bolly kiedyś to stwierdzili, ale możliwe że nie powiedzieli tego głośno Hrithik się odważył więc jestem pełna szacunku dla niego za tą wypowiedź!



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#62 2009-05-31 20:21:57

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

o rany dawno mnie nie było...a tu takie zamieszanie... apeluje o

#63 2009-05-31 20:36:43

Edzia12

Bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 400
Opis: Aaja nachle ;)
Aktorka: Madhuri Dixit i Rani Mukherjee
Aktor: Aamir Khan
Duet: Rani i Abhishek

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Popieram Beate, przestańcie się kłócić to do niczego nie prowadzi. Każdy ma prawo do własnego wypowiedzenia się, ale w sposób spokojny i beznerwowy

Offline

#64 2009-05-31 20:40:53

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

ale my już sie nie kłócimy!
przeczytaj posty wyżej!


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#65 2009-05-31 21:10:03

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Zgadzam się całkowicie z Irenką ! To po prostu była owocna dyskusja a nie kłótnia. To, że są jak w tym przypadku - mówiąc umownie - dwie grupy osób o odmiennym zdaniu, to nie znaczy, że się kłócą Kłótnia byłaby wtedy gdyby jedni drugim ubliżali, wyzywali od najgorszych itd Tu nic takiego nie było. Zresztą, wydaję mi się, że wszystkie osoby, które tak wielką lawiną wypowiedziały swoją głośna krytykę wobec wypowiedzi Hrithika mogły się domyśleć, że w końcu pojawi się ktoś, kto będzie miał jakieś kontrargumenty - no i tak się stało Szkoda tylko, że z grona wypowiadających się na początku osób tak naprawdę udział w naszej rozmowie wzięła tylko Irenka Innych albo w tym czasie już nie było, albo nie chcieli się wypowiadać A dopiero teraz apelujecie o to, żeby się nie kłócić - kiedy powtarzam, kłótni nie było. Poza tym, cała rozmowa zakończyła się dobrym humorem, była na tyle owocna, że nawet "poodmieniała nam życie" więc można ją oceniać w samych pozytywach.

No i jeszcze jedno - to jest Forum dyskusyjne a to znaczy, że mamy prowadzić dyskusje, no więc my właśnie to zrobiliśmy Zresztą, w taki sposób pokazujemy też co wiemy o naszych Ulubieńcach i posługujemy się argumentami a nie tylko pustymi słowami W moim więc odczuciu, powtórzę to raz jeszcze dyskusja była bardzo owocna

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#66 2009-05-31 21:21:17

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

I ja popieram Jutrzenkę bardzo, bardzo owocna dyskusja.
Ja wyciągłam z niej wnioski i mam nadzieję, że nasz nowy forumowicz także

Może dzięki temu obejdzie się  bez żadnych dziwnych komentarzy 

Nie chciałabym byc tutaj nie miła ale kolejny raz poprę Jutrzenkę, gdyż na pierwszej stronie postu cała lawina krytyki a do "owej owocnej" dyskusji brakło już argumentów? Szkoda Myślałam, że wiecej osób sie przyłączy... No cóż

Pomijając kilka drobnych, nieważnych incydentów dyskusja była wspaniała!

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-05-31 21:22:31)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#67 2009-05-31 21:36:41

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Siostro przykro mi że Cię zawiodłam ale sama wiesz najlepiej że ostatnio nie zaglądałam na nasze forum i chora byłam- cała gorąca dyskusja mnie ominęła... nie potrzebny mój przedostatni post... ok (zrozumiałam)...

#68 2009-05-31 21:40:22

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

ale nie nie zawiodłaś mnie
no co Ty
nie dałaś rady nic się nie stało (wiem,że chora jesteś)

Napisałam tutaj ogólnie o tym, ze szkoda ze nikt z osób na forum i śledzących temat nie włączył się do dyskusji na pewno było by ciekawiej


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#69 2009-05-31 21:45:24

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

z pewnością byłoby ciekawiej, postaram się następnym razem nie ominąć tak owocnej dyskusji i przedstawić swoje argumenty, a nie tylko "puste słowa" jak to wcześniej napisała Jutrzenka...

#70 2009-05-31 23:06:12

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania  nawet takie gwiazdy jak Hrithik czy SRK lub inni.SRK powiedział kiedyś o długości filmów to było ok, Hrithik  powiedział ,że uważa k kilka elementów kina Bolly za przestrzałe już  jest niedobry Moim zdaniem  miał prawo powiedziec o tym co Mu się podoba ,a co nie.

Offline

#71 2009-06-01 09:33:29

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

beti* napisał:

.SRK powiedział kiedyś o długości filmów to było ok

o tym nie słyszałam... a co powiedział ??? bo z wypowiedzi domyślam się że ZA DŁUGIE są filmy bolly - tu akurat się zgodzę, choć są piękne to tyłek boli od siedzenia

#72 2009-06-01 10:56:59

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Beato dobrze,się domyślasz chodzi właśnie o ich długośc ,o to że są za długie

Offline

#73 2009-06-01 13:21:45

Beata

Gość

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

beti* napisał:

Beato dobrze,się domyślasz chodzi właśnie o ich długośc ,o to że są za długie

no i miał rację kocham filmy bolly, ale są zdecydowanie za długie! czasami sceny (niezbyt ciekawe, lub dialogi zbyt długie) powinny być usuwane i film byłby o wiele krótszy i tyłek by nie bolał

#74 2009-06-01 14:34:38

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Anulka zagrał a SRK nie zagrał:) i nie zagra bo go nikt nie chce;)

Znów sie nie chce kłocić , ale nie ma sensu pisać w taki sposób jak ty piszesz. A skąd ty mozesz to wiedzieć że nikt go nie chce ??? I nie pisze tego dlatego że srk jest moim ulubionym aktorem , bo to samo mogłabym napisać o Saifie czy Salmanie. Twoja wypowiedź wg mnie była bardzo niegrzeczna. Koniec , bez komentarza.

Offline

#75 2009-06-01 14:47:17

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Oj jak bym wiedziała, że takie zażarte dyskusje wywołam tym news'em to nie wiem czy wstawiła bym go po raz drugi I od razu mówię, że nie wstawiałam go tu z jakichś prywatnych pobudek czy niechęci do Hrithik'a, którego bardzo lubię i szanuję.

Nie rozumiem tylko jednego. Przeczytałam wszystkie poprzednie posty, a w szczególności właśnie dyskusję pomiędzy irką i Jutrzenką i zauważyłam, że bez żadnego większego powodu zaczęły się porównania Hrithik'a i SRK, co jest dla mnie nie zrozumiałe.
A już najbardziej ne rozumiem Ciebie Jutrzenko. W pewnym miejscu (wybaczcie ale nie będę cytować bo po prostu nie chce mi się szukać - same najlepiej wiecie co piszecie ) napisałaś, że nie można porównywać obu aktorów, po czym sama przypuściłaś atak na SRK . I takie kłótnie o to, że SRK nie dostanie nigdy Oskara z pewnych powodów, czy chociażby wskazywanie, że Hrithik potrafi lepiej tańczyć są moim zdaniem bezcelowe i - bez obrazy - mam czasem wrażenie, że obie jesteście zaślepione przez swoich idoli

A odnosząc się do głównego tematu - także uważam, że nie powinno się przysłowiowo "łapać Hrithik'a za słówka". Rzeczywiście mówił tylko o niektórych aspektach Bollywood i mimo, że osobiście nie uważam tańców bolly za przestarzałe to nie mam zamiaru za to Hrithik'a znienawidzić.

Dla mnie - tak jak powiedziała milkaja - nie ma żadnych króli, książąt czy innych person w Bollywood i lubię wielu aktorów na tym samym poziomie, chociaż przyznaję, że SRK jest moim ulubionym - mimo to nie mam zamiaru go wywyższać ani bronić w każdej sytuacji i nie uważam, że zasługuje na miano Króla. Jest mi to obojętne. 

Żeby było jasne - nie mówię tego aby wywołać kłótnie i wiem, że rozmowa była już praktycznie zakończona. Jednak dopiero dzisiaj znalazłam chwilę czasu na forum i stwierdziłam, że muszę wyrazić swoje zdanie - mam nadzieję, że nikt mnie tu nie zabije

dwa posty niżej - sprostowanie


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#76 2009-06-01 17:46:11

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Olga chyba Jutrzenka nie atakowała SRK, a z tego co sobie przypominam robił to FanHrithika. To tak dla wyjaśnienia.

Natomiast szczerze powiedziawszy miałam ochotę wczoraj podsumować dyskusję stwierdzeniem, że tak właściwie to jest ona już nie na temat, bo ten news nie tyczył się Hrithika w porównaniu do SRK. Ale ponieważ dyskusja nabrała aż takiego rozmachu i czasem ciekawe argumenty padały to nie zamknęłyśmy jej wraz ze Svasti. Jednak myślę, że dalsze roztrząsanie tematu Hrithik-SRK nie ma większego sensu. News dotyczył czego innego i myślę, że już offtopicowej dyskusji w zupełności tu wystarczy. Zwłaszcza, że jak widać wzbudzała ona spore kontrowersje a kłótni na forum nie potrzebujemy.

Offline

#77 2009-06-01 18:13:57

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

milkaja napisał:

Olga chyba Jutrzenka nie atakowała SRK, a z tego co sobie przypominam robił to FanHrithika. To tak dla wyjaśnienia.

milkaja masz rację zmylił mnie fakt, że FanHrithika ma avatar taki jak Jutrzenka sygnaturę.
Jutrzenka zwracam honor


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#78 2009-06-01 22:46:43

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Halo halo, to ze "atakowałem" pana srk było powodem takim ze pan Hrithik został zaatakowany , 10 postów od góry do dołu było jaki to pan Hrithik jest zły i obrzydliwy itp.. tego jakoś nie widzicie? A ze JA wziąłem w obronę Hrithika to juz jakaś zbrodnia? Czy to forum jest tylko o srk? Nie można nic złego pisać o srk tylko o Hitriku? Jaka dyskryminacja...
To ze pisałem ze pan SRk pali papierosy to kłamstwo? To ze krzyczy tez kłamstwo? To ze nie ma czasu, to ze jest kłótliwy i konfliktowy to tez kłamstwo? To ze niby dostaje nagrody mtrv a nie dostaje to tez kłamstwa? I tak mogę wymieniać godzinami. To nie był atak ale FAKTY! Wiec prosze mnie tu nie oczerniać i nie pisać ze atakowałem srk , ja tylko przytaczałem fakty !


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#79 2009-06-01 23:18:20

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Halo halo, to ze "atakowałem" pana srk było powodem takim ze pan Hrithik został zaatakowany , 10 postów od góry do dołu było jaki to pan Hrithik jest zły i obrzydliwy itp.. tego jakoś nie widzicie? A ze JA wziąłem w obronę Hrithika to juz jakaś zbrodnia?

Całkowicie się zgadzam! O tym cały czas ja również starałam się przypomnieć podczas prowadzonej dyskusji. Raz jeszcze powtórzę - a to odnosi się zarówno do tego wątku jak i każdego innego - jeżeli ileś osób po kolei bezpodstawnie kogoś krytykuje, to zawsze należy się przygotować na to, że ktoś wreszcie na to zareaguje i zwróci uwagę, że ktoś bardzo nieobiektywnie osądzą drugą osobę. Tak było w tej sytuacji. Oczywiście, ktoś może uważać, że jaki jest sens prowadzenia takiej rozmowy, przecież jeden nie przekona drugiego do swojego Ulubieńca, ale to nie chodzi o przekonywanie, do tego, że my mamy polubić nie wiem jak bardzo SRK Wy Hrithika, tylko chodzi o zwrócenie uwagi na to, żeby bezpodstawnie kogoś nie krytykować.

Poza tym, wydaję mi się, że powinniśmy trochę zmienić styl podchodzenia do takich rozmów i przestać je oceniać w kategorii kłótni i ataku, bo gdyby chcieć tak ciągnąć ten temat, to można by najpierw stwierdzić, że zaczęło się od ataku na Hrithika. Ponownie uważam, że cała dyskusja skończyła się dobrze i bez żadnych nieporozumień, a chyba to jest najważniejsze.

FanHrithika napisał:

To nie był atak ale FAKTY!

A słowa te, z którymi także się zgadzam, niech będą podsumowaniem mojego posta i całego wątku

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#80 2009-06-02 14:17:35

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Należy tylko ubolewać nad faktem, że osoby z początku wątku nie włączyły się do dyskusji, bo to przecież one miały najwięcej do powiedzenia, prawda?  a nie IRKaaa która przecież nic na Hrithika nie mówiła, a jedynie zaczęła odpierać zarzuty pod adresem SRK


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#81 2009-06-02 15:19:19

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Svasti napisał:

] IRKaaa [/b]która przecież nic na Hrithika nie mówiła, a jedynie zaczęła odpierać zarzuty pod adresem SRK

Zgadzam sie. Nie chce być niemiła dla  FanHrithika  ale dlaczego wogóle zaczął pisać o srk ?? Przecież to nie o nim jest ten news ...... Sprawdziłam kto zaczął i to ty . Będzie news o srk gdzie on cos gada o boollywood  dzięki któremu jest przecież sławny , to popiszemy o nim.

I prosze mi u teraz nie naskakiwać na mnie bo ja pisze co chce.  To jest news cytu je o  Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe a nie " jaki to srk jest zły w oczach FanHrithika " .

Offline

#82 2009-06-02 15:54:32

FanHrithika

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 30

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Tos Anulka pojechla na całego! Bedziesz mi i innym kazała wręcz jak jakiś prezydent czy  Bóg, Ojciec czy Matka co mam pisać a czego nie? Ale masz tupet, dziewczyno.. trochę pokory i samoopanowania. Chyba nie czytałaś 80 postów w tym wątku!Albo moze inaczej jak skończysz gimnazjum albo przedszkole to zapraszam do poważnej dyskusji.


http://img192.imageshack.us/img192/9764/rtt.jpg

Offline

#83 2009-06-02 15:57:56

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

FanHrithika napisał:

Tos Anulka pojechla na całego! Bedziesz mi i innym kazała wręcz jak jakiś prezydent czy  Bóg, Ojciec czy Matka co mam pisać a czego nie? Ale masz tupet, dziewczyno.. trochę pokory i samoopanowania. Chyba nie czytałaś 80 postów w tym wątku!Albo moze inaczej jak skończysz gimnazjum albo przedszkole to zapraszam do poważnej dyskusji.

Chcesz sie poobrażać to na pw , a nie tutaj. Nie skomentuje tego , pisz na pw to odpowiem , ale wypraszam sobie głupie uwagi pod moim adresem. Pisałam ci przecież ze nie chce nikogo obrazić.

Offline

#84 2009-06-02 15:58:10

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

Skończcie już proszę, myślałam, że zostało już wszystko wyjasnione.
To się tyczy Was obojga.

edit:

I tak jak powiedziała Anulka jeśli macie jakies opinie do wyrażenia to na pw, a nuż dojdziecie do porozumienia.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#85 2009-06-02 15:58:12

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Hrithik uważa Bollywood za przestarzałe

A jednak wszystko zmierza do kłótni i nie widzę celu w tym, aby nadal ją kontynuować.
Wątek zostaje zamknięty


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora