Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-04-09 22:54:29

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Abhishek Bachchan propaguje znajomość raka na kampanii wyborczej

http://img15.imageshack.us/img15/9100/winndermeet018.jpg

Abhishek Bachchan propaguje uświadomienie czym jest choroba raka na kampanii wyborczej



Bollywoodzki aktor, Abhishek Bachchan brał udział w programie uświadamiającym czym jest zachorowanie na raka, odbywało się to wśród wyborców, przed najbliższa kampanią wyborczą.

“Mówiłem o istocie tego, że według statystyk z 250 milionów młodych wyborców w ostatnich wyborach 16% brało udział w głosowaniu. Uważam, ze to okropny wynik. Powinniśmy się trzymać tego, że chcemy zmiany i ulepszenia naszego zaangażowania. Poprzez poznanie wyników głosowania, możemy zacząć działać i przynieść zmianę. Sądzę, że każdy obywatel powinien wyjść z domu i zagłosować. To nasze pierworództwo.” powiedział.

Jak dodają reporterzy, Bachchan pracuje wraz z inną ważną Bollywoodzką gwiazdą nad krótkim filmem , który ma na celu zachęcić tych ludzi do głosowania, którzy jeszcze tego nie zrobili.

33-letni Bachchan pogratulował także sześciu kobietom z tysiąca, które przebyły 250 kilometrów z Bombaju do Lavasa 29 marca w zamierzeniu rozpowszechnienia znajomości czym jest rak.

“Uważam, że pierwszym i najważniejszym krokiem jest jest podniesienie znajomości tego czym jest ta choroba. Jeśli już mas tą świadomość, możesz wyjść i powiedzieć innym ludziom, że może być ona wcześnie wykryta i leczona. Ni ma wtedy powodów do obaw.” powiedział.

Abhishek powiedział także, że jest zaszczycony bycia częścią tego wydarzenia, ponieważ jak później dodał kocha takie kobiece organizacje, gdyż urodził się i dorastał w kobiecej rodzinie. Na prośbę kobiet Abhishek pokazał kilka kroków z piosenki "Gena Phool" z filmu Delhi-6.

Większość kobiet zostało zbadanych i są nieuleczalnie chore na raka piersi z powodu braku znajomości tej choroby.

Zjawisko występowania raka piersi jest zazwyczaj spowodowane szybkim tempem życia kobiet, który bierze nad nimi górę i nie mają czasu na zadbanie o siebie same, przez co zaniedbują swoje zdrowie.

Na całym świecie  jest około 11 milionów nowych zachorowań na raka , które są badane każdego roku a 7 milionów ludzi umiera z powodu tej straszliwej choroby.



Tłumaczenie: ewelina89

abhishekbachchan.pun.pl


Filmik z wydarzenia



Ostatnio edytowany przez ewelina89 (2009-04-09 22:55:50)


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#2 2009-04-12 18:12:26

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Abhishek Bachchan propaguje znajomość raka na kampanii wyborczej

To dobrze ze apeluje w tej sprawie. Tylu ludzi sie przecież boi pójść na badania , a nie wiadomo czy nie są chorzy ?? Przecież wtedy jest wieksza szansa...

A jeśli Abhi będzie apelował może choć kilka  tych osób przestanie sie bać ??

Offline

#3 2009-04-12 21:38:38

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Abhishek Bachchan propaguje znajomość raka na kampanii wyborczej

ja też popieram całkowitą słusznośc tej decyzji.
Myślę, że kampanie ze znanymi ludźmi pomagają i bardziej zachęcają do pójścia na badania, co jest na prawdę bardzo ważne!


PS.Te prawdziwe liczby na dole wątku mnie przerażają


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#4 2009-04-12 21:53:43

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Abhishek Bachchan propaguje znajomość raka na kampanii wyborczej

irkaaa:) napisał:

Myślę, że kampanie ze znanymi ludźmi pomagają i bardziej zachęcają do pójścia na badania, co jest na prawdę bardzo ważne!

Dokładnie.

Te liczby są naprawdę straszne.. aż szkoda, że prawdziwe...

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora