Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

#1 2009-04-06 23:08:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

http://www.kobieta.pl/typo3temp/pics/81a2a79db6.jpg



Naomi Campbell wystąpi w filmie... Bollywood. Supermodelka zachwyciła producentów podczas występu na gali Fashion For Relief w Bombaju. Teraz już na ich zaproszenie ma wrócić do Indii i wziąć udział w oficjalnym castingu. To kolejna „pozawybiegowa" działalność czarnoskórej piękności. Poprzednie raczej nie okazały się sukcesem...


Naomi Campbell wystąpi w filmie... Bollywood. Supermodelka zachwyciła producentów podczas występu na gali Fashion For Relief w Bombaju. Teraz już na ich zaproszenie ma wrócić do Indii i wziąć udział w oficjalnym castingu. To kolejna „pozawybiegowa" działalność czarnoskórej piękności. Poprzednie raczej nie okazały się sukcesem...

Naomi próbowała zostać piosenkarką. W 1995 roku wydała nawet album „Baby Woman". Okazał się on jednak klapą. „Muszę przyznać, że nie jestem specjalnie uzdolniona w tym kierunku. Ale zrobiłam jeden teledysk, do piosenki „La-La-La Love Song", który był utrzymany w stylu Bollywood. Może to ich do mnie przekonało?" - pytała. Na pewno nie była to praca Naomi w charakterze reportera. Zrobiła wywiad z prezydentem Wenezueli Hugo Chavezem. W planach miała też spotkanie z Fidelem Castro, ale nic z nich nie wyszło. Komentatorzy przyznali, że materiał, który powstał ze spotkania z dyktatorem w małym stopniu przypominał dziennikarską pracę i odradzili modelce ten kierunek. „Niech zajmie się tym co robi najlepiej, modą" - tłumaczył anonimowo reporter New York Timesa. Jeżeli Naomi nie będzie musiała śpiewać w indyjskiej produkcji, już teraz można obstawiać, że odniesie ona sukces. Sama „aktorka" jest już zachwycona czekającą ją perspektywą. „Uwielbiam tutejsze ciuchy. Sari to naprawdę piękna rzecz dla kobiety. Nie mogę doczekać się, kiedy założę ją na planie" - mówiła.
źródło

Powiem tyle - nie wiem jak Wy, ale ja jestem przerażona Nie przepadam za nią i jeszcze Ona w Bollywood??? Tylko jej tam brakowało. Mam nadzieję, że to jedynie zwykła plotka

Offline

#2 2009-04-07 07:46:06

Beata

Gość

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

no...nie... :(coraz więcej holly pcha się do bollywood'u:[ - nie podoba mi się to powariowali .?.

mam nadzieje, że to tylko plotka!!!

#3 2009-04-07 21:21:23

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

jakoś mi ona nie pasuje..
nawet w holly a co dopiero bolly. ..


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

#4 2009-04-08 08:32:55

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

No mam nadzieję, że to jednak nie dojdzie do skutku


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

#5 2009-04-08 14:56:09

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

Beata napisał:

no...nie... :(coraz więcej holly pcha się do bollywood'u:[ - nie podoba mi się to powariowali .?.

mam nadzieje, że to tylko plotka!!!

zgadzam sie!
czy oni zwariowali?
maja swoje holly to co jeszcze szukaja w bolly?

czyżby aż tak bardzo pragneła większej sławy?


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#6 2009-04-08 18:48:18

Edzia12

Bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 400
Opis: Aaja nachle ;)
Aktorka: Madhuri Dixit i Rani Mukherjee
Aktor: Aamir Khan
Duet: Rani i Abhishek

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

Beata napisał:

no...nie... :(coraz więcej holly pcha się do bollywood'u:[ - nie podoba mi się to powariowali .?.

mam nadzieje, że to tylko plotka!!!

Masz rację, coraz więcej jest tu gwiazd z holly. Kayile Minoge, Nicole Kidman(co prawda w reklamie) i jeszcze ona?

Offline

#7 2009-04-11 11:14:35

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

Edzia12 napisał:

Beata napisał:

no...nie... :(coraz więcej holly pcha się do bollywood'u:[ - nie podoba mi się to powariowali .?.

mam nadzieje, że to tylko plotka!!!

Masz rację, coraz więcej jest tu gwiazd z holly. Kayile Minoge, Nicole Kidman(co prawda w reklamie) i jeszcze ona?

Święta racja. Trochę za dużo już tych zagranicznych gwiazd w bollywood. Zbyt dużej sławy to oni tam nie zdobędą. Bo  przecież jak tak dalej pójdzie to bollywood przestanie być bollywoodem, miejmy nadzieje że przystopują z tymi pomysłami


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#8 2009-04-11 13:25:15

Beata

Gość

Re: Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?

mkajol73 masz racje, jak tak dalej będzie, to bolly, przestanie być bolly

sio! sio! sio! uciekać z bolly, wszelkie gwiazdy i gwiazdeczki holly!
a....kysz!!! nie chce Was tam widzieć!!! jasne... ? ? ?

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Naomi Campbell zadebiutuje w Bollywood ?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora