Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-29 13:12:56

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Skóra kocha czekoladę.

Czekolada to wspaniały kosmetyk, który nie tylko relaksuje i upiększa ciało, ale co najciekawsze... wysmukla!

Kremy, balsamy, peelingi, olejki do kąpieli, a nawet pomadki do ust. Wszystkie te kosmetyki znajdziemy o zapachu czekolady, bowiem to prawdziwy hit w kosmetyce! Preparaty czekoladowe często występują z dodatkiem mleka, cynamonu lub wanilii, a te z kolei, mają zbawienny wpływ na zmęczoną i przesuszoną skórę. Co więcej, zazwyczaj są niedrogie.

Czekoladowe kosmetyki różnią się oczywiście składnikiem od tabliczki czekolady. Również zawierają miazgę kakaową wymieszaną z oliwą oraz olejek migdałowy. Często znajdziemy w nich również aromatyczne przyprawy jak chilli lub goździki.
Aby dopieścić skórę i zmysły czekoladowymi kosmetykami nie musisz korzystać z salonów odnowy biologicznej. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne zrobisz w swoim domowym SPA.
Do wanny wlej kilka kropel olejku kakaowego i umyj ciało czekoladowym żelem pod prysznic. Cóż za słodka uczta! Peeling rób raz-dwa razy w tygodniu. Warte wypróbowania są również balsamy do ciała, a nawet odżywki do włosów, które dodadzą blasku.


http://www.stylistka.pl/images/article/1835/15767_w525.jpg

Czekoladowe właściwości

Ujędrnianie

Zawarta w ziarnach kakaowca kofeina oczyszcza skórę z toksyn, działa wyszczuplająco i antycellulitowo. Zawiera również wiele żelaza, cynku, magnezu i wapnia, które przyspieszają krążenie krwi w organizmie. Czekolada zmniejsza też dzięki temu wszelkie obrzęki na skórze.

Nawilżanie

Właściwości kakaowca są silnie nawilżające i regenerujące. Błyskawicznie się rozsmarowuje i uelastycznia skórę, pozostawiając na niej cienki film.

Odmładzanie

Kakaowiec zawiera także flawonoidy, które opóźniają procesy starzenia i neutralizują działanie wolnych rodników.

Energia

Intensywny zapach ziaren kakaowca sprawia, że wzrasta nam poziom serotoniny, która potocznie nazywana jest hormonem szczęścia. Wystarczy, że tylko otworzymy słoik z czekoladowym kremem, a nasz nastrój od razu będzie lepszy!

Sam zapach czekolady poprawia nastrój, a co dopiero zabieg na ciało!  Realaks dla ciała i psychiki za 170 zł

Offline

#2 2009-03-29 13:37:44

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Skóra kocha czekoladę.

A więc to dlatego jest tyle czekoladowych kosmetyków! Zawsze myślałam że to tylko tak dla zapachu, a tu proszę ile zastosowań!
Poza tym - chyba się skuszę na kupienie szamponu czekoladowego musi świetnie pachnieć, i do tego bardzo dobry wpływ na strukturę włosów!



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#3 2009-03-29 13:52:27

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Skóra kocha czekoladę.

Nie tylko skóra kocha czekolade ;] A co do zabiegu - czekolady mi szkoda by było

Offline

#4 2009-03-29 14:01:59

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Skóra kocha czekoladę.

Sanjula napisał:

A więc to dlatego jest tyle czekoladowych kosmetyków! Zawsze myślałam że to tylko tak dla zapachu, a tu proszę ile zastosowań!
Poza tym - chyba się skuszę na kupienie szamponu czekoladowego musi świetnie pachnieć, i do tego bardzo dobry wpływ na strukturę włosów!

Sanjula kup sobie kup ... mówie ci super zapach a w dodatku po umyciu włosy są miekkie i się dobrze układają Sprawdziłam na swoich włosach
Na początku myślałam że to taki żart z tym szamponem ... myślałam, że czekoladę wlewają do środka a potem tym się włosy myje ale po dłuższym stwierdzeniu doszłam do wniosku że gdyby się miało myć włosy czekoladą to by potem te włosy wyglądały tak jak wyglądały jak u czarownicy ... posklejane no i masakra !!!

Offline

#5 2009-03-29 19:16:32

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Skóra kocha czekoladę.

Sanjula kupuj!
ja także sprawdziłam na własnych włosach
rewelacyjny jest

I Olejek kakaowy też testowałam
I powiem że nie chciało mi się z wanny wychodzić


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#6 2009-03-30 08:45:03

Beata

Gość

Re: Skóra kocha czekoladę.

najila napisał:

A co do zabiegu - czekolady mi szkoda by było

mnie również      

uwielbiam czekoladę ostatnio kupiłam miętową - nowość, bardzo dobra, ale najlepsza jest mleczna

#7 2009-03-30 18:36:23

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Skóra kocha czekoladę.

o tak miętowa jest super ale bardzo lubię białą z lentilkami

Ale to dobrze że coś tak pysznego jak czekolada ujędrnia i nawilża i ba! nawet odmładza


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#8 2009-04-06 21:06:24

Amiya

Robi postęp

7725545
Skąd: Kamień k. Wrocławia
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 359
Opis: Niestety brak czasu ....
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Edward&Bella

Re: Skóra kocha czekoladę.

Jak tak polecacie ten czekoladowy szampon to muszę go wypróbować. Bo napewno pachnie nieziemsko .... ach jak ja uwielbiam czekolade


http://www.fothost.pl/upload/09/07/331b38c0.png
" Jestem pragnieniem mieszkającym w kobiecym sercu. Oto czym jestem. " Shah Rukh Khan

Offline

#9 2009-07-29 22:29:22

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Skóra kocha czekoladę.

Szkoda,że tylko kosmetyki z czekolady pomagają skórze i włosom. Ja uwielbiam jeść czekoladę, więc upiększam się od środka.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora