Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-27 12:04:03

RJaane

Gość

Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

http://3.bp.blogspot.com/_TiCO8op_NpI/S1Vq1FtzO-I/AAAAAAAACRE/BWkHzg1-zVw/s320/Madhuri+Dixit+Chosen+Over+Aishwarya+Rai.jpg
Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.


Aishwarya Rai, która jest znana ze swoich etycznych i nieugiętych decyzji, jeszcze raz sprawiła, że jesteśmy z niej dumni.
Aktorka odmówiła ostatnio zostania twarzą międzynarodowej firmy kosmetycznej w reklamie kremu rozjaśniającego cerę. Powodem odmowy było to, że nie chce reklamować kremu rozjaśniającego w kraju, który opanowała obsesja jasnej skóry.

Kiedy Aishwarya odmówiła, firma zaproponowała kontrakt Sonam Kapoor. Teraz Sonam przedstawiana jest jako młoda twarz przemysłu kosmetycznego. W tym świetle Aishwarya może być postrzegana jako stara twarz.

Jednakże nie ma to nic wspólnego z wiekiem.

Nasze źródło wyjaśnia:

"Chodziło o to, że był to właśnie krem rozjaśniający. Aishwarya powiedziała, że nie chce promować tego kremu, zwłaszcza w Indiach, gdzie kolor skóry jest wielką sprawą. Nigdy nie będzie reklamować produktu, który dyskryminuje na podstawie koloru skóry. Nasze społeczeństwo jest pełne uprzedzeń i Ash zrobi wszystko, żeby je ograniczyć."

"Kiedy Ash odmówiła, firma zwróciła się do Sonam. Potrzebowali indyjskiej twarzy do tej reklamy i Sonam była idealnym wyborem."

Aishwarya odmówiła komentarzy, ponieważ jest związana kontraktem.Ale w związku z jej reakcją źródło dodaje:

"Takie historie rzadko ją poruszają. Aishwarya kieruje się przede wszystkim etyką. Nie reklamuje produktów, jeżeli w nie nie wierzy. Ostatnio proponowano jej fortunę za zastąpienie Rani Mukherjee w reklamie popularnego repelentu przeciwko komarom, ale odrzuciła ofertę."



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

#2 2008-12-27 13:42:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

I bardzo dobrze, że nie jest gotowa na wszystko tylko dla kasy. Zresztą chyba ma jej wystarczająco wiele by nie musiała robić czegoś do czego nie ma przekonania. Najważniejsze to dobrze czuć się ze samym sobą a jak ktoś może się dobrze czuć, jeśli robi coś co uważa za niewłaściwe?

Offline

#3 2008-12-27 15:42:17

 Palcia

Bywalec

12756685
Skąd: BD/Zkp
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 546
Opis: "Jaane Kyun Dil Jaanta Hai.."
Aktorka: Rani, Amrita, Priyanka
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid Kapor
Duet: Abhi i Jasiek xP
WWW

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Ash jesteśmy z ciebie dumni!! Dobrze że nie wzieła w tym udziału! Bo świadczyłoby to pewnie że zrobiła to tylko dla kasy

Offline

#4 2008-12-27 15:44:12

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Decyzja o rezygnacji z reklamowania kremu rozjaśniającego skórę jest dość zrozumiała. Dla nas być może taki krem to tylko jeden kosmetyk więcej, ale w Indiach jest to pewnie inaczej postrzegane. Skoro Aishwarya uważa, że w jej mniemaniu jest to niewłaściwie, to dobrze, że odmówiła reklamowania tego produktu.

Jeśli chodzi o ten krem, to wydaję mi się, że kiedyś kosmetyk rozjaśniający skórę reklamował Shahrukh. Sonam też nie odrzuciła tej reklamy, więc widać, że nastawienie do tego produktu jest jednak indywidualną sprawą

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#5 2008-12-27 19:52:20

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

i dobrze, przeciez tam to przesada... jak sie dziecko ciemne rodzi to od razu rodzice zalamani a jak dziewczynka to calkiem...
mi sie tam ciemne cery podobaja


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#6 2008-12-27 22:11:47

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Nie wiem co o tym myśleć. Być może chodziło jej naprawdę o dyskryminację, a może o to żeby tylko wyjść na taką... Nie wiem. Najpierw nie znosiłam Aishwaryi, potem ja lubiłam, a teraz mam do niej mieszane uczucia, więc nie wiem nawet co sądzić na temat jej poczynań.

Offline

#7 2008-12-27 22:58:42

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

To dobrze, że nie chce polecać tego produktu do którego sama nie jest do końca przekonana. Bo sama nie chciałaby używać takiego kremu, jest hinduską a kolor skóry jest dla niej ważny i jest jedną z cech charakterystycznych Hindusów. Nie chce, nie poleca .


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#8 2008-12-28 15:33:59

 dijan_Roksia

Dobry dyskutant

9945232
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 1210
Opis: ...:::Sanam Yuva:::...
Aktorka: RaNi, PrIyAnKa, KaJoL & PrEiTy
Aktor: SrK, SaIf & ZaYeD

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Myślę, że Aish dobrze zrobiła, bo skoro nie jest za ideą rozjaśniania twarzy i tego nie chce reklamować to jest w porządku zarówno wobec siebie jak i innych a przede wszystkim sądzę, że postąpiła szczerze i nie chce nikogo okłamywać. A co do tego rozjaśniania twarzy to jak widzicie nikomu się nie dogodzi. Dla mnie to wydaje się może trochę dziwne ale inni również postępują podobnie. My jako osoby o jasnej karnacji chcemy mieć ciemną zaś Ci o ciemnej chcą mieć jaśniejszą. I podobnie jest ze wszystkim. To tak po za tematem


http://img50.imageshack.us/img50/1919/sygnaturka.jpg

Offline

#9 2008-12-28 16:25:22

RJaane

Gość

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Tak, to prawda, dijan_Roksia Wiele osób chce po prostu wyglądać inaczej niż wygląda i to jest fakt znany powszechnie Mnie by się chyba ten krem rozjaśniający przydał, bo nawet w środku zimy wyglądam jakbym znad ciepłego morza wróciła. A w lecie to w ogóle tylko oczy mi się świecą. Zawsze mówię, że jak włosy do pasa zapuszczę i założę sari (dzięki świetnym instrukcjom Qausain ) w Indiach mnie od miejscowych kobiet nie odróżnią
A wracając do tematu: Aishwarya robi to, co uważa za słuszne Jeżeli nie chce reklamować tego produktu, to jej wola. Jej motywacja jest jak najbardziej właściwa. Chciałoby się tylko, żeby jeszcze w jakiś inny sposób te swoje  poglądy zamanifestowała. Może w jakiejś kampanii społecznej? Być może jednak już to zrobiła, a ja jestem tego faktu nieświadoma. W każdym razie decyzję Ash rozumiem i przy tej argumentacji oczywiście popieram

#10 2008-12-28 19:00:25

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Brawo AsH !!! Jestem z ciebie dumna !!! Dobrze że tak zrobiła bo wszyscy wiemy że w Indiach kolor skóry jest bardzo ważny i dla niektórych świadczy o człowieku ( nmie popieram bo to nie ma nic wspólnego ) !

Offline

#11 2009-01-01 14:33:20

agusia12

Wkręca się

8788463
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 102

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Aish jest bardzo mądra, jest po prostu wspaniała i za to ją kochamy


http://img105.imageshack.us/img105/340/18419573gj5.jpg

Offline

#12 2009-01-01 18:36:40

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Aishwarya Rai jest przeciwna dyskryminacji.

Krem rozjaśniający?? że tak zapytam po co ktoś chce być jaśniejszy?? koloryzujący to ja jeszcze rozumiem...
Ash należy się pochwała za to, że jeśli z czymś się nie zgadza to to mówi i nie chce tego reklamować. Ma swoje poglądy, których się trzyma i nie leci na kasę z tego płynącą. Bardzo dobrze i nie ma sie co dziwić, że odmówiła.


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora