Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-07 22:50:01

RJaane

Gość

Kto jest ideałem w Bollywood?

Shah Rukh Khan może być Królem Bollywood, ale jeżeli chodzi o zdrowie to Salman przewodzi.

Salman Khan został wybrany wzorem zdrowia nr 1 w kategorii ludzie rozrywki w jedynej w swoim rodzaju ankiecie przeprowadzonej przez magazyn "Complete Wellbeing".

Ankieta została przeprowadzona w celu określenia indyjskich wzorów w zakresie zdrowia i szczęścia wśród ludzi biznesu, rozrywki, sportu i polityki. Mężczyźni i kobiety między 25 a 45 rokiem życia w ośmiu metropoliach zostali zapytani kto wg nich najlepiej uosabia właśnie zdrowie i szczęście.

http://img178.imageshack.us/img178/9232/salmankhansa8.jpg


Salman Khan



W kategorii ludzie rozrywki symbolem zdrowia został wybrany Salman Khan z 26% głosów, Shah Rukh Khan zajął 2 miejsce z wynikiem 24% głosów. Opinia publiczna wskazała też na Amitabha Bachchana, a nie Hrithika Roshana czy Akshaya Kumara i to Big B. właśnie został wzorem zdrowia nr 3.
Aishwarya Rai Bachchan otrzymała maksimum głosów w swoim rodzinnym Bengalure, Abhishek Bachchan jest ideałem zdrowia w Ahmedabad. Tam także oddano wiele głosów na Ajaya Devgana i Katrinę Kaif.
Fantastyczna forma Johna Abrahama nie wydaje sie być inspiracją dla wielu Hindusów, ponieważ zajął 10 miejsce z 4% głosów.
Chociaż nie udało mu się dostać do pierwszej dziesiątki, Suniel Shetty cieszy się dużą popularnością w Delhi.

http://img186.imageshack.us/img186/7031/shahrukh1zu1.jpg


Shah Rukh Khan



Trzy główne wzory szczęścia ze świata rozrywki są takie same jak w poprzednim rankingu, z wyjątkiem tego, że Shah Rukh strącił Salmana z pierwszej pozycji. Amitabh Bachchan pozostaje na 3 miejscu. Na czwartej pozycji jest Akshay Kumar i tylko 1% głosów zabrakło mu do miejsca na podium.

Hrithik Roshan i Aishwarya Rai Bachchan dzielą miejsce 9 z 5% głosów każde.

____________________________

Źródło: oneindia.in  by RJaane

#2 2008-12-08 21:48:20

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

o jaaaa jakie rankingi robia hihihi masakra
a tak naprawde nikt nie wie co w nich w srodku siedzi...


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#3 2008-12-08 21:51:02

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Ojej Ja myślałam, że mój kochany Hrithik zajmie I miejsce, bo jakie inne mógłby zająć po takich skokach i takiej kondycji, jaką widziałam u Niego w "Krrishu" A tu się okazało, że jest na 9 pozycji Ale to nic, wystąpi w "Krrish 2" i wtedy na pewno awansuje na I miejsce

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#4 2008-12-09 00:12:49

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Oj szkoda,że SRK nie zajął 1miejsca ,według mnie jego kondycja jest na 10 ,2 miejsce też może byc ale 1 brzmi lepiej

Offline

#5 2008-12-09 20:56:29

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Hahaha ten ranking to cóż wg. mnie jakaś pomyłka, bo jeżeli wzorem zdrowia mają być osoby ze względu tylko na to jak są umięśnione to cóż, chyba nazwy ktoś pomylił   A SRK w ogóle moim zdaniem powinien ze względu na papierosy zająć raczej jedno z ostatnich miejsc Ponadto jego inne problemy zdrowotne też raczej nie sprzyjają temu, żeby zajmował miejsce w czołówce. No cóż nie po raz pierwszy i nie ostatni ludzie mnie zadziwiają.

Offline

#6 2008-12-09 22:40:17

RJaane

Gość

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Cóż, milkaja, ludzie głosują w sposób nieprzewidywalny Lubią kogoś, cenią i głosują, choć może niekoniecznie ma to wiele wspólnego z realiami. Ja bym np na Salmana w żadnym rankingu nie zagłosowała, bo jakoś go wcale nie lubię
Myślę, że Sharu zajął drugie miejsce przez te papierosy właśnie, w których ja nadal nic złego zobaczyć nie potrafię. Tak mam i raczej mi nie przejdzie Z formą Shah Rukha wszystko w porządku, na niego nie ma mocnych!
Za to wśród "szczęściarzy" króluje właściwa osoba Sharu jawi się jako wzór szczęścia i wcale się temu nie dziwię. Z zewnątrz wygląda jakby był dzieckiem szczęścia i chociaż swoje problemy ma na pewno, to jego wizerunek w tym względzie pozostanie raczej jednoznaczny
Cieszy mnie wysokie miejsce pana Bachchana Numer 3 w tym wieku to naprawdę świetny wynik, zwłaszcza jeżeli chodzi o zdrowie

#7 2008-12-09 23:37:28

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Ja też się dziwię że Salman wylądował na pierwszej pozycji bo ja mam do niego taki sam stosunek jak RJaane a może i lepszy
Jakbym brała udział w tym głosowaniu to też na 100% zagłosowałabym na Szaruka mimo że to z logiką nie ma nic wspólnego ale to moje serce dokonało by wyboru
Amitabh jest super nie dość że okazał się "zdrowszy" od młodszych kolegów to jeszcze i prześcignął własnego syna

Offline

#8 2008-12-10 20:33:21

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

Salman ideałem?? No może jeśli chodzi o zdrowie, bo tak to z nim kojarzy mi się jak rozjeżdża wszystko i wszystkich

Ale jeśli chodzi o zdrowie to raczej się powinno zgadzać Nie muszę chyba więcej pisać, bo wyżej wszystko dziewczyny wyjaśniły

Offline

#9 2008-12-16 16:51:23

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Kto jest ideałem w Bollywood?

mirka napisał:

Ja też się dziwię że Salman wylądował na pierwszej pozycji bo ja mam do niego taki sam stosunek jak RJaane a może i lepszy
Jakbym brała udział w tym głosowaniu to też na 100% zagłosowałabym na Szaruka mimo że to z logiką nie ma nic wspólnego ale to moje serce dokonało by wyboru
Amitabh jest super nie dość że okazał się "zdrowszy" od młodszych kolegów to jeszcze i prześcignął własnego syna

To samo chciałam napisać !! My,ludzie już tak mamy że głosujemy na kogoś kogo lubimy chociaż nie zawsze tak powinno być !! Ale z tego co wiem Salman jest bardziej lubiany w Indiach niz Polsce wię jego fani dali czadu :-)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora