Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-09-13 11:24:08

Anju

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 44

Poznań - kurs tańca filmowego Bollywood (wrzesień 2010)

Agencja Twórcza OLE! zaprasza Panie na kurs tańca filmowego bollywood dla początkujących we wtorki na godz. 20.00-21.30

Motywem przewodnim kursu obok nauki tańca będzie uwolnienie się od napięć i stresu dnia codziennego, pogłębienie oddechu i wyzwolenie więcej radości życia!
Kurs tańca filmowego bollywood dla początkujących obejmie 10 spotkań.   W programie nauka choreografii inspirowanych tańcem z filmowych hitów bollywood, elementów tańca bharat natyam, bhangra, bellydance i tańca współczesnego.

Bollywood dance
Aktualnie to jeden z najbardziej radosnych i ekspresyjnych tańców filmowych na świecie. Dynamika, energia, zmysłowy urzekający ruch przyczyniły się do ogromnej popularności tego tańca w szkołach tańca w Europie i Stanach Zjednoczonych.  Bollywood dance czyli hinduski taniec filmowy oparty jest z reguły na elementach tańca Bharata natyam, Kathak czy emocjonalnym tańcu ludowym Bhangra, tańcu orientalnym i tańcu współczesnym.
W filmach hinduskich taniec wykorzystuje się w celu opowiedzenia historii, wyrażania uczuć bohaterów. Emocje w treści piosenek wyrażane są w ruchach tanecznych, pozach, gestach, mimice i spojrzeniu..
Zapraszamy wszystkich tych którzy oprócz poprawienia kondycji w tym energetycznym tańcu chcą się też wspaniale bawić.

Kurs prowadzi:
Kasia Komin - tańczę od dziecka taniec towarzyski i współczesny, jestem właścicielką i pomysłodawczynią Agencji Twórczej OLE! integrującej ludzi poprzez taniec. Ostatnie lata uczę się u wielu tancerek tańca orientalnego oraz indyjskiego tańca filmowego bollywood, który najbardziej porwał i zafascynował mnie swoją energią i wyrażaniem radości życia. Tańca indyjskiego bollywood oraz tańca bharatnatyam uczyłam się u Rady Żivković i jej zawdzięczam piękną przygodę z tym tańcem. Na zajęciach, które prowadzę od 2 lat staram się przekazywać wiedzę ucząc jednocześnie świadomości ciała, z uwagą na swobodny i głęboki oddech, który pomaga akceptować w pełni każdy kolejny ruch. Organizując typowo kobiece tańce moją misją jest działanie wspierające kobiety w akceptacji siebie takie jakie są TU i TERAZ. Pomaga mi w tym wiedza uzyskana na rocznym stażu psychoterapii gestalt z pracą z ciałem i praca nad własnym rozwojem psychofizycznym. Korzystam również z takich form ruchu jak hatha joga i kundalini joga, ostatnie dwa lata uczyłam się również salsy cubany. Inspiruję uczestniczki do prezentowania się w tańcu przed widownią, dzięki temu mają okazję przejść swój lęk i podzielić się radością życia jaką mają w sobie. Na zajęciach bollywood uczę również elementów tańca brzucha. Prowadzę animacje taneczne bollywood na imprezach i wieczorach panieńskich.

Strój na zajęcia:
swobodny nie krepujący ruchów: na stopy: skarpetki baletki lub boso. Częstym ubraniem używanym przez uczestniczki zajęć są długie, szerokie, kolorowe spódnice lub salwar - długie luźne spodnie, choli - krótkie bluzeczki, przewieszone przez ramię chusty (duppatta) dla podkreślenia filmowego charakteru tańca i radosnej zabawy.

Miejsce: Św. Marcin 30, NAD KINEM MUZA, Poznań
Cena: 180 zł kurs obejmuje 10 spotkań, pojedyncze zajęcia 25 zł

Zgłoszenia:
biuro@taniec-ole.pl
www.taniec-ole.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata gotówką lub na konto:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza Ole!
Ul. Horacego 3/4
60-461 Poznań
Tyt. Bollywood dla początkujących

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora