Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-07-10 12:59:59

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Bebo i Kat ignorują się

Bebo i Kat ignorują się


http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2010/07/kareena-and-katrina_123.jpg



Bollywood bardziej niż pole bitwy jest miejscem dla wojen i rywalizacji. Zawsze jest coś odrażającego i napiętego pomiędzy niektórymi gwiazdami.

Ostatnio dużo mówi się o wojnie miedzy 'Bollywoods hottie' - Bebo i księżniczką Bollywood - Kat.
Tak! Mówimy tu o Kareenie Kapoor i Katrinie Kaif.


Całkiem niedawno obie aktorki kręciły swoje filmy w tym samym miejscu, ale ignorowany siebie.

Historia pokazuje, że w Bollywood, zimne wojny mogą przerodzić się w gorące wojny.




źródło
Mishti

Offline

#2 2010-07-10 14:23:09

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Re: Bebo i Kat ignorują się

Plotka , one nic do siebie nie mają, jak już co to nie miały czasu żeby się sobą zainteresować , czemu miały by się ignorować ???
Kat jest dosyć poważna , raczej z tego co mówi nie bywa zazdrosna , więc .... a Kareena jej nic nie zrobiła.
Jeszcze niedawno chyba w czerwcu zeszłego roku było faktem że Bips ignoruje Kat i ona to potwierdziła że ona się do niej nie odzywa ale Kat nie wie dlaczego , bo według niej Bipasha jets fajną , słodką kobietą ?
O co miały by byc te wszystkie wojny ????
Wątpie żeby wszystkie te aktorki były aż tak głupie i o siebie zazdrosne.
A jeśli nie czują się pewnie w branży czy w swoich zwiazkach , to napewno nie rozwiązuje się tego w ten sposób, a nie słyszałam żeby Kareena sie kręciła wokół Salmana .

Offline

#3 2010-07-10 14:44:40

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Bebo i Kat ignorują się

Wielokrotnie czytałam, że obie Panie nie bardzo się lubią. I tutaj nie chodzi o ich związki.. tylko własnie o aktorstwo.
To show biznes a w nim nie łatwo o przyjaźń między dwoma aktorkami, czy aktorami... Jedna może zazdrościć drugiej sukcesu jej filmu i takich tam. A ostatnio Katrina zaczęła odnosić większe sukcesy i padały już porównania jej do Kareeny.. może Bebo nie po nosie, że ją do Kat porównują? Ja nie wiem.. nikt nie wie, jak jest naprawdę, tylko obie Panie.

Offline

#4 2010-07-10 15:56:53

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Bebo i Kat ignorują się

Jakbym była na miejscu Katriny to bym nie chciała być do nikogo porównywana, tylko być sobą po prostu... grać po swojemu i zachowywać się po swojemu... A co do tego czy się nie lubią to nie wiem, więc nie wypowiadam się na ten temat Powiem tylko że Kareena bardzo staro wyszła na tym zdjęciu


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#5 2010-07-10 16:30:35

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Bebo i Kat ignorują się

Chandramukhi napisał:

Jakbym była na miejscu Katriny to bym nie chciała być do nikogo porównywana, tylko być sobą po prostu... grać po swojemu i zachowywać się po swojemu...

Ja takze. Zresztą to samo jakbym była na miejscu Kareeny. Nie bardzo odpowiadało by mi to, że porównują do mnie jaką inną aktorkę.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora