Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-06-30 19:20:38

 Bebo0708

Wkręca się

24423759
Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 109
Punkty: +4
Opis: I love Bollywood!!!
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Juhi Chawla & Shah Rukh Khan

Aishwarya jest wspraciem i dumą Abhisheka.

Aishwarya jest wspraciem i dumą Abhisheka.
http://img716.imageshack.us/img716/5320/aishwaryaandabhishek.jpg




Abhishek i Aishwarya Bachchan są w związku małżeńskim od ponad trzech lat, a ich wzajemna miłość rośnie w siłę każdego dnia, co zresztą bardzo dobrze widać. Abhishek jest bardzo szczęśliwy mając u boku żonę, która zawsze go wspiera i zachęca do wszystkiego.

"Aishwarya jest bardzo pomocna i potrafi zachęcić do działania. Dodatkowo jest osobą, która podchodzi do wszystkiego bardzo racjonalnie, nie bierze wszystkiego do serca." - mówi Abhishek

"Ludzie pytają mnie, czy zmieniłem się od czasu kiedy jestem żonaty, a ja po prostu wtedy im odpowiadam: Dlaczego miałbym się zmienić ? Aishwarya kocha mnie takiego jakim jestem, a ja poślubiłem ją ponieważ kocham ją za to jaka ona jest. Dlaczego więc w ogóle uważacie, że powinienem się zmienić ?" - dodaje

Zarówno przed jak i po ślubie, krążyły pogłoski, że Aishwarya przestanie grać w filmach, ponieważ mężatki nie mają na to czasu. W przypadku młodej Pani Bachchan takie przypuszczenia okazały się zbędne, ponieważ Aishwarya robi ogromne postępy w swojej karierze. Aktorka złamała również tabu, mówiące, że mężatki nie są mile widziane w przemyśle filmowym. Abhishek jest bardzo zadowolony z postępu kariery swojej żony.

"Czuję się świetnie mówiąc o osiągnięciach Aishwaryi, jestem z niej bardzo dumny. Nie mówię tego tylko dlatego, że ją uwielbiam, ale również dlatego, że wiem, że naprawdę na to zasługuje."- powiedział

"Cieszę się, że żona złamała przekonanie o tym, że kobiety nie mogą pracować po ślubie. Dlaczego mamy myśleć wstecz ? Jeżeli Ash chce pracować, a jej fani również tego chcą to decyzja należy do niej. W czym jest ludzki problem ? Jako mąż bardzo cieszę się z tego, że tak dobrze sobie radzi. Myślę, że obecnie lepiej wykonuje swoją pracę." - powiedział Abhishek

Przypominamy, że niedawno para pozowała dla magazynu "Vogue".




[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Bebo0708 (2010-06-30 19:27:47)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora