Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-03-22 10:46:48

AnitaTomana

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 1

Zajęcia z Bollywood Dance w Krakowie

Centrum Sportu i Szkoła Sztuk Walki IRBIS zapraszają na:

Zajęcia z Bollywood dance z Anitą Tomana dla początkujących i średnio zaawansowanych

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od godziny 20.15 do 21.10. Na każdych zajęciach uczyć będziemy się innej choreografii do największych hitów z Bollywood dzięki czemu uczestnicy poznają podstawowe elementy charakterystyczne dla tego pięknego tańca.

Anita Tomana o sobie: Moją pasją jest ruch, w szczególności fitness i taniec.Od 3 lat jestem związana z fitness'e, a od 7 lat zajmuje sie profesjonalnie tańcem, prowadzę własną grupę taneczną, która daje regularne pokazy na terenie całej Polski. Moimi ulubionymi technikami tanecznymi są hip hop i oczywiście taniec Bollywood ,współpracuję również z teatrem ognia. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i staram się zdobywać jak najwięcej nowych pomysłów uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach tanecznych i szkoleniach. Taniec sprawia, że moje życie staje się prostsze. Uwalnia we mnie same pozytywne emocje, daje satysfakcję i jest wielką przyjemnością pracy nas sobą samą, zapominam o tym co złe, bo robię to co kocham.

Cena:jednorazowe wejście 12 zł
karnet na 4 wejścia 40 zł


Kontakt:
Telefon: (12) 626-01-78 , 503997577
E-mail: uksirbis@op.pl ,
Adres: Chełmońskiego 255, 31-348 Kraków
Strona: www.irbis-wushu.pl

ZAPRASZAM ANITA TOMANA

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora