Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-01-17 13:41:51

Sumedha

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 174
Punkty: +16
Opis: பரதந&#
Aktorka: Deepika
Aktor: SRK
Duet: SRK & Deepika

Sneha

http://img230.imageshack.us/img230/1659/sneha.pngSneha


Biografia:

Suhasini "Sneha" Rajaram (Tamil: சுகாசினி "சினேகா" ராஜாராம்) (urodzona 12 października 1981) - indyjska aktorka. Zagrała w kilku filmach Tamil, Telugu, Malayalam oraz Kannada.

Zadebiutowała w 2001 roku w filmie Malayalam Ingane Oru Nilapakshi, wyreżyserowanego przez Fazil. Jej pierwszy komercyjny sukces to Tamilski film Aanandham, który był drugim filmem w jej karierze.

Sneha wygrała Nagrodę Filmfare dla Najlepszej Aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Unnai Ninaithu i została dwukrotnie nominowana do Nagrody Filmfare dla Najlepszej Aktorki. Otrzymała również dwukrotnie nagrodę stanu Tamil Nadu dla Najlepszej aktorki, za występy w filmach Virumbugiren, Aanandham, Punnagai Desam (2001) i Pirivom Santhippom (2008).


Aktualna filmografia: KLIK


Na naszym forum:

2004: Venky - Sravani   
2007: Madhumasam - Hamsa Vahini   
2010: Angaadi Theru - ona sama

Offline

#2 2010-01-17 15:27:55

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Sneha

Fajnie, ze założyłaś watek o tej aktorce
Co prawda jak na razie widziałam ja chyba tylko w dwóch filmach: Venky i Madhumasam, ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i z chęcią jeszcze coś z nią zobaczę.
Ma bardzo delikatną urodę i pasuje mi do ról wrażliwych dziewczyn, choć myślę, że pazur też potrafi pokazać

A tutaj jej oficjalna strona, jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się o niej coś więcej > OFICJALNA STRONA AKTORKI

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora