Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-20 19:44:33

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

London Dreams (2009)

http://bollywood.pl/filmy/plakaty/1904.jpgLondon Dreams (2009)


Produkcja: Vipul Aashin Shah
Reżyseria: Vipul Amrutlal Shah
Scenariusz: Suresh Nair
Muzyka: Shankar - Ehsaan - Loy


Obsada:

Salman Khan - Mannu
Ajay Devgan - Arjun
Asin - Priya
Om Puri - wujek Arjuna
Ranvijay Singh
Adithya Roy Kapoor
Manoj Pahwa


Fabuła:

Arjun (Ajay Devgan) i Mannu (Salman Khan) są przyjaciółmi z dziecięcych lat. Jedynym marzeniem Arjuna jest zostanie gwiazdą rocka i zagranie na stadionie Wembley’s. Razem z przyjaciółmi Zohebem (Ranvijay Singh), Wasim (Adithya Roy Kapoor) oraz Priyą (Asin) zakładają w Londynie zespól London Dreams. Gdy marzenia Arjuna zaczynają się spełniać z Punjabu przyjeżdża Mannu. Spontaniczny i nieobliczalny przyjaciel zachwieje jego całym światem.


Trailer:




________________________________________________________

Imprezy promocyjne tutaj

Fotki: KLIK

___________________________________________
www.bollywood.pl


Co o tym sądzę?

Już chcę ten film!!! Nie mogę się doczekać premiery
RJaane dzięki za założenie wątku, zdjęcia i filmik
Ajay... jak zwykle seksowny

Ostatnio edytowany przez Sakina (2008-12-20 19:45:54)

Offline

#2 2009-02-04 12:17:33

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: London Dreams (2009)

Asin poproszona o zrzucenie kilku kilogramówhttp://img91.imageshack.us/img91/6438/asin07xe7.jpg
   
   
Być może Asin jest "południowym cudem", jednak w Bollywood gusta są nieco inne.

Dlatego właśnie Vipul Shah chciał aby aktorka zrzuciła kilka kilogramów do roli w jego filmie London Dreams, w którym pojawi się u boku Salmana Khana oraz Ajay'a Devgana. Reżyser wyszedł aktorce naprzeciw i zatrudnił dla Asin trenera fitness.

"W filmie London Dreams Asin gra rolę piosenkarki. Vipul stwierdził, że aby tego dokonać powinna nieco stracić na wadze. Dziewczyna już straciła kilka kilogramów i wygląda odjazdowo" - zwierza się członek ekipy London Dreams.



źródło: Glamsham



_____________________________________________________________________________________________




Aktualne informacje mówią o tym, że London Dreams ma mieć swoją premierę 14 sierpnia.



http://img132.imageshack.us/img132/2226/salmanlondondreamswallptg7.jpg


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#3 2009-02-05 10:20:08

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: London Dreams (2009)

Widzę, że ostatnio twórcom filmów spodobało się zmienianie figur aktorek, najpierw Kajol i Kareena, teraz Asin... Dla mnie Asin zawsze miała perfekcyjną figurę, zawsze podobało mi się, że tak jak np. z Kajol nie należą do wychudzonych aktorek, no ale dziś w Bollywood najwyraźniej tylko takich żądają. A myślałam, że liczy się talent

Offline

#4 2009-02-05 18:36:18

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: London Dreams (2009)

Tak masz racje Sakina, że Asin czy Kajol świetnie się prezentowały i ja osobiście nie rozumiem tej mody na wieszaki To coś jak odchudzenie Kareeny, która co się dziwić że brana ostatnio nawet była za anorektyczkę.
Ja bym raczej proponowała tym panom, którzy odpowiadają za produkcję filmu by się odchudzili, myślę że im bardziej by się to odchudzanie przydało niż Asin.
Wg. mnie wyglądała dotychczas świetnie i nie zauważyłam u niej nadmiernych kilogramów


Niedawno wyczytałam tak jak podaje Svasti, że premiera London Dreams ma nie być jak to myślano wcześniej w czerwcu, ale najprawdopodobniej planowana jest na 14 sierpnia 2009r. czyli w Dzień Niepodległości Indii, gdyż w ten dzień wielu Hindusów wybiera się do kin.
źródło

Ale kiedy tak naprawdę się odbędzie jeszcze się okaże.

Offline

#5 2009-02-05 21:30:46

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: London Dreams (2009)

Na szczęście Kareena ma przytyć Schudnąć nie miałaby pewnie z czego...

Jestem oburzona tym wymogiem! Asin jest tak śliczna, że nie trzeba jej urody poprawiać!

Offline

#6 2009-08-27 11:03:42

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: London Dreams (2009)

Ani Salman'a ani Ajay'a nie trawie. Ale dla zasady obejrzę. Po prostu oglądam wszystko co mi wpadnie w łapki.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#7 2009-08-29 22:00:37

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: London Dreams (2009)

Hmmm czyżby nazwisko Devgan teraz pisało się jako Devgn?? To zamierzone czy po prostu taki głupi błąd?
Trailer nawet niezły, no ale ciekawe jaki okaże się być film.

Offline

#8 2009-08-29 22:17:51

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: London Dreams (2009)

Bardzo fajnie sie zapowiada Ajay ma swietna fryzurke fate ja tez nie przepadam za Salmanem...

Offline

#9 2009-08-31 15:12:36

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: London Dreams (2009)

Trailer bardzo ciekawy, trochę zmienił moje spojrzenie na ten projekt. Może jednak film jest fajniejszy niż myślałam

Offline

#10 2009-10-26 22:51:41

Namaste

Bollyamator

Skąd: London
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 79
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan
Duet: Kajol / Skarukh

Re: London Dreams (2009)

NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ *specjalnie napisała capsem *
przebieram już nogami!!! w piątek jest premiera i mam nadzieję, dostać bilety właśnie na ten dzień bo nei wytrzymam ani dnia dłużej
uielbiam already wszytkie piosenki *i wcale nie napisała tego ze względu na Ajaya* lol

Offline

#11 2009-11-04 13:45:58

Namaste

Bollyamator

Skąd: London
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 79
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan
Duet: Kajol / Skarukh

Re: London Dreams (2009)

Byłam wczoraj w kinie na LONDON DEAMS...
moje odczucia? mimo, że trailery znałam na pamięć, NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ, że główny wątek dotyczący postaci granych przez Ajaya i Salmana będzie TAKI... ( nie powiem jaki żeby ci co nie widzieli mogli się zdziwić lol)
CO do samych ról, Ajay i jego postać, osoba która dla spełnienia marzeń zdolna jest zrobić wszystko. Dosłownie... wbrew pozorom wcale nie jest to taki pozytywny bohater jak się wydaje z trailera.
Postać Salmana, chłopak wychowany w indyjskiej wiosce trafia do Londynu... świetny występ Salmana!!
Asin... ne przeszkadzała mi, ale tez nie zachwyciła lol
Muzykę uwielbiam w całości od pierwszego do ostatniego dźwięku. Jak słuchałam jej w necie to moim faworytem był Khanabadosh ale w filmie zachwyciła mnie Shola Shola i Khwab Jo.
Jak się tylko pojawi na DVD na pewno kupię  i co mnie najardziej zaskoczyło, bardziej mi się w tym filmie podobał Salman niż Ajay lol


aaa i najbardziej mnie wkurzało ze w tym filmie jest tyle miejsc w których często bywam i nie wiedziałam że oni tam kręcili sceny

Ostatnio edytowany przez Namaste (2009-11-04 13:52:27)

Offline

#12 2009-11-04 20:58:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: London Dreams (2009)

To zachęciłaś mnie do obejrzenia London Dreams no ale będę musiała trochę poczekać na DVD. W każdym razie ciesze się, że Salman dobrze wypadł bo ja z nim tak mam ze albo go w filmach nie znoszę albo uważam że naprawdę był niezły. Tak więc budzi u mnie skrajne emocje, wszystko zależy od filmu i od powierzonej mi roli.
Fotki super a Ajay bosko wygląda

Offline

#13 2010-07-06 23:04:18

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Re: London Dreams (2009)

Niesamowita historia chociaż prosta, dwaj przyjaciele z dzieciństwa z talentem muzycznym, rozdzieleni jeden wychowuje sie w Punjabie i jest kobieciarzem i pijakiem, wieśniakiem typowym jak ze stereotypu
Jest on grany przez Sallu :-)     

  Drugi wychowuje się w Londynie i jest nowoczesny ale też bardzo powściągliwy i taki cichy jak na muzyka, próbuje się przebić ze swym bendem ale mu samemu brak charyzmy i kocha sie wpiękności z zespołu ale chciałby się jej oświadczyć jak do czegoś dojdzie w muzyce.
Troche zazdrosny, rządny popularności ale dobry i uczciwy.

Kiedy ten wieśniak przyjedzie i do nich dołączy to się zacznie ich kariera ale pan  porządny zacznie być zazdrosny o jego uwielbienie tłumów i o kobiete którą to on chciał dla siebie, sam  walnięty będzie chciał się zmienić dla ukochanej ale jest pierwszy raz  w mieście i da się zwieść złym ludziom i popadnie w intrygi kolegów z zespołu.
:razz:


Film jest wzruszający, zabawny i ma cudowną muzyke, koncertowe teledyski, to jak by się oglądało relacje z trasy jakiegoś zespołu.
Koniec jest świetny bo pozostawia mnie w dobrym nastroju 
Sceny niektóre to pierwszy raz  w Bolly widziałam no dobra drugi ale z Sallu pierwszy ale były nie wulgarne zachowane w dobrym smaku tzn jak sie tam bohater Sallu   ugania za kobietami czy trzyma w ręku gumową lale albo jak dziewczyna ( ale nie ta ukochana) udaje ze coś mu tam robi przy rozporku ( wiadomo co) ale on sie wzbraniał .
Były świetnie zrobione tak że bohater był pokazany jako naiwny kobieciarz i wieśniak a nie wulgarny typ.



Salman:
Boski jak zwykle?

Nie lepszy 1 000 000 razy, jego postać jak wspominałam to głupiutki i naiwny wieśniak o świetnym głosie i charyżmie gwiazdy , był pewny siebie ale nie gburowaty ani żądny sławy tylko dla siebie wszystko co robił robił, robił  nie świadomie.
Sallu zagrał go cudnie, nie był wariatem jak zwykle robiącym głupie miny , jeszcze go takiego nie widziałam był poprostu zwykłym wieśniakiem naprawde inny niż w Prosto z serca , 100% wieśniak i głupek ale z dobrym sercem. Scena w samolocie i na lotnisku były prześmieszne ale zwyczjne Sallu wyglądał jak debil i tak się zachowywał ale miał dobre serce i był w relacjach z ukochaną słodki.
Dobrze oddał też to jak wciągnięty w nałóg odkrywa co sie z nim dziej i zaczyna mądrzeć, poznając jego postać po kilku scenach zaczyna się kochac tego głupkowatego wieśniaka, który dla miłości się zmienia.
Cudowna rola , trzeba ją zobaczyć. :!:

Ajay:
Dobrze zagrał ambitnego i zamkniętego w sobie człowieka, który pragnie sukcesy ale brak mu tego czegoś, luzu i spontanu co mu w tym przeszkadza, nie zaskoczyła ani zachwyciła mnie jego rola w tym filmie akurat ale może dlatego że Sallu go przyćmił, mimo to spełnił aktorsko to co miał do spełnienienia.
Czadersko wygląda w kolczyku i skórzanej kurtce :-)

Asin:
Przypomina mi troszke Depike a czasem Pryinke a czasem taką latynoską laske z Latinowood, zagrała bardzo dobrze , to mój pierwszy film z nią ale stwierdzam już ze ma talent i super zagrała była taka jak powinna , jak se bym nie wyobraziła lepiej , bardzo naturalnie wyszła taka zwyczajna i w scenach nie przesadzała i ukazała wszystko co trzeba .



Jeszcze raz film polecam gorąco bo jest i zabawny i ma piękną muzyke i dość odmienny klimat i wzrusza i opowiada o marzeniach i o ich spełnianiu co z nich wychodzi jakie mają  pułapki. O tym żeby się zastanowić czy ta marzenia sa naprawde nasze i czy nam czegoś nie przysłaniają i jak cieszyć się z szczęscia i powodzenia innych razem z nimi co daje jeszcze większe szcęście i dopiero to sprawia ze i nasze się spełnią.
Sallu jest walnięty ale nie taki jaksobie wyobrażacie , zupełnie inny, jest cudownym aktorem, niesamowicie dobrym      

Ostatnio edytowany przez Salmanka (2010-07-06 23:06:02)

Offline

#14 2013-07-07 19:18:16

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: London Dreams (2009)

Film dobry - nawet bardzo. Niestety koncowka jak dla mnie jest totalna porazka. Nie chce spoilerowac ale Arjun zrobil takie rzeczy, a mimo to Mannu mu tak po prostu wybaczyl? Wszystko pieknie ladnie, przyjazn wszystko przezwyciezy i tak dalej... Niestety nie wzruszylo mnie to, a raczej wrecz rozsmieszylo i zepsulo caly efekt filmu.
Ale za gre aktorow (nawet Salmana bo, co dziwne, mi sie podobal), muzyke i cala reszte filmu daje 5.


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#15 2014-02-19 22:28:46

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: London Dreams (2009)

Zaniżę średnią, przykro mi. Ode mnie 4. Pierwsza godzina filmu bardzo mi się dłużyła. Potem na szczęście się rozkręcił. Zrobił się wciągający i bardzo dobrze mi się go oglądało. Końcówka trochę spaprana... Gra aktorów ok, na pewno jedna z lepszych ról Salmana. Muzyka ok.

Offline

#16 2014-04-05 16:47:31

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: London Dreams (2009)

Film nawet ok.
Widziałam fajniejsze filmy o przyjaźni.
Poza tym film jest średni.
Moja ocena to 4.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora