Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-08-16 15:36:22

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

"Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

"Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRKhttp://img197.imageshack.us/img197/1050/6eeecb6b4cfce8147858103h.jpg

Miało to miejsce już kilka razy wcześniej, ale to nie było tak niepokojące jak obecnie. Po 11 września Stany Zjednoczone wzmocniły środki bezpieczeństwa, a w szczególności dochodzi do przeszukiwania ludzi na lotniskach o muzułmańsko brzmiących nazwiskach.

Shah Ruk Khan który poślubił Gauri - hinduskę, tak mówi, “Każdy Khan nie musi być terrorystą i każdy Salim nie musi być przeszukiwany na lotnisku. Wiem, ze zrobili to ze względu na moje nazwisko. Ale to nie ma znaczenia. Jestem muzułmaninem i jestem z tego dumny”.

To niefortunne, że do takiego postępowania dochodzi w stosunku do Bollywoodzkiej ikony ponownie. SRK tym razem był w drodze do Chicago by uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu z okazji Dnia Niepodległości Indii. W sobotę, Shah Rukh Khan został zatrzymany na dwie godziny na lotnisku Newark z powodu jego nazwiska ` Khan’, ale co zaskakujące SRK kręcący ostatnio zdjęcia do najnowszego filmu `My name is Khan’ w Nowym Jorku nie miał tak nieprzyjemnego doświadczenia jak teraz!.

“Pewne kraje mają problemy z moim nazwiskiem,” powiedział, jednocześnie dodając, “Ale ja jestem  bardzo dumny z mojego nazwiska.” Khan przyznał, że jest zasypywany pytaniami odnośnie jego podróży do USA. “Byłem naprawdę dręczony na amerykańskim lotnisku z powodu mojego nazwiska. To było kilka godzin przesłuchania. Chcieli wiedzieć czy znam kogoś w Stanach... A podczas gdy to się stało wszyscy ludzie dookoła z Indii i Pakistanu ręczyli za mnie...... Tylko Ci faceci nie chcieli mnie puścić,” powiedział Khan.

To brzmi ironicznie zwłaszcza, że SRK, to nie tylko znane nazwisko i twarz na całym świecie, ale także figuruje wg. Newsweek’a na liście ‘100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie’.
“To nie miało zupełnie znaczenia. Sprawdzili moje bagaże. Czułem złość i upokorzenie,” powiedział, wściekły! “Ostatecznie pozwolili mi zadzwonić do indyjskiej ambasady która uratowała sytuację. Właśnie skończyłem tam pracę trwającą miesiąc..... Ciągle nie mogę się z tego otrząsnąć,” powiedział SRK, który jest odpowiedzialny za przyczynienie się do wprowadzenia Bollywood na światową arenę.



O zatrzymaniu SRK na lotnisku pisaliśmy wcześniej tutaj > SRK zatrzymany

____________________________________________________
źródło: movieindiatimes.cpm by milkaja

Offline

 

#2 2009-08-16 15:45:31

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Przykro mi sie zrobilo jak to przeczytalam, a co dopiero musial czuc SRK.....

Offline

 

#3 2009-08-16 18:33:35

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Wiadomo na lotnisku powinni dbać o bezpieczeństwo, ale oni zawsze czepiają się niewinnych osób. Przykro mi.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

 

#4 2009-08-16 18:53:48

 Palcia

Bywalec

12756685
Skąd: BD/Zkp
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 546
Opis: "Jaane Kyun Dil Jaanta Hai.."
Aktorka: Rani, Amrita, Priyanka
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid Kapor
Duet: Abhi i Jasiek xP
WWW

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Biedny Shah Rukh
Wspłółczuje mu
Ja to bym nie wiem co zrobiła... Chyba bym na nich wyjechała ale to by chyba pogorszyło sprawe. Naprawde powinni się wstydzić!!

Offline

 

#5 2009-08-16 20:55:20

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Ja też za pewne bym szczekała buzią.. Taka już jestem.., przez swój długi wygadany język pogorszyła bym sytuację..

A dla Srk wielkie współczucie z mojej strony..

Offline

 

#6 2009-08-16 22:09:24

Edith

Robi postęp

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 316

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Rozumiem, że w USA przez ataki terrorystyczne wprowadzono różne środki bezpieczeństwa aby uchronić ludność, kraj przed takimi bandytami ale to nie oznacza, że każdy nim nie jest Trochę przesadzają....Ktoś kto ma inny kolor skóry i na przykład pochodzi z krajów Arabii w ich oczach jest potencjalnym terrorystą a przecież może to być zwykły normalny człowiek
Tym bardziej absurdalne jest to, że Khan jest znanym aktorem nie tylko w Indiach, nie raz kręcili filmy w USA...
Amerykanie tak chronią swoje imperium i odcinają się od innych, że powoli robi to się śmieszne. Inne narody mają więcej do pokazania niż oni....
Jakoś w UK też były ataki terrorystyczne ale nie robią takich parodii jak w Stanach. Owszem trzeba bardziej sprawdzać, nie wiem może zmienić jakiś system zabezpieczeń itp ale nie traktować ludzi jak śmieci.

Offline

 

#7 2009-08-17 10:57:40

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Wow. Jestem w niezłym szoku... shocking

Rozumiem,że w USA muszą szczególnie uważać na bezpieczeństwo na lotniskach stanowych, ale czy do licha jasnego nie wiedzą o sławie SRK? Skoro jest na liście 100 najbardziej wpływowych osób, to dlaczego się tak zachowują? Przecież to jakis absurd! Paranoja.
Niedość że Szaru stracił wiele swego cennego czasu, to jeszcze został tak brutalnie upokorzony. Wielkie współczucia dla Króla.



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

 

#8 2009-08-17 12:21:28

Assapan

Robi postęp

8460628
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 274
Aktorka: Kajol, Preity
Aktor: Only SRK <3
Duet: SRK & Kajol
WWW

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

rozumiem go...
to takie smutne i frustrujące...
ale głowa do góry!! jesteśmy z Tobą SRK <3


http://img26.imageshack.us/img26/9712/kank06bl.jpg
Ponieważ nie zawsze na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem... Toteż pozostaje Bollywood, Twój świat marzeń i kolorowych doznań

Offline

 

#9 2009-08-17 12:24:55

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Nie popisali się na tym lotnisku!!! Dajcie spokój. Rozumiem przeszukać, sprawdzić ale nie trzymać nie wiadomo ile czasu i nie dowierzać jeszcze.
Rozumiem Go, że jest zły i upokorzony. Też bym się tak czuła.

Offline

 

#10 2009-08-19 13:03:08

Chuchlinek

Bywalec

8547076
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 502
Aktorka: Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan
Duet: Saif Ali Khan Preity Zinta,
WWW

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Nie rozumiem ich na tym lotnisku !
Dlaczego każdy muzułmanin ma być przeszukany ?
Tylko dlatego że było kilku terrorystów-muzułmanów ?


Współczuję...


http://i41.tinypic.com/2m6pdzn.jpg
'Jak śmiesz tak pięknie wyglądać?'

Offline

 

#11 2009-08-19 16:06:29

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Wspólczuje mu , na pewno czuł sie wtedu bardzo źle,.... niemiłe zdarzenie...

I naprawde nie rozumiem tych ludzi którzy go nie  puścili....

Offline

 

#12 2009-08-19 19:16:53

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Shahrukh wypowiedział się na temat incydentu będąc już bezpieczny w domu w Mumbaju.

http://www.bollywoodhungama.com/broadba … ntion.html


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

 

#13 2009-08-21 17:44:25

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: "Czułem złość i upokorzenie" - powiedział SRK

Może uznacie po tej wypowiedzi że nie jestem fanką bollywood, ale muszę to powiedzieć.
  Uważam, że SRK jest zupełnie niepotrzebnie oburzony. Przyzwyczaił się że w Indiach traktują go jak króla a tu na lotnisku potraktowali go jak jednego z tysięcy muzułmanów. Nie dziwię się tym co go zatrzymali skąd mogli wiedzieć że to jest gwiazd.
Gwiazdą to on jest ale w Indiach i w Azji a w pozostałych częściach świata znają go dosyć nieliczni. A najbardziej przebywający tam na emigracji Hindusi i Pakistańczycy. kontrola zachowała się w stosunku do niego tak jak do innych o tym nazwisku. Nie ma po co robić takiego skandalu. Takie jest moje zdanie ale nie każdy musi się z tym zgadzać


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora