Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-05-30 17:25:16

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Saif nie zagra u Karana

Saif Ali Khan powinien zagrać w filmie Karan Johara wyprodukowanym przez Dharma Productions. Jednakże, aktor teraz wycofał się z projektu. Film, jeszcze nie został zatytułowany. Ma to być pierwszy debiutancki film wiloletniego pomocnika Karan, Mansukhani, który pracował z Karan od Kuch Kuch Hota Hai.

Saif, Abhishek Bachchan i Aishwarya Rai mieli odgrywać główne role w filmie. Ale teraz, Saif wycofał się ponieważ nie ma on wolnej daty i nie da rady znaleść czasu na kręcenie tego filmu.

Saif ma w planie kręcenie: film Abbas Mastana thriller 'Race". Potem będzie grał dla Yashraj Films "Tashan". We wrześniu-październiku, Saif zacznie film  Kunala Kohlisa z Rani Mukherjee.

Zdjęcia do filmu Mansukhani'ego także mają się zacząć w październiku, a Sif ma już zarezerwowany ten termin na film Kunala Kohlisa. Widocznie, Karan Johar zrozumiał sytuacje Saifa i nie wpłynął na jego plany. Johar planuje też nakręcenie filmu z Saifem na początku 2008 roku.

z http://www.apunkachoice.com/scoop/bolly … 530-2.html

P.s Sama tłumaczyłam wiec nie wiem czy do końca dobrze Ale się starałam mam nadzieje że docenicie

Offline

#2 2007-05-30 18:13:16

Zaara=Linka

Wkręca się

1600695
Skąd: Północny środek ;)
Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 151
WWW

Re: Saif nie zagra u Karana

Tłumaczysz bardzo dobrze

Szkoda,że nie zagra w tym filmie:( , bo byłoby ciekawie.Cieszę się bardzo,ze zagra po raz kolejny z Rani i najważniejsze,ze zagra u Karana,choć szkoda,że na film będzie trzeba czekać do 2008 roku. Znając Karana zagra też Shahrukh Khan i za to kocham Karana

Nie przesadzam z emotikonami ??


Jeśli gorąco czegoś pragniesz,
to cały wszechświat sprzyja
potajemnie Twojemu pragnieniu.
(Paulo Cohelo)

Offline

#3 2007-05-31 17:45:29

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Saif nie zagra u Karana

Zaara=Linka napisał:

Tłumaczysz bardzo dobrze

Szkoda,że nie zagra w tym filmie:( , bo byłoby ciekawie.Cieszę się bardzo,ze zagra po raz kolejny z Rani i najważniejsze,ze zagra u Karana,choć szkoda,że na film będzie trzeba czekać do 2008 roku. Znając Karana zagra też Shahrukh Khan i za to kocham Karana

Nie przesadzam z emotikonami ??

Nie przesadzasz
Dziękuje staram się dobrze tłumaczyć
Mnie zaskoczyło to że zagra bo podobno się nie lubią i w czasie kręcenia Hum Tum nie chcieli sie widywać poza planem i byli specjalnie w innych hotelach

Offline

#4 2007-05-31 19:56:12

Zaara=Linka

Wkręca się

1600695
Skąd: Północny środek ;)
Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 151
WWW

Re: Saif nie zagra u Karana

ewelina2111 napisał:

Nie przesadzasz
Dziękuje staram się dobrze tłumaczyć
Mnie zaskoczyło to że zagra bo podobno się nie lubią i w czasie kręcenia Hum Tum nie chcieli sie widywać poza planem i byli specjalnie w innych hotelach

Nie słyszałam tego....mam chyba przestarzałe informacjie
Clarke Gable i Vivien Liegh też za sobą nie przepadali,ale...zagrali razem w "Przeminęło z wiatrem" i dziennikarze rozpisywali się o iskrach na celuloidzie między nimi.
Już gdzieś pisałam,że Rani i Saif, jak dla mnie są bardziej chemiczni niż Ran i Abhi,możę w ich wypadku jest podobnie jak z Gablem i Liegh ?


Jeśli gorąco czegoś pragniesz,
to cały wszechświat sprzyja
potajemnie Twojemu pragnieniu.
(Paulo Cohelo)

Offline

#5 2007-06-01 17:11:08

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Saif nie zagra u Karana

Zaara=Linka napisał:

ewelina2111 napisał:

Nie przesadzasz
Dziękuje staram się dobrze tłumaczyć
Mnie zaskoczyło to że zagra bo podobno się nie lubią i w czasie kręcenia Hum Tum nie chcieli sie widywać poza planem i byli specjalnie w innych hotelach

Nie słyszałam tego....mam chyba przestarzałe informacjie
Clarke Gable i Vivien Liegh też za sobą nie przepadali,ale...zagrali razem w "Przeminęło z wiatrem" i dziennikarze rozpisywali się o iskrach na celuloidzie między nimi.
Już gdzieś pisałam,że Rani i Saif, jak dla mnie są bardziej chemiczni niż Ran i Abhi,możę w ich wypadku jest podobnie jak z Gablem i Liegh ?

Możliwe w końcu tworzą super parę, a ludzie chcą ich razem oglądać i wiedzą że jest miedzy nimi chemia, a Rani jest bardzo ambitna i najważniejsza jest dla niej praca Dla nas to lepiej że zagrają razem

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora