Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-30 16:45:42

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Superstars of Dance!!!

Superstars of Dance jest najnowszym programem amerykańskiej stacji NBC, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę i już teraz nazywany jest Olimpiadą Taneczną. W rywalizacji weźmie udział osiem państw:
Irlandia
Indie
RPA
Australia
Argentyna
Rosja
USA
i Chiny
a co za tym idzie ośmiu jurorów, którzy będą przyznawać uczestnikom od 1 do 10 punktów (nie oceniają tylko własnego kraju). Prowadzącymi będą Michael Flatley (Bogini!!! Tak, tak, tak!!! ) i Susie Castillo (Miss USA z 2003r i chyba prezenterka MTV, już nie pamiętam ). Tancerzami będą wyłącznie profesjonaliści, najlepsze zespoły na świecie, starannie wyselekcjonowane (np. Chińczycy to jednocześnie mnisi z Shaolin, szkoleni od najmłodszych lat, Amerykanie wspominali że są trzykrotnymi mistrzami świata, a irlandzka "trupa pierwsza - Dublin" to już klasa sama w sobie (podobno). Hindusów jeszczem nie widziała, więc się wypowiadać nie mogę ) i doskonale przygotowane.
Nagrodami będą, tak jak na olimpiadzie medale złoty, srebrny i brązowy przyznawane w kategoriach solista, duet i grupa, ponieważ każdy kraj ma obowiązek "wystawić" dwoje solistów, jeden duet i jedną grupę. Show będzie składało się z pięciu odcinków

Szkoda że nie będzie Polski, ale i tak nie mogę się doczekać
______

Na podstawie wywiadów z tancerzami i kilkunastu artykułów z różnych źródeł

A zaraz spróbuję co nieco o ekipie i jurorze z Indii znaleźć, choć jeśli o jurora chodzi mam swój typ. Farah Khan, ale możliwe, że przygotowywała choreografię. Zaraz poszukam

Ostatnio edytowany przez Keva (2008-12-30 17:08:19)

Offline

 

#2 2008-12-30 16:55:33

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Cóż, zanosi się rzeczywiście super! Ja tam wyczekuję na Indie, Irlandię, Chiny i Rosję, bo kocham tańce z tych krajów! Reszta jakoś ujdzie...

Kochana, szukaj, szukaj, a jakbyś jeszcze godziny i kanały emisji wynalazła dla Europy, to Cię uduszę z radości!

Offline

 

#3 2008-12-30 17:00:56

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Ależ znalazłam całą rozpiskę wszystkich ekip. I wyszło na to, że "trupa pierwsza" jest najmniej wszechstronna. Ale to dlatego, że nie ma Toma Cunninghama! I dlatego że jest Damien. Bogini! jak ja go nienawidzę

A oto owa rozpiska:

    *  ARGENTINA

Coach: Tony-nominated choreographer, Sandar.
Judge: Theater Colon graduate, Maria Pogee.
Performers: Sensual cabaret artiste soloist, a contemporary Tango dancer soloist, an Argentinian Tango duo and a group performing Gaucho style dance.

    * AUSTRALIA

Coach: International ballroom champion Jason Gilkison.
Judge: Dancer, actor, singer and choreographer, Kelley Abbey.
Performers: A tap dance soloist, a contemporary dancer soloist, a Latin ballroom duo and a group performing contemporary dance.

    * CHINA

Coach: Shaolin Monk Matthew Ahmet of Britain.
Judge: Senior Buddhist Master Haiyang Wang.
Performers: A traditional Chinese ribbon dancer soloist, a double whip soloist, an acrobatic ballet duo and the Shaolin Monks Kung Fu group "Shaolin: Wheel of Life".

    * IRELAND

Coach: "Lord of the Dance associate choreographer Marie Duffy Pask.
Judge: "Dark Lord" dancer Daire Nolan.
Performers: Irish Step Dancers.

    * INDIA

Coach: Bollywood dance company founder Nakul Dev Mahajan.
Judge: Stage shows choreographer Shirish Dayal.
Performers: A Bharantanyam dancer soloist, a Kathak soloist, a Bollywood duo and a group performing Bhangra style of dance.

    * RUSSIA

Coach: Moscow Ballet Theater dancer Stanislav Issaev.
Judge: Russian folk dancing company director Mikhail Smirnov.
Performers: A ballet dancer soloist from the world famous Bolshoi Ballet, a contemporary dancer soloist from the world famous Bolshoi Ballet, a ballroom duo and a group performing Cossak style of dance.

    * SOUTH AFRICA

Coach: Dancer and singer Tandi Bhengu
Judge: Ballroom and Latin American championship dancer Harold Van Buuren.
Performers: A hip/hop dance soloist, an Afrofusion dance soloist, World Champion jive-inspired dance duo and a group performing Gumboot.

    * UNITED STATES

Coach: Emmy-award winning choreographer Marguerite Derricks.
Judge: Dancer Tony Selznick.
Performers: A popping dancer soloist, a tap dancer soloist, World Champion cabaret style ballroom duo and a group performing hip hop.


Stąd: http://www.aceshowbiz.com/news/view/00020875.html

A nam europejczykom chyba tylko youtube pozostaje I torrenty za jakiś czas

Ostatnio edytowany przez Keva (2008-12-30 17:02:09)

Offline

 

#4 2008-12-30 17:27:28

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Kurcze, zanosi się bosko! Trzeba to będzie dorwać!

Hej, a na tej samej stronce był też trailer!

Ostatnio edytowany przez Qausain (2008-12-30 17:29:03)

Offline

 

#5 2008-12-30 17:29:21

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Dlatego już kocham ten program Za prowadzącego, ale inne rzeczy też

A w trailerze Chińczyk stojący na palcach jest genialny. I nawet fragmenty FoF się trafiły

Ostatnio edytowany przez Keva (2008-12-30 17:30:25)

Offline

 

#6 2008-12-30 17:31:32

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Superstars of Dance!!!

Ale super impreza! Już nie mogę sie doczekać, aż to pojawi się gdzieś w necie, niesamowity pomysł
Może będą następne edycje programu, to wtedy kto wie...może i polskie telewizje się połaszczą

Offline

 

#7 2008-12-30 17:33:13

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Najlepiej jakby Polskę wzięli do amerykańskiej edycji Może byśmy jakiś medal zdobyli

Offline

 

#8 2008-12-30 18:12:10

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Superstars of Dance!!!

Rzeczywiście program zapowiada się ciekawie, szkoda ze nie będzie emitowany przez polską TV
Ale liczę na ciebie Keva, że jak będzie coś wiadomo o dostępnych odcinkach programu to dasz znać

Offline

 

#9 2008-12-30 19:39:08

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Właśnie! Keva, jak tylko będziesz mieć jakieś linki czy newsy, czy cokolwiek innego, to natychmiast tu wrzucaj! My też chcemy być na bieżąco!

Offline

 

#10 2008-12-30 19:48:06

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

To ja wam jeszcze powiem, że na oficjalnej stronie programu są zdjęcia i filmy. Mało ich na razie, ale zawsze coś

http://www.nbc.com/superstars-of-dance/
Tu!

Offline

 

#11 2009-01-05 15:56:40

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Powem tak. Wszyscy spodziewali się wielkiego BUM, a wyszło wielkie UPS!!! tak przynajmniej wynika z nastrojów na oficjalnym forum programu. Narzeka się w większości na złą pracę kamery, nie znającym się na sprawie jury i nudnym prowadzącym (Michaelu znaczy się) Samego programu jeszcze nie widziałam, ale i tak na niego czekam. I choćby Michael był (cytuję):
okropny
nudny
pusty
płaski
beznadziejny
bęcwałem (też się trafiło)
kochać go nie przestanę! Tyle!
A Austarlia krajem jest i koniec! Tu się Michaela nie czepiać. Tyle o nastrojach widzów.

Pojawiły się jeszcze zarzuty względem tancerzy z Shaolin (bo Kung-Fu to nie taniec) i przede wszystkim kamery oraz Michaela.

Kolejna porcja wieści z SoD już niedługo

Offline

 

#12 2009-01-05 18:35:41

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Cóż, jak obejrzę, to się wypowiem...

Offline

 

#13 2009-01-05 19:06:10

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Na temat Michaela znalazłam jeszcze jeden kfiatek, z którym nie sposób się zgodzić:

- zero osobowości medialnej

A poza tym narazie Hinduska zajmuje pierwsze miejsce wśród solistów. Wśród duetów nie podano, a z grup Chiny.

Offline

 

#14 2009-01-05 20:20:11

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Superstars of Dance!!!

Hmmm, to dopiero teraz jestem naprawdę zaintrygowana tym show .
Uwielbiam jak coś jest przereklamowane, a potem okazuje się, że to totalny niewypał .
Ale ok...może my-Polacy mamy inne gusta, a o nich się przecież nie dyskutuje. Może mi się jednak spodoba .


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#15 2009-01-09 14:37:27

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Podaję dla wszystkich link pod którym można obejrzeć dwa pierwsze odcinki

http://www.hulu.com/watch/50989/superst … Game-Shows

I miłego oglądania życzę

Offline

 

#16 2009-01-13 12:54:39

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Wiadomości z ostatniej chwili

We wczorajszym odcinku zatańczyło ośmioro solistów, dwie grupy, dwa duety. Większość krajów zaprezentowała dwoje reprezentantów, Argentyna, Irlandia Indie i Rosja jednego, dlatego są na końcu, z Chin zaś nie wystąpił wczoraj nikt (ponieważ odpadli im wszyscy reprezentanci prócz grupy, którą zachowali sobie na za tydzień). Za tydzień druga część pół finałów, kiedy wyjaśni się kto wchodzi do finału ( czterech solistów, trzy duety, trzy grupy). Tabela po połowie półfinałów wygląda tak:

363 USA
355 Australia
346 South Africa
293 Ireland
291 Argentina and Russia
284 India
221 China

Moja opinia.

A zaczynałam go lubić. Naprawdę. Miałam dobre chęci, wstawiłam sobie go w profil i co? I skiepścił. No dobra, Bernie też skiepściła ale mniej. Znaczy się, duet Irlandzki zawalił na całej lini. Dostali N A J M N I E J punktów w całym odcinku za duet do Fiery Nights. Co im w ogóle przyszło do głowy żeby układać do tego caały duet? Od razu widać, że zawaliła też Marie bo choreografia moim zdaniem była fatalna i zrobiona tak "na odwal". Będą mieli szczęście jak ich Michael z pracy nie wyrzuci. A tak dobrze się zapowiadali... Jeśli Irlandia ma zamiar wykorzystać swoją tajną broń (w sensie prowadzącego) to niech zrobi to jak najszybciej, jeżeli chce się utrzymać w programie i wejść do finału...

Indie radzą sobie nieźle, choć odpadł tańczący do Dola re Dola duet. Inna sprawa że te dziewczyny były fatalne i powinny odpaść. Indiom zostały dwie cudowne solistki ( i nie martwcie się tym, że Indie są przedostatnie, mają jeszcze dwa występy żeby nadgonić straty) i zespół Banghry. Wczoraj wystąpiła jedna z nim, ale nie Mythili. Zresztą dam jej filmik

Duet:



Indyjska solistka ( ta, która występowała dwukrotnie)



Mythili

Offline

 

#17 2009-01-13 22:25:33

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

A wiesz, jakbyś mogła jeszcze wstawić link do tego Fiery Nights, to byłabym Ci ogromnie wdzięczna... A te obejrzę, jak mi się tylko załadują.

Cóż, występ Bharatanatyam widziałam już wcześniej, więc wiem, że jest super! Kathak był niezły, chociaż jakoś mnie nie porwało, a Dola Re, chociaż sama choreografia była całkiem, całkiem, to wykonaniue tych dwóch dziewczyn rzeczywiście było kiepskie... Jakoś nie włożyły w to energii i ich domniemana gra aktorska, która ponoć miała przedstawiać miłość, wyglądała sztucznie, jak na mój gust. Ale być może to tylko moje odczucia...

Ostatnio edytowany przez Qausain (2009-01-13 22:39:49)

Offline

 

#18 2009-01-14 11:36:18

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=3QBB190j6e4[/youtube]

Proszę bardzo

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-01-14 11:37:21)

Offline

 

#19 2009-01-14 14:53:06

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

O! Dzięki! Już oglądam i za moment się wypowiem!

<chwilę później>
O_O O mój Boże! Już bardziej na odwal się chyba nie można było... shocking Ale chyba nie to jest najgorsze, a fakt, że Bernie i Damien zniszczyli całą subtelną erotykę Fiery Nights, że to, co powinno być pełne pasji i namiętności, co powinno mieć w sobie ten tytułowy ogień, wyszło bardziej w stylu "Ona udaje, że go nie kocha i ma go gdzieś, a on myśli, że jest twardy"... Żaaaaaaaaaaaal! Nic tylko jedno wielkie "buuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!"

Obejrzałam jednak kilka innych filmików z Superstars of Dance, te, których jeszcze nie miałam okazji zobaczyć. I oto, co myślę:
-solo Damiena do Cry of the Celts było masakryczne i coraz bardziej rozumiem, dlaczego piszesz o HaBrze i LotR-owskim Ruchu Oporu! Straszne!
-Kelly Hendry z Gypsy ujdzie w tłoku, chociaż nikt nie może być lepszą Morrighan od mojej genialnej Gillian!
-grupowy występ Irlandii był nawet fajny. Dobrze, że wybrali ten fragment LotD, gdzie jest chwila bez muzyki, to dodało im trochę punktów, ale byłoby milion razy lepiej, gdyby tańczyli bez Damiena albo gdyby przynajmniej kazali mu tańczyć, zamiast udawać, że może się równać z Michaelem. Wtedy byłoby lepiej.
-solo Bei Zheng, chińskiej solistki, było prześliczne, pełne tego orientalnego, chińskiego uroku, który tak sobie cenię!

Offline

 

#20 2009-01-14 15:20:46

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

...

Ostatnio edytowany przez Keva (2019-01-08 14:04:16)

Offline

 

#21 2009-01-14 16:02:48

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Tak, wiem, że mi mówiłaś, ale aż do teraz to do mnie tak nie docierało. Masakra, masakra, masakra! Wywalaj go szybko z profilu, wstaw tymczasowo coś porządnego (może Michaela? ), a potem, kiedy zrobisz sobie nowy, dużo lepszy, zamienisz.

Odpadła? Kurczę, szkoda. Świetna była ta Chinka.

PS
Trochę nie na temat, ale moje PW do Ciebie, Keva, dalej nie chce iść...

Widziałaś to?!



Tak, wiem, że bez MF nie chcesz oglądać, ale jednak...

Ostatnio edytowany przez Qausain (2009-01-14 17:01:21)

Offline

 

#22 2009-01-20 12:44:49

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Widziałam!!!
I nie idę!

Nie, po tym, co zrobiła Bernadette. Ma dziewczyna szczęście, że nie zaczęłam pisać Biletu teraz bo oberwałoby się jej tak samo jak Damienowi, jeśli nie bardziej. Irlandczycy wysłuchali moich modlitwo o wykorzystanie swej tajnej broni, ale chyba źle je zinterpretowali, bo jako solistkę wystawili Bernadette. Naprawdę, jeszcze miesiąc temu bym się cieszyła i skakała z radości, ale Bernie skiepściła.

Zdobyła 54 punkty!! 54 na 70 I oczywiście odpadła. Fakt, że jej jeszcze nie widziałam, ale skoro ośmiokrotna mistrzyni świata i pupilka prowadzącego dostaje tyle punktów, musiało być coś nie tak.

Grupa, znośnie, aczkolwiek inteligencja Damiena w tańcu do Lord of the Dance mnie poraża. Podobnie jak choreografki Zdobyli 62 punkty (tyle co zespół z Australii i przegrali w dogrywce). A to oznacza, że Irlandia mówi medalowi papa. Miejsce czwarte też nie jest złe, ale wolałabym podium. Moje kochanie chyba zresztą też.

A teraz najważniejsze. Indie mają medal! A dokładnie Indyjska solistka (nie Mythili, tylko ta druga, nie pamiętam jak maa dziewczyna na imię). Nie wiadomo jeszcze jaki, ale jest w trójce solistów, więc medal ma. Na razie zajmuje trzecią pozycję, miło by było, gdyby zdobyła np. srebro lub złoto, aczkolwiek wierzę w moją nową ulubienicę Marię (tę z sygnatury). Oby wygrała, bo ma dziewczyna talent.

Mythili i zespół z Indii odpadli.

A o to te marne jedyne filmiki, jakie już są:

Amrapali (ha! dowiedziałam się) w półfinale, który dał jej wejście do finału:



Zajmująca pierwsze miejsce wśród solistów Maria:



Filmu z duetem jeszcze nie ma, za to jest z grupą zajmującą po półfinałach pierwsze miejsce Groovaloos z USA:



I na koniec klasyfikacja ogólna:

Totals:
Australia: 414
USA: 413
Ireland: 409
South Africa: 401
India: 391
Argentina: 344
Russia: 342
China 286

I co z tego, że Irlandia jest trzecia, skoro nie ma szans na utrzymanie tej pozycji? A wiecie dlaczego? Bo nikt nie wysilił się na tyle, żeby nie odpaść w półfinałach. A Michaela kocham i tak...

Edit:

Właśnie dowiedziałam się jak głosowali sędziowie w dogrywce:
Argentyna - Australia
Indie - Australia
RPA - Australia
USA - Australia
Rosja - Australia ( no jakżeby inaczej?? )
I Chiny - Irlandia (nie cierpiałam tego faceta, ale teraz go kocham, absolutnie i niezaprzeczalnie. A może było mu po prostu szkoda Michaela...)

Mina Daire' a Nolana, irlandzkiego jurora, podczas przyznawania punktów mówiła sama za siebie:

http://i307.photobucket.com/albums/nn313/keve92/shot0002.png
http://i307.photobucket.com/albums/nn313/keve92/shot0001-9.png

No cóż, lubiłam Australijski zespół, ale nawet w porównaniu z Damienem, byli gorsi od Irlandii

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-01-20 13:14:47)

Offline

 

#23 2009-01-20 15:17:12

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Kochana, to jak tylko wyczaisz filmik z Bernie, to wrzucaj - zobaczymy, czy rzeczywiście tak pojechała po bandzie, jak głosi ocena, czy też jurorzy byli dla niej łaskawi...

Obejrzałam też właśnie Amrapali. Ładnie tańczy, ale kobitka robi fantastyczne miny! Jak urodzona aktorka!

Ale no wiesz co? Jak mogłaś nie wspomnieć wcześniej o grupowym występie Indii z tygodnia pierwszego? Przecież odwalili kawał dobrego show!


A tak w ogóle, ktoś wie, co jakiej piosenki oni tańczą?

Ach, no i jeszcze chiński duet oraz solista. Duet był średni pod względem tanecznym (bo trzeba przyznać, że tańca tam było niewiele), chociaż akrobatycznie były bardzo dobrzy. A solista... Dobra, że ma tylko 18 lat raczej nie uwierzę, ale jeszcze mniej wierzę w to, co on z tymi łańcuchami nawyczyniał! shocking Przecież z taką prędkością i dynamiką, jak on to owija wokół siebie (wokół szyi!!!) to musi boleć, a on nawet nie pisnął! Chłopak był genialny, autentycznie genialny!

Ostatnio edytowany przez Qausain (2009-01-20 15:27:21)

Offline

 

#24 2009-01-20 15:23:12

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Tytuł piosenki to Nagada Nagada z Jab We Met, tak przynajmniej pisze na stronie SsoDu

Szkoda, że odpadli, ale przynajmniej Amrapali ma jakiś medal. I oby Maria zdobyła złoto

A na Irlandię jestem zła... I współczuje Daire' owi... Wyglądał na załamanego jeszcze zanim zaczęła się dogrywka.

Offline

 

#25 2009-01-20 15:28:06

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Nie dziwię się - gdyby to blond-debil miał reprezentować mój kraj w tańcu, to bym się powiesiła na wizji!

Offline

 

#26 2009-01-20 15:29:09

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Ale Bernadette? Ośmiokrotna mistrzyni świata? Toż to największa porażka tego programu po wrzeszczącym chińczyku (przynajmniej w moim odczuciu,po prostu irytowało mnie to co próbował nazywać tańcem) 54 punkty? Toż to skandal

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-01-20 15:45:47)

Offline

 

#27 2009-01-20 16:32:04

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Mnie się tam ten Chińczyk podobał, bo chociaż tańcem stricte de facto nie da się tego nazwać, to show odwalił fajne.

I fakt - kto jak kto, ale Bernie nie powinna się tak zaniżać. A wiesz może, jakie solo tańczyła? Bo jak znowu choreografka próbowała z jakiegoś duetu czy grupowego zrobić solo i odwaliła swoją robotę byle jak, to jedyne, co można by Bernie zarzucić, to że się nie przeciwstawiła.

Offline

 

#28 2009-01-20 16:37:20

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

nie mam pojęcia, najlogiczniejsze wydaje mi się Dance of Love, ale znając Marie nic nie wiadomo i winić za wykonanie bez względu na wszystko można... jako tancerka o takim prestiżu Bernie powinna wybrnąć z każdej sytuacji, no chyba, że te osiem tytułów i główna rola w LotD od trzynastu lat to jakaś pomyłka

Offline

 

#29 2009-01-20 16:57:54

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Ano tyż prawda...

Offline

 

#30 2009-01-20 17:00:45

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Szkoda, że nie ma jeszcze filmiku, albo chociaż tytułu piosenki do której tańczyła... ech... a można było wystawić Michaela, który zdobyłby złoto i tyle

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=0UU63vF4ew4[/youtube]

LotD w Ssodzie

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-01-20 17:01:44)

Offline

 

#31 2009-01-20 17:41:44

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Hey! A Irlandczycy przeszli dalej czy nie, bo filmik się kończy w najdurniejszym momencie! Gdyby tylko nie Damien, to byłoby świetnie! Gdyby tylko... Poza tym, tam była jakaś wstawka z występu solowego Bernie, więc pewnie niedługo solówka się pokaże!

Offline

 

#32 2009-01-20 17:44:18

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

oj, jest na youtube dalszy ciąg owego trzymającego w napięciu fragmentu Dać tu, czy znajdziesz sama?

Poza tym nie podobało mi się sześciu panów na początku

Ostatnio edytowany przez Keva (2009-01-20 17:44:48)

Offline

 

#33 2009-01-24 22:41:27

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

HA! Znalazłam tę solówkę Bernie na YouTube! Zaraz ją tu wrzucę dla tych, co by chcieli pomęczyć swoje oczka!



Powiem szczerze, że jestem bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo zawiedziona. Tak jak stwierdził sędzia z Indii, zabrakło jej tej pasji w tańcu, ale także delikatności i subtelności, która tak cechuje cudowne Celtic Dream. Z czegoś, co było tajemnicze, niezbadane, niczym żywcem wzięte z tytułowego snu, choreografka zrobiła skoczny pląs, a Bernie dodatkowo to podkreśliła swoją postawą i wykonaniem, zamiast choć trochę starać się odratować ową marzycielskość numeru.

Offline

 

#34 2009-01-24 23:00:42

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Superstars of Dance!!!

Obejrzałam kilka filmików i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to wystrój sceny, całego studia-jest okropny! wprost odpychający, nie mogłam w spokoju obejrzeć tych występów, bo tak bardzo cała oprawa wizualna mi przeszkadzała.
Co do prowadzących-nie mam zastrzeżeń, mam dość już Ibiszów, czy Kammelów, teraz w końcu zobaczyłam prawdziwego konferansjera .
Co zaś do samych wykonań, kocham taniec, jednak układy pokazywane w tym programie jakoś mnie nie porwały, co do Irlandii, mi tańce irlandzkie kojarzą się z pasją, ruchem, kolorami duszy-niestety, nie widziałam tego.
Hmmm, chyba raczej jestem na nie , chociaż jest jedna mała perełka, która ratuje to wszystko-Maria.


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#35 2009-01-24 23:00:43

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

...

Ostatnio edytowany przez Keva (2019-01-08 14:06:08)

Offline

 

#36 2009-01-27 08:28:55

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Znamy wyniki pierwszej edycji Superstars of Dance i o ile złoto dla Marii w kategorii solistów i dla USA w kategorii grup, zaskoczeniem nie jest, innych niespodzianek było kilka (jak choćby Indie)

Z punktacji wnioskuję, że sędziowie byli bardzo surowi, nie mówili też swoich not jak zwykle, były one znane dopiero podczas przyznawania medali:

Soliści:

USA - Robert Muraine - brązowy medal 51 punktów (popping)
Indie - Amrapali Ambegaokar - srebrny medal 56 punktów (kathak)
ROSJA - MARIA KOCHETKOVA - ZŁOTY MEDAL 65 PUNKTÓW (balet)

Duety:

Australia - Giselle Peacock i Henry Byalikov - brązowy medal  58 punktów (jive)
RPA - Claudia Savvides i Victor Da Silva - srebrny medal  59 punktów (powiedzmy, że rumba )
ARGENTYNA - MIRIAM LARICI I LEONARDO BARRIONUEVO - ZŁOTY MEDAL 66 PUNKTÓW (TANGO)

Grupy

Australia - Australian Dance Theatre - brązowy medal - 53 punkty (eeee... coś między hip hopem, jazzem i różnymi takimi taniec nowoczesny w każdym razie)
Chiny - Shaolin Monks - srebrny medal 55 punktów (kung fu!)
USA - THE GROOVALOOS - ZŁOTY MEDAL 56 PUNKTÓW (HIP HOP)

KLASYFIKACJA OGÓLNA:

USA - złoty medal - 530 punktów
Australia - srebrny medal - 525 punktów
RPA - brązowy medal - 460 punktów

444 India
410 Argentina
407 Russia
347 Ireland
343 China

Ostatnio edytowany przez Keva (2019-01-08 14:06:31)

Offline

 

#37 2009-01-27 10:28:31

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Superstars of Dance!!!

Cóż, dobrze, że Amprakali się załapała na jakiś medal, chociaż Mythili (nawet nie wiem, czy dobrze piszę, ale wiadomo, o kogo mi chodzi ) też była wspaniała.

I dobrze, że Irlandia nic nie zdobyła! Tak super zacząć i tak masakrycznie skończyć, w dodatku bezczeszcząc fragmenty genialnego show blond idiotą, leniwą choreografką i Bernie, która nie potrafi się postawić? Zdecydowanie sobie nie zasłużyli!

Co do Michaela, naprawdę zatańczył? Poszukam za jakiś czas na YT, to może znajdę jakiś filmik. ;] A na tym zdjęciu to jakoś tak... dziwnie wygląda... Nie wiem, czy to przez krawat, czy może go ktoś z zaskoczenia wziął i nie zdążył się do zdjęcia przygotować, ale nie mogę się zdecydować, czy on mi się na tym zdjęciu podoba, czy nie. Ale Mike i tak zawsze jest boski, więc co tam jedna fotka!

Offline

 

#38 2009-01-27 20:32:43

 Keva

Zakręcony

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 1040
Punkty: +2

Re: Superstars of Dance!!!

Wątpię czy znajdziesz. Michael owszem zatańczył, ale dwa lata temu, a w programie po prostu puścił nagranie z Celtic Tiger. I tyle. Zawiódł mnie trochę, ale niech mu będzie. Może jeszcze nie jest z nim tak dobrze, jak się chwali we wszystkich gazetach

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora