Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Teheran Johna Abraham i Manushi Chillar może mieć premierę w maju, aby

#1 2024-03-11 10:18:14

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

Teheran Johna Abraham i Manushi Chillar może mieć premierę w maju, aby

"Teheran" Johna Abraham i Manushi Chillar może mieć premierę w maju, aby uniknąć starcia z innym filmem w kinach


„Teheran” został napisany przez Ritesha Shaha i Ashisha Prakasha Vermę i jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim twórcy filmów reklamowych Aruna Gopalana. To thriller geopolityczny.

Mówiąc o "Teheran", John powiedział:

„Jeśli interesuje Cię kryzys rosyjsko-ukraiński, zastanów się, co robią Chiny, co robi Iran, gdzie w tej całej sprawie jest  Palestyna, w Teheranie chodzi o to wszystko. To oszałamiający film."

Wytwórnia Maddock Films jakiś czas temu ogłosiło datę premiery filmu. Film miał mieć premierę 26 kwietnia.


Film może mieć premierę w maju

"Teheran" z udziałem Johna Abrahma może zostać przesunięty na maj z 26 kwietnia, ponieważ twórcy chcą uniknąć starcia z filmem "Auron Mein Kahan Dum Tha", w którym występuje Ajay Devgn, Neeraj Pandey.

Według źródeł zbliżonych do filmuTeheran może przybyć 3 lub 17 maja. Na razie twórcy rozważają wypuszczenie filmu w maju, ponieważ nie chcą niepotrzebnych strat w interesach w wyniku starcia z aktorem Ajaya Devgna, Neerajem Pandeyem, filmem Auron Mein Kahan Dum Tha."

Zwiastun "Teheran" zostaje ocenzurowany

W zeszłym tygodniu zwiastun Teheranu został ocenzurowany. Długość zwiastuna wynosi 2 minuty i 30 sekund i jest to intrygujący trailer pełen akcji. Film to pierwsze solowe wydawnictwo Johna Abrahama od kilku lat, ostatnio można go było oglądać w "Ek Villain Returns" wraz z Arjunem Kapoorem i Shah Rukhiem Khanem w hicie "Pathaan".

Manushi Chillar mówi o "Teheran"

Aktorka Manushi Chillar zakończyła zdjęcia do dramatu "Teheran", w którym występuje także John Abraham. Zdjęcia do filmu, którego produkcja niedawno się rozpoczęła, były kręcone w Glasgow, Bombaju i Delhi. Trzeci program "Teheran" rozpoczął się w ostatnim tygodniu września, a zdjęcia trwały 15 dni, wykonując wymagające nocne ujęcia w zaułkach Delhi.

Manushi podzieliła się swoimi niesamowitymi doświadczeniami z kręcenia filmu, mówiąc:

„Chcę się uczyć i rozwijać przy każdym projekcie, do którego nadarza się okazja. Chcę stale ewoluować, aby stać się aktorką, która jest znakomita w swoim rzemiośle i niezawodna w dostarczaniu przedstawień, które, miejmy nadzieję, poruszą serca i umysły widzów. Teheran jest jednym z takich filmów.”

„Zdjęcia dla Teheran były wzbogacającym doświadczeniem. Każdego dnia uczyłam się czegoś nowego! W okresie poprzedzającym zakończenie filmu kręciłam tylko nocą! Więc mogłam mieć 15 nieprzespanych nocy, ale jako artysta byłam usatysfakcjonowana, ponieważ mogłam inaczej zrozumieć to rzemiosło, przede wszystkim dlatego, że ten gatunek jest tak ekscytujący. To był mój pierwszy harmonogram długich nocnych zdjęć w mojej karierze i cieszyłam się nim każdego wieczoru” -
Manushi dodała dalej.


Arun Gopalan, reżyser reklamowy, debiutuje jako reżyser fabularny thrillerem akcji opartym na prawdziwych wydarzeniach i zrealizowanym przez Maddock Films Dinesha Vijana.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1658216200.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Teheran Johna Abraham i Manushi Chillar może mieć premierę w maju, aby
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora