Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Reżyser "Jawan" Atlee potwierdza plany dotyczące Hollywood

#1 2024-02-24 20:39:45

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

Reżyser "Jawan" Atlee potwierdza plany dotyczące Hollywood

Reżyser "Jawan" Atlee potwierdza plany dotyczące Hollywood


Debiut reżyserski Atlee w kinie hindi okazał się przełomowy. "Jawan", pobił rekordy kasowe, zarabiając na całym świecie oszałamiające 1160 crore rupii i ugruntowując swoją pozycję najbardziej dochodowego filmu w języku hindi ubiegłego roku.

Następny cel Atlee to Hollywood

Bazując na swoim sukcesie, Atlee nie stroni od większych ambicji. Już wcześniej napomykał o swoich hollywoodzkich aspiracjach, a teraz potwierdził, że jego marzenie rzeczywiście się realizuje.

„Tak, to się dzieje” – oświadczył Atlee w wywiadzie dla ABP News, dodając: „Dotarcie do Bollywood zajęło mi osiem lat… może w ciągu najbliższych trzech lat zobaczycie tam coś z wielki ogłoszeniem”.


37-letni filmowiec oczekuje obecnie na swoją nadchodzącą produkcję „Baby John” z Varunem Dhawanem w roli głównej. Pierwszy plakat filmu, który trafi do kin 31 maja, został udostępniony na początku tego miesiąca. Film jest wyprodukowany przez Jio Studios i Cine1Studios, w rolach głównych występują także Keerthy Suresh i Wamiqa Gabbi. W filmie występują Jackie Shroff i Rajpal Yadav w rolach drugoplanowych. Jest to remake filmu "Theri" w reżyserii Vijaya Sethupathiego.

Atlee Kumar ponownie opowiada o współpracy z Shah Rukhiem Khanem po sukcesie "Jawan"

Tamilski reżyser Atlee Kumar, który może pochwalić się sukcesem swojego hitu „Jawan”, wyraził swój podziw dla Shah Rukha Khana i okrzyknął go uosobieniem sławy i wdzięku indyjskiego kina. Wyraził także chęć ponownej współpracy z SRK.

Podczas ABP Conclave Atlee wyraził wdzięczność za możliwość współpracy z Shah Rukhiem Khanem przy jego piątym przedsięwzięciu reżyserskim i powiedział:

„Uwielbiam wszystkie jego filmy, DDLJ, Kuch Kuch Hota Hai, Om Shanti Om, Chennai Express. Mogę tak wymieniać dalej.  Dla mnie jest twarzą indyjskiego kina na świecie. Zatem praca z panem Shah Rukhiem jest marzeniem. Na szczęście udało mi się to zrobić w moim piątym filmie. Bóg był łaskawy i myślę, że to uzasadniłem”.

Zapytany o możliwość ponownej współpracy z Shah Rukhiem Khanem w przyszłości, Atlee nie pozostawiał wątpliwości.

„Oczywiście na pewno zgłębię temat lepiej niż Jawan i na pewno do niego pójdę. Opowiem mu o tym (scenariusz), jeśli on  polubi, na pewno tak się stanie”
– zapewnia z przekonaniem reżyser.


O "Jawan"


"Jawan" , który ukazał się 7 września 2023 r., odniósł ogromny sukces komercyjny i wśród krytyków, przynosząc ponad 1148,32 crore funtów na całym świecie i stając się najbardziej dochodowym indyjskim filmem wszechczasów. Film zebrał także pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili obsadę, scenariusz, sekwencje akcji i ścieżkę dźwiękową. W filmie wystąpili także Deepika Padukone, Priyamani, Sanya Malhotra, Sunil Grover i Yogi Babu w rolach drugoplanowych

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1708803961.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Reżyser "Jawan" Atlee potwierdza plany dotyczące Hollywood
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora