Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Alia Bhatt o zostaniu producentem wykonawczym „Poacher”: „Jest w tym..

#1 2024-02-16 13:11:08

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

Alia Bhatt o zostaniu producentem wykonawczym „Poacher”: „Jest w tym..

Alia Bhatt o zostaniu producentem wykonawczym „Poacher”: „Jest w tym dużo serca”




Aktorka i producentka Alia Bhatt powiedziała w czwartek, że zdecydowała się wesprzeć nadchodzący serial internetowy „Poacher”, ponieważ odkrywa on ważną historię opartą na faktach, opowiedzianą z dużą dozą autentyczności.
Bhatt jest producentem wykonawczym serialu Prime Video, który oznacza powrót reżysera Richiego Mehty do przestrzeni streamingowej wraz z serialem po pierwszym sezonie docenionego przez krytyków "Delhi Crime" na platformie Netflix.

Ośmioodcinkowy dramat kryminalny oparty na prawdziwych wydarzeniach; "Poacher" odkrywa największy w historii Indii krąg kłusowników zajmujących się kością słoniową.
Serial, w którym w głównych rolach występują Nimisha Sajaya, Roshan Mathew i Debyendu Bhattacharya, będzie można oglądać w Prime Video od 23 lutego.




To naprawdę robi wrażenie… Wspieranie takiej historii dla nas, jako publiczności, jest bardzo ważne, ale naprawdę dziękuję Richiemu za zebranie tego w całość… Myślę, że jest w tym dużo autentyczności. Jest w tym dużo serca i widać to, gdy oglądasz serial” – powiedziała Bhatt podczas premiery zwiastuna serialu.


Trailer filmu:





Bhatt powiedziała, że ​​w 2020 roku spotkała się z nagrodzonym Emmy reżyserem i omówiła różne tematy, od rodzicielstwa po kino, sztukę i "Poacher". Mehta udostępniła dwa odcinki serialu, a Alia była nimi uzależniona.

Mehta powiedział, że ta historia przyszła mu do głowy, gdy w 2015 roku pracował z Google nad projektem dokumentalnym „Indie w jeden dzień”.

Do projektu dołączył filmy z całego kraju, a jeden z nich dotyczył najazdu na kość słoniową w Delhi i pochodził od indyjskiego funduszu WildLife Trust.

„W zasadzie chodziło o funkcjonariuszy, którzy wyważyli drzwi i znaleźli w mieszkaniu tę kość słoniową. Byłem zszokowany. Nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem. Skontaktowałem się z Wildlife Trust i zapytałem: „Co to jest?” Powiedzieli: „W dniu zdjęć przeprowadziliśmy największy nalot na kość słoniową w historii Indii”. Mehta powiedział, że nie może wykorzystać materiału filmowego w filmie dokumentalnym, ale obiecał zrobić na ten temat projekt. Zaczął szukać informacji i dowiedział się o bojownikach zajmujących się przestępczością przeciwko dzikiej przyrodzie."


„Nie sądziłem, że istnieje takie stanowisko pracy. Bardzo się zachwyciłem tymi ludźmi. Efektem tego jest ten serial”
– powiedział, dodając, że serial jest fabularyzowaną dramatyzacją prawdziwych wydarzeń.

„Inspirowany jest największym przypadkiem kłusownictwa w Indiach. Wiele postaci jest ich połączeniem, a niektóre są bezpośrednie."


Mathew, który gra rolę programisty komputerowego, powiedział, że był podekscytowany możliwością zagrania w serialu, gdy dowiedział się, że ma go wyreżyserować Mehta.

„To było jedno z najłatwiejszych powiedzeń „tak”, które spełniło wszystkie kryteria. W chwili, gdy zaproponowano mi przesłuchanie (do tego serialu), od razu byłem podekscytowany, gdyż Richie Mehta to robił. Znałem go jako twórcę, byłem niezwykle zachwycony jego pracą i naprawdę chciałem z nim współpracować."


„Przesłuchanie się odbyło i na szczęście dostałem rolę, a potem scenariusz. To był niezwykle ekscytujący scenariusz, w całości oparty na prawdziwych wydarzeniach. Nie ma ustalonej struktury ani formuły, którą znasz”
– powiedział, dodając, że postać jest zupełnie inna od tej, którą jest w prawdziwym życiu. Pochwalił także Sajayę, z którą pracował przy "Oru Thekkan Thallu Case" i "Chera".

Mathew powiedział, że czuje się zaszczycony możliwością ponownej współpracy z Bhatt po docenionym przez krytyków filmie „Darlings” z 2022 r., który był także debiutem Bhatt jako producentki. Powiedział, że szanuje Bhatt jako aktorkę i jest zdumiony jej pasją do kina.


„Ostatnim razem, gdy byliśmy na tak dużej scenie, było to związane z projektem („Darlings”), który dał początek Eternal Sunshine Productions (baner Bhatt). To była premiera piosenki, w tym momencie Alia była moją współaktorką. To był jeden z najbardziej zapadających w pamięć największych projektów w mojej karierze. Miałem szczęście, że mogłem być jego częścią."


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1708085001.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Alia Bhatt o zostaniu producentem wykonawczym „Poacher”: „Jest w tym..
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora