Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Alia Bhatt wystąpi w filmie biograficznym znanej dziennikarki Barkhy..

#1 2023-12-11 11:56:17

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

Alia Bhatt wystąpi w filmie biograficznym znanej dziennikarki Barkhy..

Alia Bhatt wystąpi w filmie biograficznym znanej dziennikarki Barkhy Dutta w reżyserii Hansala Mehty?



Bollywoodzka aktorka Alia Bhatt, która zaimponowała widzom wszechstronnymi rolami w filmach takich jak" Udta Punjab", "Raazi", "Gully Boy", "Darlings" i "Gangubai Kathiawadi", może szykować się do kolejnej wymagającej roli. Według źródeł Alia prowadzi rozmowy z reżyserem Hansalem Mehtą na temat filmu biograficznego znanej dziennikarki Barkhy Dutt.

Barkha Dutt wcześniej wyraziła chęć, aby Alia nakręciła film biograficzny


Barkha Dutt, pionierka indyjskiego dziennikarstwa i zdobywczyni kilku nagród, wyraziła wcześniej chęć zobaczenia Alii w jej roli na ekranie. W wywiadzie dla Pinkvilla Barkha powiedziała:

„Nie mówię tego dlatego, że właśnie nakręciła film (chęć promocji), ale mówię to, ponieważ naprawdę uważam, że najbardziej utalentowaną aktorką jest Alia Bhatt. Mam na myśli, że nie ma wątpliwości… zasięg, sam zasięg, łatwość, z jaką ona gra wszystko”.


Barkha ujawniła również, że poznała Javeda Akhtara (scenarzysta) i zespół "No One Killed Jessica", którzy oparli na niej swoje postacie, ale nie uznała ich za realistyczne. Powiedziała:

„Myślę, że w filmach jest trochę karykatury dziennikarzy. Myślę, że postać Lakshyi próbowała, ale ostatecznie stała się to historia miłosna, więc tak naprawdę nie poznałam siebie. Naprawdę myślę, że można zrobić dobry film o dziennikarzach, o dziennikarstwie i dziennikarzu”.

Hansal Mehta spotyka się z Alią Bhatt w sprawie filmu biograficznego o Barkhi Dutt


Hansal Mehta, znany ze swoich filmów biograficznych, takich jak "Shahid", "Aligarh" i "Omerta", podobno zwrócił się do Alii w sprawie projektu. Chociaż Alia jeszcze się nie zaangażowała, wykazała duże zainteresowanie tym projektem. Alia i Hansal omawiają możliwą współpracę od miesięcy i jak dotąd wszystko układa się pomyślnie. Jednak nic nie zostało jeszcze przesądzone i oczekuje się na oficjalne potwierdzenie lub ogłoszenie.

Jeśli projekt dojdzie do skutku, będzie to pierwsza współpraca Alii i Hansala oraz druga po "Gangubai Kathiawadi" i "Raazi" historia Alii z prawdziwego życia. Oczekuje się, że film zacznie być kręcony w drugiej połowie 2024 roku, po zakończeniu bieżących zobowiązań.

Alia Bhatt pracuje obecnie nad dramatem Vasana Bali o ucieczce z więzienia "Jigra", a następnie zajmie się opóźnionym filmem "Baiju Bawra" Sanjaya Leeli Bhansalego. Ma także kobiecy film szpiegowski dla Yash Raj Films, którego rozpoczęcie zaplanowano na połowę przyszłego roku.

W międzyczasie Hansal jest głęboko zaangażowany w przedprodukcję swojego ambitnego serialu internetowego o Mahatmie Gandhim, w którym tytułową rolę gra Pratik Gandhi.

Oczekuje także na premierę swojego kolejnego filmu fabularnego, "The Buckingham Murders", thrillera kryminalnego z Kareeną Kapoor Khan w roli pogrążonej w żałobie brytyjsko-indyjskiej detektyw, której przydzielono sprawę zamordowanego dziecka w Buckingham.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1529242010.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Alia Bhatt wystąpi w filmie biograficznym znanej dziennikarki Barkhy..
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora