Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji mówi o "Kabhi Alvida Naa Kehna": „Ważne jest, aby bronić

#1 2023-11-27 11:07:24

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22958

Rani Mukerji mówi o "Kabhi Alvida Naa Kehna": „Ważne jest, aby bronić

Rani Mukerji mówi o "Kabhi Alvida Naa Kehna": „Ważne jest, aby bronić mocnych ról i mocnych filmów”



Rani Mukerji to jedna z aktorek znana nie tylko ze swojego charyzmatycznego wyglądu, ale także ze swoich ról. Postacie, które przedstawiła na wielkich ekranach, pozostawiły niezatarte wrażenie w sercach miłośników kina. Jedną z jej najbardziej kultowych ról była rola w filmie "Kabhi Alvida Naa Kehna" (polski tytuł: "Nigdy nie mów żegnaj"') wraz z Shah Rukhiem Khanem, Preity Zintą, Abhishekiem Bachchanem i Amitabhem Bachchanem.

Rani Mukherji mówi o KANK, małżeństwie i związku


Opowiadając o tym podczas IFFI, Rani opisała piękno swojej postaci i sposób w jaki otworzyło to dialog na tematy tabu. Powiedziała:

„W przypadku Kabhi Alvidy Naa Kehna ważna była rozmowa o tym, czego chce kobieta i o jej wyborach. To, że mąż Cię nie bije, nie oznacza, że ​​jest naprawdę dobry w łóżku i jest w Tobie zakochany. Myślę, że ludzie przywiązują mniejszą wagę do zakochanej kobiety. W małżeństwie, a zwłaszcza w rodzinach, ważniejsze jest to, żeby mężczyzna był zadomowiony, pochodził z dobrej rodziny, ale nie liczy się zbytnio aspekt fizyczny czy chemia fizyczna. Mężczyzna może wybierać, ale kobiecie nigdy nie wolno, ani nie zadaje jej się pytania – czy podoba ci się ten mężczyzna, czy chcesz go poślubić?"

„A w przypadku postaci Mayi piękne było to, że pokochała postać Rishiego (w tej roli Abhishek Bachchan). Kochała go w inny sposób; jako przyjaciela. Jednak w Devie, granym przez Shah Rukha, znalazła romans, którego zawsze szukała. Myślę, że to było wspaniałe”
– dodała.

Aktorka opowiedziała dalej o tym, jak odważną decyzją reżysera Karana Johara było nakręcenie filmu, który wyprzedzał swoje czasy.

„W przypadku Karana miał odwagę nakręcić taki film, gdy nie był pewien, co się dzieje. Myślę, że ważne jest, aby bronić mocnych ról i mocnych filmów bo czasami możesz nie zyskać takiej publiczności”.



„...myślę, że w historii kina indyjskiego zawsze będzie ono [film] pamiętany jako film wyprzedzający swoje czasy. Myślę, że to co stało się z „Kabhi Alvida Naa Kehna”, polega na tym, że po filmie było wiele rozwodów. Wiele osób szło do kina i oglądało film w skrajnym dyskomforcie. Ponieważ nikt nie chce stawić czoła rzeczywistości swojego życia. I myślę, że właśnie z taką opinią spotkał się Karan po filmie”
– podsumowała Rani Mukerji.

Nadchodzący film Rani Mukerji

Rani Mukerji ujawniła ważną wiadomość na temat trzeciej części "Mardaani", mówiąc, że bardzo chciałaby po raz trzeci ponownie wcielić się w rolę twardej policjantki Shivani Shvaji Roya. Obie poprzednie części Mardaani, wyprodukowane przez Yash Raj Films, spodobały się widzom, a według najnowszych doniesień medialnych "Mardaani 3" będzie kolejnym projektem Rani.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1536740576.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji mówi o "Kabhi Alvida Naa Kehna": „Ważne jest, aby bronić
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora