Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shah Rukh Khan, Ranveer Singh, Deepika Padukone, Ajay Devgn, Ayushmann

#1 2023-11-20 09:17:00

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 23161

Shah Rukh Khan, Ranveer Singh, Deepika Padukone, Ajay Devgn, Ayushmann

Shah Rukh Khan, Ranveer Singh, Deepika Padukone, Ajay Devgn, Ayushmann Khurrana, Kajol reagują na porażkę Indii w finale Mistrzostw Świata 2023 w krykiecie


Marzenie Indii o wygraniu Pucharu Świata 2023 w krykiecie dobiegło końca w niedzielę, gdy przegrano z Australią na stadionie Narendra Modi w Ahmedabadzie.

Porażka załamała i rozczarowała miliony indyjskich fanów, w tym wiele gwiazd Bollywood, które przez cały turniej kibicowały drużynie. Część znanych gwiazd w mediach społecznościowych wyraziła swoje emocje i wsparcie dla indyjskiej drużyny.

Shah Rukh Khan, który był obecny na stadionie z rodziną i przyjaciółmi, napisał:

„Sposób w jaki indyjska drużyna zagrała przez cały turniej, jest kwestią honoru, pokazała ona wielkiego ducha i wytrwałość. To sport i zawsze zdarzają się gorszy dzień lub dwa. Niestety, wydarzyło się to dzisiaj… ale dziękujemy Team India za to, że sprawiliście, że jesteśmy tak dumni z naszego sportowego dziedzictwa w krykieta… wnosicie zbyt wiele radości w całe Indie. Miłość i szacunek. Czynicie nas jednym dumnym narodem.”


Ranveer Singh napisał, że chociaż wszyscy są zniesmaczeni porażką, ich występ jest godny pochwały.

„Niektóre wzloty, niektóre upadki. Kilka dobrych dni, kilka złych dni. Trochę zwycięstw, trochę porażek. To jest sport. To jest życie. Wszyscy jesteśmy zniesmaczeni, ale oklaskujmy naszych chłopców za to, że dali z siebie wszystko @indiancricketteam”
– napisał Ranveer.


Deepika umieściła w swojej historii samą flagę Indii.


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1700472194.png




Vicky Kaushal również pochwalił indyjską drużynę krykieta i napisał, że ​​to najlepsza drużyna na świecie. Zapewnił, że zawsze będzie dumny z zespołu.

„Nadal jest to najlepszy zespół w branży. Umiejętności i charakter, stanowczość i wdzięk pokazane przez #TeamIndia w tym CWC były fenomenalne. Zawsze dumny z Was, chłopaki! INDIE… INDIE!!!”
napisał Vicky.


Ajay Devgn napisał: „Indie, twój nieustępliwy duch podczas mistrzostw był zwycięstwem samym w sobie… Głowa do góry INDvsAUS #CWC2023Final”


Ayushmann Khurrana, którego również widziano na stadionie, napisał na Twitterze:

„Po prostu zły dzień w biurze drużyny Indii. Zawsze będziecie wspominani jako najwytrwalsza drużyna #WorldCup2023. Dziękujemy za adrenalinę! Dobrze rozegrane!"


Opublikował także zdjęcie, na którym napisano:

„Porażka nie jest przeciwieństwem sukcesu, jest częścią sukcesu."


Reakcja Kajol:

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1700472637.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shah Rukh Khan, Ranveer Singh, Deepika Padukone, Ajay Devgn, Ayushmann
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.030 seconds, 8 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora