Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

• Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar o swoim filmie z Salmanem Khanem

#1 2023-10-17 13:13:02

Svasti

Hindustani

Karan Johar o swoim filmie z Salmanem Khanem

Karan Johar o swoim filmie z Salmanem Khanem

Filmowiec Karan Johar, który zadebiutował jako reżyser filmem "Kuch Kuch Hota Hai" w 1998 roku, opowiedział otwarcie o swoich stosunkach z supergwiazdą Salmanem Khanem, który miał specjalną rolę w filmie. W niedawnym wywiadzie Karan ujawnił, że darzy Salmana i jego rodzinę najgłębszym szacunkiem i ma nadzieję wkrótce ponownie z nim współpracować.

Karan Johar o swojej kolejnej współpracy z Salmanem Khanem

„Mam najgłębszy szacunek dla Salmana i całej jego rodziny. Mój ojciec był bardzo blisko Salima Saaba (Salima Khana). Fakt, że Salman powiedział „tak” Kuch Kuch Hota Hai, nigdy nie wyszedł z mojego serca. Na ten moment mogę tylko powiedzieć, że mamy nadzieję, że związek już wkrótce znajdzie wspólną przestrzeń [nowy film]. Nie potwierdzam tego, ani nie zaprzeczam, bo jestem przesądny w pewnych sprawach. Porozmawiam o tym kiedy nadejdzie odpowiedni czas” – powiedział Karan .

Karan Johar o tym, jak Salman Khan zgodził się nakręcić "Kuch Kuch Hota Hai"

Karan opowiedział także jak Salman zgodził się nakręcić film "Kuch Kuch Hota Hai", nie zapoznawszy się z pełnym scenariuszem.

„Wielu aktorów sprzeciwiało się roli Amana, a potem poznałem Salmana na imprezie Chunky Panday'a. Podszedł do mnie i powiedział: „Tylko osoba absolutnie pewna siebie zrobi ten film i ja jestem tą osobą”. Poszedłem, aby opowiedzieć o filmie, a pod koniec pierwszej połowy powiedział: „Robię ten film”. Odpowiedziałem: „Ale ty przyjdziesz w drugiej połowie”, a on powiedział: „Nie obchodzi mnie to, wiem, dokąd to zmierza. Naprawdę lubię twojego tatę; Podoba mi się twoja energia i nakręcę twój film”.

"Powiedziałem Adi, że ten film stał się teraz naprawdę duży, ponieważ grali już Shah Rukh, Kajol i Rani” – dodał Karan.

Film Salmana Khana z Karanem Joharem będzie wielkim filmem akcji

Spotkanie Karana i Salmana od dawna było tematem spekulacji. Według niektórych doniesień Salman podpisał projekt z reżyserem Vishnu Vardhanem, którego producentem będzie wytwórnia Karana Dharma Productions. Mówi się, że film jest thrillerem akcji, a jego premiera planowana jest na Eid 2024.

Film będzie drugim filmem w języku hindi Vishnu Vardhana po jego nagrodzonym nagrodą National Award debiucie "Shershaah". Mówi się, że akcja rozgrywa się na tle armii indyjskiej i ma być wysokooktanowym thrillerem akcji.

Źródło zbliżone do produkcji ujawniło:

„Scenariusz, scenopis i wersja dialogowa są zablokowane. Zakończono także podstawowe prace przygotowawcze i Vishnu zamierza całkowicie zanurzyć się w świecie tego wojennego thrillera akcji, który zacznie być kręcony w październiku. Zespół zamierza rozpocząć zdjęcia z krótkim harmonogramem w pierwszej połowie grudnia, a następnie ponownie spotkać się na planie w styczniu.”

Salman Khan przejdzie fizyczną przemianę

„Salman stara się przygotować do roli oficera paramilitarnego. Codziennie chodzi na siłownię i przestrzega ścisłej diety” – źródło podało, że na potrzeby filmu Salman Khan przechodzi fizyczną przemianę. Do tej roli straci też trochę na wadze.

Salman Khan przygotowuje się obecnie do premiery "Tiger 3", który będzie jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Tymczasem Karan niedawno uczciła 25-lecie "Kuch Kuch Hota Hai" specjalnym pokazem filmu, w którym wzięli udział Shah Rukh Khan, Rani Mukerji i inne gwiazdy. Na wydarzeniu nie było jednak Kajol, która zagrała jedną z głównych ról w filmie. Według niektórych źródeł Kajol miała wcześniej zobowiązania i nie mogła pojawić się na zjeździe.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1697541645.png

https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

• Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar o swoim filmie z Salmanem Khanem
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS