Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Dunki" Shar Rukh Khana będzie mieć większą premierę niż "Salaar" Prab

#1 2023-10-04 10:10:46

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22767

"Dunki" Shar Rukh Khana będzie mieć większą premierę niż "Salaar" Prab

"Dunki" Shar Rukh Khana będzie mieć większą premierę niż "Salaar" Prabhasa


Shah Rukh Khan stał się niekwestionowanym królem sprzedaży biletów kinowych  w 2023 roku. "Pathaan" i "Jawan" ustanawiają rekordy sprzedaży biletów, a kolejnym filmem aktora jest „Dunki” Rajkumara Hiraniego, którego premiera zaplanowana jest na 22 grudnia. Film koncentruje się wokół imigrantów, którzy szukają lepszego życia.

W związku z niedawnym napięciem w stosunkach między Indiami a Kanadą zaczęły pojawiać się doniesienia o filmie SRK "Dunki", w którym twierdzono, że jest on oparty na historii trasy wykorzystywanej przez nielegalnych imigrantów do opuszczania Indii i przenoszenia się do innych krajów czyli USA i Kanada. Nie tak dawno temu w mediach społecznościowych aż roiło się od doniesień, jakoby film opowiadał historię migrantów przybywających do Kanady.

Jednak źródło podaje, że doniesienia te są niedokładne, a film nie ma nic wspólnego z Kanadą. Powiedziało:

„Chociaż film rzeczywiście porusza kwestię imigracji, jego akcja nie rozgrywa się w Kanadzie ani nie ma nic wspólnego z hindusami mieszkającymi w Kanadzie. To bardzo wyczulony film, który opowiada o podróży mężczyzny w poszukiwaniu lepszej drogi życia i różnych emocjach, przez które przechodzi”.


"Pen Marudhar" będzie dystrybuowało film Rajkumara Hiraniego Shah Rukha Khana; Obiecuje większą premierę niż film "Salaar" Prabhasa


Teraz, jak wynika z najnowszych doniesień mediów, Pen Marudhar dołączył do grona dystrybutorów marki "Dunki".

„Pen będzie wypuszczało Dunki na większości terytoriów Indii. Po historycznym sukcesie Jawan Pen będzie chciało zapewnić Dunki szerokie wydanie w całym kraju. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyli kilka spotkań z SRK i jego zespołem Gauravem Vermą i opracowali model zapewniający optymalną premierę Dunki. Rajkumar Hirani i Jio również wykazali całkowitą wiarę w model SRK i zespół”
– powiedziało źródło Bollywood Hungama.

Podczas spotkań obiecano dać "Dunki" większe zwolnienie niż "Salaar".

„To SRK u szczytu formy i nikomu nie będzie łatwo w starciu z nim. Dystrybutorzy i wystawcy są podekscytowani możliwością pokazania kombinacji SRK i Rajkumara Hiraniego. Chociaż zespół Salaar może zdecydować się na różne modele do zabezpieczenia ekranów, sama kombinacja SRK x Hirani wystarczy, aby zachwycić publiczność” – podało dalej źródło.


Pen Marudhar Entertainment to wiodąca firma dystrybucyjna, która nabyła prawa do "Dunki" na większości terytoriów Indii. Firma dystrybuowała już takie filmy jak "RRR", "Gangubai Kathiawadi", "Badla", "Dream Girl 2" i "Zara Hatke Zara Bachke".

Twórcy "Salaar" ogłosili niedawno nową datę premiery, film zostanie wypuszczony tego samego dnia co "Dunki".

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1555591512.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Dunki" Shar Rukh Khana będzie mieć większą premierę niż "Salaar" Prab
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora