Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar ujawnia swoją szczególną więź z Shah Rukhiem Khanem: „Nie

#1 2023-09-18 11:01:02

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22767

Karan Johar ujawnia swoją szczególną więź z Shah Rukhiem Khanem: „Nie

Karan Johar ujawnia swoją szczególną więź z Shah Rukhiem Khanem: „Nie mamy żadnych kontraktów, on nigdy nie prosił mnie o pieniądze”


Filmowiec Karan Johar opowiedział otwarcie o swojej przyjaźni z supergwiazdą Shah Rukhiem Khanem i o tym, że podczas wspólnej pracy nigdy nie rozmawiają o pieniądzach. W niedawnym wywiadzie Karan powiedział, że Shah Rukh epizodycznie pojawiał się w jego filmach, takich jak "Ae Dil Hai Mushkil" i "Brahmastra", za darmo i że daje mu ubrania jedynie w dowód uznania.

Karan powiedział, że ich kontrakty opierają się na wdzięczności, a nie na warunkach pieniężnych. Powiedział: „Nasze umowy z Shah Rukhiem Khanem brzmią: «Praca z tobą była przyjemnością. Dziękuję bardzo!”. Taka jest umowa. Nie ma umowy!”


Karan opowiedział także, jak on i Shah Rukh wspierali się na dobre i na złe oraz jak widzieli wzajemny rozwój w branży.


Shah Rukh nigdy nie pobiera od Karana Johara ani grosza, nie ma umowy kontraktu


Karan został zapytany, ile Shah Rukh pobiera w roli głównej lub nawet podczas gościnnego występu. Karan Johar ujawnił, że nie pobiera ani grosza. Powiedział:

„(Nie pobierał opłat za) Ae Dil Hai Mushkil (2016) ani za Brahmastrę (2022), do której kręcił przez 14 dni! Ale taki jest nasz związek.”

KJo stwierdził:

„Daję mu ubrania. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek prosił mnie o pieniądze, nawet za film, który nakręcił [w roli głównej]. Cokolwiek jest dane, jest dane. W naszych umowach z Shah Rukhiem czytamy: „Praca z wami była przyjemnością. Dziękuję bardzo!”. Taka jest umowa. Nie ma umowy!”Kiedy Karan Johar zaczął reżyserować "Ra.One" Shah Rukha


Karan Johar wyjawił także jak zaangażował się w reżyserię części filmu Shah Rukha "Ra.One", kiedy zespół pracował na dwie zmiany, i jak nie było to wielkim problemem w ich relacji. Kontynuuje:

„Pamiętam kiedy kręcił Ra.One, (...). Zadzwonił do mnie, żebym kręcił przez 6 dni, ponieważ Anubhav (Sinha) kręcił dużą akcję i potrzebował prostych scen. Przyleciałem z Bombaju i udało się. To nie są jakieś wielkie sprawy w naszych relacjach."Długotrwała współpraca pomiędzy SRK i Karanem Joharem

Karan i Shah Rukh są autorami największych hitów Bollywood takich jak "Kuch Kuch Hota Hai", "Kabhi Khushi Kabhie Gham", "My Name Is Khan" i "Kal Ho Naa Ho". Współpracowali także jako producenci przy kilku filmach, takich jak "Student of the Year", "Dear Zindagi" i "Ittefaq". Ich najnowszym przedsięwzięciem była "Brahmastra", w której występują Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Amitabh Bachchan i Nagarjuna Akkineni w rolach głównych, a Shah Rukh Khan pojawił się w bardzo szczególnej roli.

Karan często wyrażał swój podziw i szacunek dla Shah Rukha, nazywając go swoim starszym bratem i mentorem. Powiedział również, że uważa żonę Shah Rukha Gauri Khan i dzieci Aryana Khana, Suhanę Khan i AbRama Khana za swoją rodzinę.

Shah Rukh również w przeszłości chwalił Karana za jego talent i wizję filmowca, a także przyznał, że dał mu kilka z najbardziej pamiętnych ról. Wspierał także inicjatywy Karana jako producenta i gospodarza popularnego talk show "Koffee With Karan".

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1695027769.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar ujawnia swoją szczególną więź z Shah Rukhiem Khanem: „Nie
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora